Reklama
Reklama

Horoskop dzienny na środę, 5 października 2022. Czy kochasz tak mocno, jak Doda?

Sprawdź horoskop dzienny na środę, 5 października 2022 dla wszystkich znaków zodiaków. Czy potrafisz kochać tak, jak Doda (38 l.)? Jeśli jesteś Wodnikiem, to na pewno wiesz, z czym musi się mierzyć wokalistka, która wierzy w moc gwiazd i kryształów. A co czeka dziś Barana, Byka, Bliźnięta, Raka, Lwa, Pannę, Wagę, Skorpiona, Koziorożca, Wodnika i Ryby?

Oto horoskop dzienny na środę, 5 października 2022 dla wszystkich znaków zodiaków. Jesteś zodiakalnym Wodnikiem? W takim razie masz wiele wspólnego z Dodą, która jest to niekwestionowaną królową polskiej muzyki. 

Obecnie w programie "Doda. 12 kroków do miłości" poszukuje partnera godnego do wspólnego życia. W ostatnim odcinku poszła nawet poszła do wróżki, aby zobaczyła w kartach, czy na pewno w programie uda jej się znaleźć odpowiedniego mężczyznę.

Reklama

Doda jest zodiakalnym Wodnikiem, zatem jest ambitna, uparta, a jak kocha - to na zabój. Wokalistka była pięć razy zaręczona, dwukrotnie wyszła za mąż i się rozwiodła, a także miała jeden związek z kobietą. 

Wszyscy pamiętają jej związek z Radosławem Majdanem, Nergalem, czy Emilem Stępniem. Czy w programie znajdzie miłość? O tym przekonacie się w "Doda. 12 kroków do miłości" w każdą sobotę o godz. 20:00 w Telewizji Polsat. Dodatkowe materiały z programu w "DODAtku" dostępne są w każdej chwili za darmo w Polsat Go.

Horoskop dzienny na środę, 5 października 2022: Baran

Baran. Kiedy jesteś zakochany, nie ma przed tobą rzeczy niemożliwych - zrobisz dla partnera wszystko. Pamiętaj tylko, żeby nie zatracić w tym siebie. Samotne wyjście do kina lub na kawę z koleżankami dobrze zrobią waszej relacji.

Horoskop dzienny na środę, 5 października 2022: Byk

Byk. Martwisz się, że w związku tak świetnie się układa, że za chwilę się to skończy? Nie przejmuj się, twój partner czuje dokładnie to samo. Porozmawiajcie o swoich obawach, aby uniknąć niepotrzebnych nieporozumień.

Horoskop dzienny na środę, 5 października 2022: Bliźnięta

Bliźnięta. Jesteś zazdrosny do szpiku kości, a to może zaszkodzić twojemu związkowi. Porozmawiaj z partnerem o swoich obawach, jeśli to prawdziwa miłość, to przetrwa każdą burzę!

Horoskop dzienny na środę, 5 października 2022: Rak

Rak. Jesteś bardzo emocjonalny, choć starasz się w ogóle tego nie okazywać. Wszystko przez to, że boisz się kolejnego zranienia ze strony potencjalnego partnera. Dziś, jeśli zdecydujesz się wyznać komuś miłość, bądź autentyczny i nie bój się odrzucenia!

Horoskop dzienny na środę, 5 października 2022: Lew

Lew. Jak Lew bronisz swojej miłości i jesteś w stanie poświęcić dla niej wiele. Jednak, czy skala poświęcenia nie jest zbyt duża? Zrób listę zysków i strat, aby obiektywnie ocenić, czy warto odrzucać wszystko, co miałeś do tej pory.

Horoskop dzienny na środę, 5 października 2022: Panna

Panna. Nigdy nie chcesz iść na kompromisy, a to rodzi niepotrzebne kłótnie w związku. Energia gwiazd dnia może w końcu pomóc ci zdać sobie sprawę, że masz inną wizję twojego obecnego związku. Najpierw jednak musisz zaangażować się w poważną dyskusję na temat tego, jaką przyszłość razem wyobrażacie sobie i czy oboje oczekujecie tego samego. Jeśli nie, to musisz się tym zająć, zanim będzie za późno.

Horoskop dzienny na środę, 5 października 2022: Waga

Waga. Możesz wykorzystać dzisiejszą energię, aby zmienić zdanie na temat pewnej osoby, do której miałeś mieszane uczucia. Może to otworzyć ci oczy na pewne aspekty ich zachowania, o które się martwiłeś. Coś kliknie i zrozumiesz, że jest to osoba warta twojego uczucia.

Horoskop dzienny na środę, 5 października 2022: Skorpion

Skorpion. Dziś planety wskazują, że masz pewien powód do niepokoju. Masz wiadomość dla swojego partnera i nie jesteś pewien, jak to przyjmie. Bez względu na to, jak poważny może być to temat, ostatecznie rozmowa bardzo pozytywnie wpłynie dla was obojga.

Horoskop dzienny na środę, 5 października 2022: Koziorożec

Koziorożec. Dziś masz szansę oderwać się od pracy, różnych obowiązków i odpowiedzialności, które zwykle towarzyszą ci na co dzień i spędzić trochę czasu z ukochaną osobą. Być może mógłbyś pójść do kina lub w miejsce, które jest dla was szczególnie wyjątkowe. Wykorzystaj ten czas, aby scementować swój związek.

Horoskop dzienny na środę, 5 października 2022: Wodnik

Wodnik. Dziś przekonasz się, że rodzaj romantycznej miłości nie ma wiele wspólnego z rzeczywistością. Nikt nie będzie spełniał każdej zachcianki ani domyślał się, czego oczekujesz. Ważna jest rozmowa, szczerość, zaufanie zamiast kwiatów i czekoladek. Owszem są to miłe dodatki, ale nie podstawa związku.

Horoskop dzienny na środę, 5 października 2022: Ryby

Ryby. Konfiguracja planetarna może nieść ze sobą możliwość zmiany sposobu postrzegania niektórych aspektów twojego związku. Jeśli czujesz, że są sprawy, którym mógłbyś przyjrzeć się głębiej i omówić je z partnerem, to dzisiaj byłby na to świetny czas. Możesz czuć się trochę zaniepokojony ujawnieniem swoich bardziej wrażliwych uczuć, ale wynik będzie tego wart.

Zobacz także:

Skutki retrogradacji Merkurego w 2022 dla wszystkich rodzajów zodiaku (ogień, woda, powietrze, ziemia)

Przepowiednia Aidy o wyjątkowym dniu "czytania między wierszami i słyszenia między słowami"

Retrogradacja Merkurego w Wadze już się rozpoczęła. Przepowiednia astrologów nie pozostawia wątpliwości

"Kamienie głodu" wynurzyły się z rzeki! To przepowiednia, której wszyscy powinni się bać...

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy