Materiał zawiera linki partnerów reklamowych
Rafał i Marcin Mroczek zasłynęli dzięki "M jak miłość"
Rafał Mroczek i Marcin Mroczek zasłynęli w świecie polskiego show-biznesu dzięki swoim rolom w telenoweli "M jak miłość", która emitowana jest na antenie Telewizji Polskiej już od kilkudziesięciu lat.
Chociaż żaden z nich nie miał kierunkowego wykształcenia i doświadczeń z pracą na planie, ekranowy Paweł i Piotrek Zduńscy znakomicie odnaleźli się w serialu i zdobyli sympatię milionowej widowni w całym kraju.
Mimo że produkcja TVP najlepsze lata ma już za sobą, wciąż przyciąga przed ekrany oddanych wielbicieli. Nic dziwnego, ze słynni bracia nie mają zamiaru rezygnować z wcielania się w dobrze znane postacie.
To nie oznacza, że na tym kończą się ambicje gwiazdorów "M jak miłość".
Rafał Mroczek wystąpił w jubileuszowym odcinku "TzG"
Rafał Mroczek pojawił się ostatnio w jubileuszowym odcinku "Tańca z gwiazdami", gdzie miał okazję przypomnieć sobie oraz fanom swój udział w programie. Aktor wystartował w wyścigu po Kryształową Kulę w 2006 roku i w parze z Anetą Piotrowską zachwycił nie tylko jurorów, ale także głosujących.
W efekcie to właśnie oni sięgnęli po główną nagrodę i na dobre zapisali się w historii show.
W specjalnym odcinku "TzG" ekranowy Paweł Zduński porwał do tańca Magdalenę Tarnowską - taneczną partnerkę Mikołaja "Bagi" Bagińskiego - i pokazał, że wciąż potrafi zaszaleć na parkiecie.
"Trzyma formę. Pamiętajmy, że ma technikę i przygotowanie z najlepszej szkoły" - oceniła jego możliwości przypatrująca się wszystkiemu Aneta Piotrowska.
Rafał Mroczek otrzymał zaskakującą propozycję
Czy powrót do dawnej pasji wzbudził w Rafale Mroczku ponowną chęć rywalizacji? W jednym z ostatnich wywiadów 43-latek został zapytany, czy chciałby pójść w ślady innych gwiazd show-biznesu i wziąć udział w gali Fame MMA, oczywiście jako zawodnik. Nie jest bowiem tajemnicą, że gwiazdor telenoweli może pochwalić się znakomitą formą fizyczną.
"A nie... To nie moja bajka. (...) Spróbuję sobie poradzić bez tego" - zdradził w rozmowie z dziennikarzem Show News.
Co ciekawe, okazuje się, że były zwycięzca "Tańca z gwiazdami" swego czasu otrzymał już propozycję wyjścia na ring. Z podobną ofertą spotkał się również... jego brat.
"Mam powiedzieć, że dzwonili (organizatorzy - przyp.red.) do nas w sprawie walki? To już dawno dzwonili. Dziś mówię Ci, że nie ma takiej opcji. Może za X lat będzie taka opcja, ale dziś nie ma takiej opcji" - odpowiedział z uśmiechem Rafał Mroczek.
Oglądaj "Taniec z gwiazdami" w Polsat Box Go.
Zobacz też:
Maurycy Popiel triumfuje w "TzG". Nie do wiary, co usłyszał od szefów z TVP
Maurycy Popiel głównym faworytem w "TzG"? Niewiarygodne, co usłyszał od producentów "M jak miłość"
Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska rozstali się nie bez powodu. Aktor ujawnił prawdę
Materiał zawierał linki partnerów reklamowych








