Reklama

Reklama

Reklama

Księżyc w nowiu Wodnika 2023 wpłynie najbardziej na te 4 znaki zodiaku

Księżyc w nowiu to czas aktywacji, inicjacji, tworzenia i ambicji. Nadszedł czas, aby rozpocząć nowe przygody, cele, projekty i działania podczas nowiu księżyca w znaku Wodnika. Zobacz, czy twój znak zodiaku znalazł się na liście najbardziej podatnych na wpływ mieszkańcó.

Nów księżyca w Wodniku 2023: co to jest?

Księżyc w nowiu wchodzący do Wodnika daje ci pomysłowe umiejętności i pomysły do rozwiązywania problemów. Nadszedł czas, aby dotrzeć do prawdy o swoim największym problemie, zobaczyć go jasno i takim, jaki jest, i zmierzyć się z nim.

Księżyc w nowiu to takżę czas odmłodzenia i manifestacji niezależności. Jeśli masz braki w swoim życiu, to jest to czas, w którym kolektyw będzie pracował, aby to wypełnić. Niezależnie od tego, czy będzie to nowe doświadczenie, osoba czy przedmiot, musimy zrobić miejsce na początki i głupie zachowanie podczas nowiu. Pamiętaj, że wszyscy jesteśmy głupcami, gdy zaczynamy coś nowego, więc nie bój się eksperymentować.

Reklama

Nów księżyca w Wodniku 2023: kiedy się zacznie?

Nów księżyca w Wodniku rozpocznie się 21 stycznia 2023 r.o godzinie 21:55 czasu polskiego.

Gdy słońce i księżyc spotkają się w Wodniku 21 stycznia na poziomie 1 stopnia, wszyscy będą chcieli zmienić rzeczy w kreatywny, eklektyczny sposób - szczególnie cztery znaki. Cztery stałe znaki zodiaku nadają priorytet konsekwentnemu zachowaniu i chociaż sezon Wodnika może wydawać się nieprzewidywalny, nadal jest to znak, który nie lubi zbytnio oddalać się od zasad. Poprawianie ich jest jednak zawsze mile widziane.

Księżyc w nowiu Wodnika 2023 wpłynie na Byka

21 stycznia księżyc w nowiu Wodnika zapoczątkuje innowację w twoim 10. domu kariery i publicznego wizerunku. Bardzo dbasz o to, jak jesteś postrzegany na poziomie osobistym, ale jeśli chodzi o twoje życie zawodowe, jesteś za łamaniem zasad. Teraz jest czas, aby użyć swojego głosu, aby bronić czegoś, w co wierzysz - nawet jeśli musisz to zrobić sam. Jesteś najlepszym trendsetterem, a inni z pewnością pójdą w twoje ślady.

Księżyc w nowiu 2023 wpłynie na Lwa

Podczas nowiu księżyca w Wodnika zauważysz nowe początki w twoich romantycznych związkach i partnerstwach. Zazwyczaj jesteś kimś, kto lubi wygrzewać się w świetle reflektorów, ale jeśli chodzi o twoje relacje, potrzebujesz partnera, który rozumie, że potrzebujesz miejsca, aby świecić samodzielnie. Ten nów jest przypomnieniem, że potrzebujesz partnera, który cię nie udusi, a teraz jest świetny czas, aby dostosować przestrzeń między tobą a innymi.

Księżyc w nowiu Wodnika 2023 wpłynie na Skorpiona

Gdy słońce i księżyc połączą się w tym miesiącu w nowiu księżyca w Wodnika, odświeżająca nowa energia osiągnie kulminację w czwartym domu, zapraszając cię do odnowienia tego obszaru twojego życia. Niezależnie od tego, czy przeprowadzasz się, czy po prostu remontujesz, teraz jest idealny czas, aby dostosować swój dom do swoich unikalnych gustów. Masz tendencję do skłaniania się ku niekonwencjonalnemu stylowi życia za zamkniętymi drzwiami i nie ma w tym nic złego. Ważne jest, abyś miał własną bezpieczną przystań, pomimo tego, co może ci powiedzieć tradycja.

Księżyc w nowiu Wodnika 2023 wpłynie na Wodnika

Ten nów księżyca jest o tobie, Wodniku, więc nie wahaj się być trochę samolubny. Jesteś z łatwością najbardziej niezrozumianym znakiem zodiaku i chociaż czasami może to sprawić, że poczujesz się jak dziwny, tego dnia będziesz akceptować swoją autentyczność bardziej niż kiedykolwiek. To świetny czas na rozpoczęcie nowego projektu lub samodzielnego przedsięwzięcia, które pozwala złamać zasadę lub dwie, więc nie powstrzymuj się. Nawet jeśli skończysz więcej burzy mózgów niż podejmowania działań, to dobry dzień, aby stymulować umysł nowymi działaniami.

Zobacz także:

Słońce w Wodniku. Jak wpłynie na twoje życie w Sezonie Wodnika 2023?

Retrogradacja Merkurego 2023. Oto 7 sposobów jak się na nią przygotować

Skutki retrogradacji Merkurego dla wszystkich rodzajów zodiaku (ogień, woda, powietrze, ziemia)

Krzysztof Jackowski widzi upadek polskiego miasta. Które będzie miało kłopoty w 2023 roku?

Wróżka Aida szczera jak nigdy. Niepokojące wizje o wojnie na Ukrainie: "Klucz jest wyszarpywany"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Astrologia | horoskop | Nów księżyca w Wodniku

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy