Reklama
Reklama

Horoskop tygodniowy na 16-22 października 2023. To czas decyzji dla wszystkich znaków zodiaku

Oto horoskop tygodniowy na 16-22 października 2023 dla wszystkich znaków zodiaku. Czego w tym tygodniu może spodziewać się Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik i Ryby?

Horoskop tygodniowy na 16-22 października 2023 dla wszystkich znaków zodiaku

Oto najdziwniejszy artrologiczny tydzień w tym roku. Dopiero co skończyło się zaćmienie Słońca, a teraz Księżyc będzie wkraczał w znak zodiaku Skorpiona, Strzelca, Panny, Koziorożca i Wodnika. Wraz z początkiem tygodnia zaczynasz wymagać więcej od siebie i ludzi, którzy znaczą dla ciebie najwięcej. Możesz nie osiągnąć stanu doskonałości, ale na pewno możesz zrobić coś lepszego niż to, na co ostatnio się zadowalałeś. Oto horoskop tygodniowy od 16 do 22 października 2023 dla wszystkich znaków zodiaku

Reklama

Sprawdź po dacie urodzenia, jakim jesteś znakiem zodiaku.

 • Baran (21.03-19.04)
 • Byk (20.04-20.05)
 • Bliźnięta (21.05-21.06)
 • Rak (22.06-22.07)
 • Lew (23.07-22.08)
 • Panna (23.08-22.09)
 • Waga (23.09-22.10)
 • Skorpion (23.10-21.11)
 • Strzelec (22.11-21.12)
 • Koziorożec (22.12-19.01)
 • Wodnik (20.01-18.02)
 • Ryby (19.02-20.03)

Horoskop tygodniowy na 16-22 października 2023: Baran

Horoskop tygodniowy dla Barana. Co powinieneś robić w poniedziałek i wtorek? Tak mało, jak to możliwe. Zatrać się we własnych myślach. Poproś o dodatkowy czas na załatwienie wszelkich formalności, które wymagają Twojego podpisu. Ucinaj sobie drzemki, jeśli chcesz. W środę i czwartek (oba ekscytujące dni) spalisz wystarczająco dużo kalorii, aby przeżyć przygodę na cały tydzień. Piątek i sobota (kiedy cierpliwość i wytrwałość są głównymi tematami) przywracają wolniejsze tempo, ale znowu nie na długo: w niedzielę wszystko będzie przyspieszone. Obejmie to szczególnie twoje życie miłosne. Jeśli jesteś singlem, spodziewaj się nowej relacji.

Horoskop tygodniowy na 16-22 października 2023: Byk

Horoskop tygodniowy dla Byka. Twoi przyjaciele to wspaniali ludzie i chętnie pomogą. Jeśli coś cię przygnębia, poniedziałek i wtorek oferują wiele okazji, aby coś z tym zrobić. Zdejmij ten ciężar z ramion. Otwórz się. W środę i czwartek będziesz zbyt zajęty pośpiechem, co jest nietypowe, aby prowadzić szczere rozmowy z kumplami. Ale w piątek i sobotę bez wysiłku nawiązujesz relacje ze znajomymi. Twoje życie miłosne jest również w dzisiejszych czasach łatwe. W niedzielę ktoś powie ci coś niesamowicie pochlebnego.

Horoskop tygodniowy na 16-22 października 2023: Bliźnięta

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt. Pytania, które masz dotyczące swojej kariery, nie znikną. Obecny dylemat jest tylko najnowszym przejawem bardzo podstawowego problemu, więc nie stresuj się szczegółami. Skup się na byciu kreatywnym (i dobrze się bawiąc!), a prawie wszystko inne wskoczy na swoje miejsce (w końcu). W środę i czwartek zasięgnij porady bliskich przyjaciół i okazjonalnych znajomych (dlaczego nie?). W piątek i sobotę pokaż światu, na co Cię stać. Niedziela nie jest dobrym dniem na załatwianie spraw, ale spotkasz wielu ludzi.

Horoskop tygodniowy na 16-22 października 2023: Rak

Horoskop tygodniowy dla Raka. Twój umysł w poniedziałek i wtorek wędruje w chmurach marzeń. Wierzcie lub nie, jest to bardzo produktywne. Jesteś obecnie bardziej w zgodzie z innymi niż byłeś od jakiegoś czasu, chociaż w środę i czwartek, bądż tak towarzyski, jak tylko masz ochotę. Piątek i sobota przynoszą dobre wieści w sferze rodzinnej, a gdy twój nastrój rozjaśnia się w ten weekend, okazuje się, że jesteś bardziej ekstrawertyczny i impulsywny niż zwykle.

Horoskop tygodniowy na 16-22 października 2023: Lew

Horoskop tygodniowy dla Lwa. Na początku tygodnia twoje instynkty są w szczytowej formie, podobnie jak umiejętności słuchania. W połączeniu wyciągną cię z każdej trudnej sytuacji. Przygotowując się do podjęcia ważnej decyzji, licz na to, że twoi przyjaciele ujawnią aspekty twojej obecnej sytuacji, których wcześniej nie brałeś pod uwagę. Lubisz uczyć się nowych rzeczy, nawet jeśli są to nowe (i potencjalnie zawstydzające) rzeczy o tobie. W piątek i sobotę mnóstwo uwagi poświęca ci coś, czego nigdy nie spodziewałeś się, że będzie wielkim wydarzeniem, a resztę weekendu spędzasz rozpromieniony.

Horoskop tygodniowy na 16-22 października 2023: Panna

Horoskop tygodniowy dla Panny. Nigdy nie wiesz, co dzieje się w czyimś życiu. Jeśli masz ochotę skrytykować przyjaciela w poniedziałek lub wtorek, weź pod uwagę, że możesz nie znać całej historii. W środę i czwartek, niezależnie od tego, jak bardzo możesz być szczęśliwy, relacje ze współpracownikami są napięte i możesz kończyć dni w stanie frustracji, ale nie musisz pozwolić, aby problemy z pracą zrujnowały Twoje plany na koniec tygodnia. W piątek i sobotę ty i twój partner jesteście bardziej kompatybilni niż kiedykolwiek. Kolacja w sobotni wieczór jest punktem kulminacyjnym weekendu, chociaż niedziela też może być świetna.

Horoskop tygodniowy na 16-22 października 2023: Waga

Horoskop tygodniowy dla Wagi. Nawet gdy żonglujesz milionem innych rzeczy, masz oko na otaczający cię świat. A kiedy widzisz coś pięknego, wskazujesz to swoim przyjaciołom. Masz moc, aby uczynić czwartek wspaniałym lub strasznym. To w dużej mierze zależy od ciebie. Ale piątek i sobota będą niesamowite bez względu na to, co robisz. Magnetyzm, duety i życzliwość są silnie widoczne. W niedzielę twoja energia będzie większa niż zawsze - wykorzystaj to dobrze.

Horoskop tygodniowy na 16-22 października 2023: Skorpion

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona. Poniedziałek i wtorek spędzisz pod znakiem marzeń. Motyw snu jest szczególnie trafny. Wystarczy, że zapragniesz, aby coś było prawdą i nagle tak się dzieje. Romantycznie nigdy nie byłeś w lepszej sytuacji. Rzadko zdarza się, aby świat fantastyki był tak doskonale nałożony na prawdziwe życie. Środa i czwartek to coś w rodzaju sprawdzianu rzeczywistości. Nie żeby to były złe dni, ale niestety będziesz musiał kiwnąć palcem. W piątek i sobotę nie wszystko będzie słodkie, jeśli chodzi o twoje życie miłosne, ani nie wszystko jest zrujnowane. Zajmij się bieżącymi problemami. Następnie, w niedzielę, zrelaksuj się.

Horoskop tygodniowy na 16-22 października 2023: Strzelec

Horoskop tygodniowy dla Strzelca. Słuchanie, jak ktoś opowiada historię ze swojej przeszłości w poniedziałek, skłania do myślenia o własnej bogatej emocjonalnie historii. Zobacz, jak daleko zaszedłeś! Wyzwania, przed którymi stoisz w tej chwili, są niczym w porównaniu z wyzwaniami, które już pokonałeś. W środę i czwartek nic nie może stanąć na drodze twoim niewiarygodnym talentom (plus spodziewaj się, że romantyczny wątek poboczny zajmie twoje wieczory), a wymagania w piątek i sobotę są bardzo wykonalne. Wykorzystaj swoje umiejętności jako mistrz komunikacji, a wszystko będzie dobrze. W niedzielę dużo będzie się mówiło, ale zaskakująco mało będzie się działo.

Horoskop tygodniowy na 16-22 października 2023: Koziorożec

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca. Istnieje wiele sposobów wyrażania siebie. Przyjrzyj się nowej taktyce w poniedziałek i wtorek. Piszesz wiersz? Piszesz piosenkę? Znalezienie oryginalnego sposobu komunikowania się z "wiesz-kim" nie tylko pomoże ci poczuć się bardziej związanym z tą osobą, ale także jej schlebia. W środę i czwartek twoja kreatywność nie będzie zbyt przydatna w rozwiązywaniu problemów zawodowych lub rodzinnych. Ale piątek i sobota były stworzone zarówno dla kreatywności, jak i dla romansu. Po serii zabawnych zajęć w sobotę (wędrówka? spacer po mieście? przejażdżka po górach?), spędź niedzielę mówiąc tej osobie, co naprawdę czujesz.

Horoskop tygodniowy na 16-22 października 2023: Wodnik

Horoskop tygodniowy dla Wodnika. Nagle masz mało cierpliwości do wartości innych ludzi. Nie to, że nie doceniasz innych opinii. Po prostu już dawno straciłeś nadzieję, że ludzie sprostają twoim wymaganiom - to temat do rozważenia w poniedziałek i wtorek. Środa wystrzeliwuje cię w znacznie bardziej abstrakcyjny teren. Zaawansowane idee, szeroko pojęty humanitaryzm, odkrywanie wydarzeń na świecie, o których niewiele wiedziałeś, oto co zaprzątało ci głowę przez cały czwartek. Piątek i sobota są bardziej przyziemne i zorientowane na rodzinę (nie żeby rodziny nie były piękne i fascynujące same w sobie), a niedziela jest nieoczekiwanie romantyczna.

Horoskop tygodniowy na 16-22 października 2023: Ryby

Horoskop tygodniowy dla Ryb. Spraw sobie przyjemność w poniedziałek. Częścią ustalenia, czego chcesz, jest zdobycie tego, czego chcesz i sprawdzenie, czy ci się to podoba. Zrób rozeznanie. We wtorek zaczynasz pracę nad nowym projektem, który może zmienić twoje spojrzenie na wszystko. Środa i czwartek są stosunkowo mniej pogodnymi dniami, ale domowy posiłek w piątek wieczorem przywraca cię do solidnych podstaw szczęścia. Sobota to dzień leniuchowania, przysłuchiwania się śpiewowi ptaków, odręcznych listów i romansów. Niedziela z kolei to idealny dzień na spanie. W końcu trzeba naładować akumulatory przed kolejnym tygodniem.

Zobacz także:

Które znaki zodiaku będą bogate w 2023 roku? Jest ich tylko 4

Te 5 znaków zodiaku mają szansę razem się zestarzeć. Pasują do siebie jak żadne inne!

Te 5 znaków zodiaku to lenie i bałaganiarze. Ciągle będziesz po nich sprzątać

Te 4 znaki zodiaku będą bogate w 2023 roku. Mają naturalny talent do zarabiania pieniędzy

Te 5 znaków zodiaku to wampiry energetyczne. Unikaj ich za wszelką cenę


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: horoskop | horoskop tygodniowy | znaki zodiaku | Astrologia
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy