Reklama
Reklama

Friz i Wersow przygotowują się do narodzin dziecka! Przed laty o mało się nie rozstali

Plotki na temat ciąży Wersow z Frizem rozgrzewały fanów Ekipy od kilku miesięcy. Formalnością było potwierdzenie przez parę pogłosek. Obecnie znamy płeć dziecka, a fani spekulują, w którym miesiącu ciąży jest Wersow. Z tej okazji wspominamy początki historii miłosnej Karola i Weroniki.

Plotki na temat ciąży Wersow od miesięcy budziły mnóstwo emocji. Kiedy Karol "Friz" Wiśniewski i jego ukochana je potwierdzili, fani zajęli się spekulacjami na temat szczegółów dotyczących porodu oraz przyszłego ślubu pary. Wiemy jednak, że ostatnie lata nie zawsze były lekkie dla Friza i Wersow. Zakochani mieli problemy, które dopiero ostatnio pokonali.

Reklama

Friz i Wersow: na początku między parą nie zaiskrzyło

Kariera Friza rozpoczęła się od nagrywania filmików na Youtubie o aplikacji Pokemon Go. Skład Ekipy zaczął kompletować w 2017 roku. Początkowo nagrywał także content ze swoją byłą dziewczyną Kingą Furtak. Mimo że nie cieszył się wówczas dużą popularnością, rozstanie z Kingą zrobiło duże zamieszanie. Filmik, w którym tłumaczył, dlaczego rozstał się z dziewczyną, osiągnął aż 5,7 mln wyświetleń. Friz niedługo potem ponownie się zakochał. Musiał jednak ukrywać się ze swoim uczuciem

Z Weroniką Sową poznali się pod jednym z krakowskich klubów, w którym Karol pracował jako promotor. Początkowo między parą nie zaiskrzyło. Dopiero po kilku latach odnowili kontakt, a Weronika zgodziła się pójść z Frizem na randkę. W mediach społecznościowych jako para ujawnili się dopiero po trzech miesiącach związku. Z czasem Friz przekonał Wersow do założenia własnego kanału na Youtubie. Niedługo potem nastąpił w ich związku kryzys.

Kłopoty w raju. Karol Wiśniewski i Weronika Sowa byli blisko rozstania

Problemy zaczęły się na samym początku pandemii. Wraz z Ekipą para przebywała w Los Angeles. Wersow komentowała sytuacja i obwiniała o nią Karola. Tłumaczyła jego przykre zachowanie tym, że chłopak się zagubił. Poświęcił się pracy i zaczął ją stawiać ponad Weronikę i jej potrzeby. Ranił Wersow, opowiadając przy niej o innych dziewczynach lub ignorując ją w grupie znajomych.

Weronika komentowała, że zachowanie chłopaka było nie w porządku nie tylko w stosunku do niej, ale także do pozostałych członków Ekipy. Na szczęście obydwoje wykazali się dojrzałością. Partnerzy postanowili zawalczyć o swój związek i postarali się odbudować relację. Kiedy wrócili ze Stanów, adoptowali też psa.

Parze udało się uratować związek. W sierpniu 2021 pojechali na wakacje do Grecji. Fani nie byli zaskoczeni, kiedy na zdjęciach na Instagramie Wersow zauważyli robiący wrażenie pierścionek.

Wielbiciele nie mylili się w sprawie zaręczyn. Niedługo po pierwszych plotkach para potwierdziła zaręczyny. Wersow oficjalnie pochwaliła się pierścionkiem. Zakochani nareszcie stai się gotowi na kolejny poważny krok.

Kiedy ślub Friza i Wersow?

Przez długi czas mieszkali razem w domu Ekipy. W 2022 roku kupili własny apartament. Urządzili go na wzór hotelu, gdzie spędzali wakacje, podczas których Friz oświadczył się Weronice.

Pod koniec 2022 Wersow opowiadała o tym, jak wyglądają przygotowania do ślubu. Od początku zachowywała wiele informacji dla siebie, tłumacząc, że jest to dla niej rzecz prywatna. W wywiadzie dla "Plejady" oznajmiła, że ślub będzie w zaciszu. To wystarczyło, aby fani zaczęli spekulować na jego temat.

W sieci zaczęła krążyć teoria, że para jest już po ślubie. Na zdjęciach na Instagramie na dłoni Weroniki pojawił się pierścionek, który łudząco przypomina obrączkę. Łączy się to z ich wcześniejszymi wypowiedziami. Para mówiła, że przed założeniem rodziny, chcieliby wziąć kameralny ślub za granicą. W styczniu tego roku narzeczeni pojechali na romantyczne wakacje do Dubaju. Fani z ekscytacją czekają na potwierdzenie ich domyśleń. Mogą być pewni swoich podejrzeń? W przypadku ciąży Wersow przecież się sprawdziły!

Plotki o ciąży Wersow zaczęły krążyć po Internecie od grudnia 2022 roku. Youtuberka wrzuciła na Instagrama post z dwuznacznym opisem. Po nim przestała pokazywać w mediach społecznościowych swój brzuch i coraz częściej nosiła luźne ubrania i workowate bluzy. Przewidywania Internautów sprawdziły się, a Wersow poinformowała o tym w piosence "Ten jeden moment".

Od tego czasu zakochani informują swoich obserwujących o rozwoju wspólnego dziecka regularnie. Na ich kanale na Youtubie można m.in. obejrzeć filmik, w którym odkrywają, jakiej płci będzie ich potomek.

Informacja, że para oczekuje dziewczynki, nie wystarczyła widzom. Rozpoczęły się domysły, kiedy Wersow urodzi dziecko. Największą popularnością cieszą się domysły, że Weronika jest w 25. tygodniu ciąży. Nie jest to jednak nic pewnego. Czas pokaże, czy fani mieli rację. Widzowie Friza i Ekipy czekają z zapartym tchem na kolejne wskazówki dotyczące życia prywatnego youtuberów.

Zobacz także:

Małgorzata Rozenek-Majdan przeszła metamorfozę. Reakcja męża bezcenna

Katarzyna Cichopek nosi zbyt kuse kreacje? To niejedyna jej wpadka!

Agata Kornhauser-Duda po raz kolejny zachwyciła stylizacją. Wybrała ultramodny fason

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Wersow | Friz
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy