Reklama

Reklama

Reklama

Horoskop tygodniowy na 21-28 stycznia 2023. Nów księżyca w Wodniku zachęca do reorganizacji

Nów księżyca w Wodniku oznacza, że nastąpi chaos - a w tym reorganizacja swojego życia. Jedna z teorii głosi, że świadomość ma miejsce w punkcie, w którym przecinają się różne energie. Oto horoskop na 21-28 stycznia 2023 dla wszystkich znaków zodiaku.

Nów księżyca w Wodniku 2023: jak wpłynie na nasze zachowanie i nastrój?

Nów księżyca w Wodniku 2023 wpłynie Podczas nowiu Księżyc i Słońce są razem na niebie. Ta koniunkcja jest jednym z najpotężniejszych aspektów astrologii. Kombinacja tych energii i połączone przyciąganie grawitacyjne, które wykazują, sprawiają, że nów Księżyca jest potężnym czasem na wykorzystanie energii kosmosu do tworzenia i projektowania naszego życia. Księżyc w nowiu pozwala nam również wpływać na subtelne energie, takie jak Księżyc. Kiedy pracujemy z energią Księżyca, budujemy świadomość wokół tych zmian świadomości i kierujemy nimi tak, jak uważamy za stosowne.

Reklama

Oto horoskop tygodniowy na 21-28 stycznia 2023 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop tygodniowy na 21-28 stycznia 2023: Baran

Horoskop tygodniowy dla Barana. Pozytywne nastawienie, pracowitość i konsekwencja to klucze do sukcesu zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Ze względu na Nów księżyca w Wodniku na wykresie astrologicznym, musisz włożyć więcej wysiłku, aby nadążyć za nowościami i postępem technologicznym. Zachowaj pogodne nastawienie i schowaj do kieszeni egoistyczne pobudki. Spędzaj więcej czasu z rodziną - nawet krótkie spotkania w ciągu tygodnia naładują cię pozytywną energią na cały tydzień.

Horoskop tygodniowy na 21-28 stycznia 2023: Byk

Horoskop tygodniowy dla Byka. Będziesz w stanie poradzić sobie z presją i stresem w pracy, jeśli znajdziesz odpowiednią ilość czasu na odpoczynek i relaks. Wtedy każde zadanie stanie się łatwiejsze. Zwróć uwagę na sprawy finansowe i zawodowe oraz nie podejmuj ryzykownych decyzji. Ze względu na Nów księżyca w Wodniku mogą wystąpić straty finansowe lub straty związane z nieruchomościami. Ostatecznie może dojść do niezgody między członkami rodziny.

Horoskop tygodniowy na 21-28 stycznia 2023: Bliźnięta

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt. Niepotrzebne kłótnie i negatywne myśli mogą mieć wpływ na twoje zdrowie, jak wskazuje słońce, dlatego zaleca się wprowadzenie drobnych zmian w swoim codziennym życiu. Nie obwiniać się nawzajem za błędy z przeszłości. Staraj się być pokorny i rozwiązywać problemy między tobą a twoim partnerem. 

Horoskop tygodniowy na 21-28 stycznia 2023: Rak

Horoskop tygodniowy dla Raka. Ruchy słońca sugerują unikanie kłótni z seniorem. Ci z was, którzy są na stanowiskach rządowych, mogą napotkać pewne przeszkody, więc wymagana jest cierpliwość i bezpośrednia, a także zdrowa rozmowa. Uczniowie mogą napotkać pewne przeszkody i może wystąpić opóźnienie w uzyskaniu oczekiwanego rezultatu. Kluczem jest ciężka praca i nadanie nauce dodatkowego priorytetu. Ci z was, którzy są w pracy badawczej, mogą uzyskać oczekiwany wynik w tym tygodniu.

Horoskop tygodniowy na 21-28 stycznia 2023: Lew

Horoskop tygodniowy dla Lwa. Studenci uprawiający sport powinni dbać o swoje zdrowie i nie odkładać na później niezbędnej opieki medycznej w celu uprawiania sportu. Odłóż na później jakiekolwiek znaczące zakupy gruntów lub budynków. Kilku z was może kwalifikować się do finansowania projektów remontowych lub konserwacyjnych. Pomóż współmałżonkowi lub bliskiej osobie finansowo. Koszty związane z przyjęciami i prezentami są dopuszczalnymi sposobami wykorzystania tego funduszu.

Horoskop tygodniowy na 21-28 stycznia 2023: Panna

Horoskop tygodniowy dla Panny. W tym tygodniu musisz zachować ostrożność, podejmując zobowiązania i wypowiadając się. Merkury i Słońce wytwarzają pracę. Mogą wystąpić konflikty ego, jak sugerują Słońce i Merkury. Spędzanie czasu i komunikowanie się ze swoim kochankiem poprawi twój romantyczny związek. Przy właściwym zrozumieniu życie małżeńskie będzie przebiegać pomyślnie,a twoja więź emocjonalna z małżonkiem wzrośnie. 

Horoskop tygodniowy na 21-28 stycznia 2023: Waga

Horoskop tygodniowy dla Wagi. W tym tygodniu możesz inwestować w biznes, ale wkrótce możesz nie uzyskać oczekiwanych rezultatów. Ci z was, którzy pracują w dziedzinie prawa, mogą osiągnąć niezbędny sukces w tym tygodniu. Studenci powinni zaplanować każdy mały krok, aby uzyskać pozytywne wyniki na egzaminach. Istnieje prawdopodobieństwo, że uczniowie będą zestresowani egzaminami lub brakiem wskazówek.

Horoskop tygodniowy na 21-28 stycznia 2023: Skorpion

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona. Początek tego tygodnia nie wróży dobrze twoim perspektywom edukacyjnym. Testy dla konkurencji w tym tygodniu będą wymagały dodatkowych wskazówek i znacznie większego wysiłku. W tym tygodniu  pogoda może mieć niekorzystny wpływ na twoje zdrowie. Jeśli masz jakieś przewlekłe choroby, będą miały one tendencję do pogarszania się i wymagają" pomocy medycznej.

Horoskop tygodniowy na 21-28 stycznia: Strzelec

Horoskop tygodniowy dla Strzelca. Twoje życie miłosne na początku będzie pełne pasji i uczucia, ale w miarę upływu tygodnia może stać się bardziej letnia i możesz odczuwać brak prawdziwego ciepła. Jednak do weekendu warunki znacznie się poprawią. Możesz także napotkać skomplikowane problemy finansowe, więc musisz jasno określić wszystkie swoje cele finansowe. Może to być okres niezdecydowania z błędnymi decyzjami. 

Horoskop tygodniowy na 21-28 stycznia 2023: Koziorożec

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca. W pracy może wystąpić stres, który może wpłynąć na komfort snu. Staraj się kontrolować swoją agresję, ponieważ może to powodować problemy zdrowotne. Zaleca się przestrzeganie zdrowej diety w celu prowadzenia zdrowego stylu życia. Unikaj wszelkiego rodzaju niepotrzebnych dyskusji i nie obwiniaj się nawzajem za ich przeszłe problemy. 

Horoskop tygodniowy na 21-28 stycznia 2023: Wodnik

Horoskop tygodniowy dla Wodnika. Twoje życie miłosne na początku tego tygodnia będzie pełne pasji i uczucia, ale w miarę upływu dni może stać się bardziej letnie i możesz odczuwać brak prawdziwego ciepła. Jednak do weekendu warunki znacznie się poprawią. Możesz także napotkać skomplikowane problemy finansowe,

Horoskop tygodniowy na 21-28 stycznia 2023: Ryby

Horoskop tygodniowy dla Ryb. W tym tygodniu planety mogą zadziałać na twoją korzyść i prawdopodobnie poprawią twoje perspektywy miłosne. Musisz działać z cierpliwością, ponieważ pochopne wyciąganie wniosków może na dłuższą metę powodować problemy. Do połowy tego tygodnia nie możesz podejmować żadnych kroków w swoim zawodzie lub w inny sposób, które wpływają bezpośrednio lub pośrednio na twoje wyniki finansowe.

Zobacz także:

Słońce w Wodniku. Jak wpłynie na twoje życie w Sezonie Wodnika 2023?

Retrogradacja Merkurego 2023. Oto 7 sposobów jak się na nią przygotować

Skutki retrogradacji Merkurego dla wszystkich rodzajów zodiaku (ogień, woda, powietrze, ziemia)

Krzysztof Jackowski widzi upadek polskiego miasta. Które będzie miało kłopoty w 2023 roku?

Wróżka Aida szczera jak nigdy. Niepokojące wizje o wojnie na Ukrainie: "Klucz jest wyszarpywany"

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy