Reklama

Reklama

Reklama

Tych 8 znaków zodiaku nie pasuje do siebie. Ich związki to kompletne porażki

Wiele powiedziano o kompatybilności znaków zodiaków podczas dobierania się w pary. Każdy znak zodiaku jest kompatybilny lub niezgodny z innym znakiem. W grę wchodzi tutaj osobowość, postawy, wartości i życiowe cele. Jeśli wasze znaki są bardzo kompatybilne, to jesteście szczęściarzami. Jeśli kłócicie się od dłuższego czasu, to musisz dołożyć więcej wysiłku, aby być razem harmonijnie. Ostatecznym krokiem jest rozstanie.

Kompatybilność znaków zodiaku: prawda, czy bujda na resorach?

Jednym z najpopularniejszych zastosowań astrologii jest badanie i analizowanie potencjału romantycznych relacji między dwojgiem ludzi. Aby to zrobić, możemy zbadać zgodność między różnymi znakami zodiaku.

Wielu z nas zna badanie kompatybilności znaków słonecznych. Niektórzy zapytają na przykład: "Czy Lew dogaduje się ze Skorpionem?" Chociaż porównania te mają pewną wartość, są bardzo ogólne. Wiele innych czynników bierze udział w ocenie zgodności dwóch osób.

Najgorsze kombinacje znaków zodiaku w związku. Nigdy nie powinni być razem

W astrologii zgodność między znakami zodiaku dwóch osób jest znana jako Synastry, czyli sztuka relacji. Jest to fascynujące i pouczające studium tego, jak ludzie wchodzą ze sobą w interakcje. Podczas gdy indywidualny wykres urodzeniowy każdej osoby musi zostać dokładnie przeanalizowany, aby dokładnie przewidzieć związek, niektóre kombinacje znaków zodiaku są uważane za mniej kompatybilne niż inne. 

Reklama

Oto kilka przykładów kombinacji znaków zodiaku, które tradycyjnie uważa się za trudne w romantycznym związku.

Jakie znaki zodiaku do siebie nie pasują? Baran i Rak

Baran jest znany z tego, że jest impulsywny i bezpośredni, podczas gdy Rak jest wrażliwy i emocjonalny. Może to powodować wiele napięć w związku, ponieważ Baran może nie być w stanie zrozumieć emocjonalnych potrzeb Raka, a Rak może czuć się zraniony przez dosadność Barana.

Jakie znaki zodiaku do siebie nie pasują? Byk i Strzelec

Byk jest znany z tego, że jest praktyczny i uziemiony, podczas gdy Strzelec jest żądny przygód i kocha wolność. Może to prowadzić do konfliktów dotyczących stylu życia i wartości, a Byk może czuć, że Strzelec nie traktuje związku poważnie. Byk od czasu do czasu docenia spokojny wieczór w domu, ale Strzelec zawsze ma ochotę wyjść i zrobić coś ekscytującego.

Jakie znaki zodiaku do siebie nie pasują? Bliźnięta i Skorpion

Bliźnięta są znane z tego, że są towarzyskie i adaptacyjne, podczas gdy Skorpion jest intensywny i zaborczy. Może to prowadzić do konfliktów dotyczących zaufania i zaangażowania, a Skorpion może czuć, że Bliźnięta nie chcą się w pełni angażować emocjonalnie w związku.

Jakie znaki zodiaku do siebie nie pasują? Rak i Wodnik

Rak jest znany z tego, że jest wrażliwy i emocjonalny, podczas gdy Wodnik jest niezależny i niekonwencjonalny. Może to prowadzić do konfliktów dotyczących niezależności i potrzeb emocjonalnych. Rak może czuć, że Wodnik nie daje mu wsparcia emocjonalnego, którego potrzebuje. Rak jest domatorem, podczas gdy Wodnik jest bardziej wolnym duchem - wiadomo, co z tego może wyniknąć.

Jakie znaki zodiaku do siebie nie pasują? Lew i Panna

Lew jest znany z tego, że jest pewny siebie i towarzyski, podczas gdy Panna jest analityczna i powściągliwa. Może to prowadzić do konfliktów dotyczących komunikacji i osobowości, a Panna może czuć, że Lew jest zbyt próżny i arogancki.

Jakie znaki zodiaku do siebie nie pasują? Barak i Byk

Oba znaki są upare - gdy jeden się zaweźmie, to żaden nie popuści. Byk będzie stale chciał wiedzieć, gdzie stoją w związku, co irytuje Barana. Kiedy stanie się jasne, że związek musi się zakończyć, Baran będzie chciał zniknąć, podczas gdy Byk będzie domagał się wyjaśnienia za wyjaśnieniem.

Jakie znaki zodiaku do siebie nie pasują? Bliźnięta i Koziorożec

Chcesz przepis na katastrofę? Weź jeden znak zodiaku, który jest znany z zamiłowania do zabawy i rozmów (Bliźnięta), i połącz go ze znakiem, który jest znany jako koń pociągowy i lubi planować każdy szczegół ich życia (Koziorożec). Koziorożce nie lubią spontaniczności i po prostu pozwalają, by wszystko się działo. Bliźnięta dość szybko się zdenerwują

Jakie znaki zodiaku do siebie nie pasują? Waga i Panna

Panny są zwykle krytyczne wobec Wagi, co sprawia, że te przestają one wierzyć w siebie. Panna z kolei chce mieć rację praktycznie przez cały czas. Nie trafiają do niej żadne logiczne argumenty, a to bardzo działa Wadze na nerwy. Nie ma sensu trwać w tej relacji.

Przypominamy, że każda osoba jest wyjątkowa. To, że się nie dogadujecie nie sprawia, że od razu należy się rozstać. Ważne jest, aby wziąć pod uwagę inne czynniki w relacji lub zgłosić się o pomoc do specjalisty.

Zobacz także:

Horoskop tygodniowy na 21-28 stycznia 2023. Nów księżyca w Wodniku zachęca do reorganizacji

Księżyc w nowiu Wodnika 2023 wpłynie najbardziej na te 4 znaki zodiaku

Słońce w Wodniku. Jak wpłynie na twoje życie w Sezonie Wodnika 2023?

Retrogradacja Merkurego 2023. Oto 7 sposobów jak się na nią przygotować

Skutki retrogradacji Merkurego dla wszystkich rodzajów zodiaku (ogień, woda, powietrze, ziemia)

Krzysztof Jackowski widzi upadek polskiego miasta. Które będzie miało kłopoty w 2023 roku?

Wróżka Aida szczera jak nigdy. Niepokojące wizje o wojnie na Ukrainie: "Klucz jest wyszarpywany"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: znaki zodiaku | horoskop | przepowiednie | Astrologia

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy