Reklama

Reklama

Reklama

Prokop lubi chwalić się swoim mieszkaniem. Nie zapomniał o pokoju gier, siłowni i pokaźniej biblioteczce

Marcin Prokop (45 l.) znany jest z tego, że chroni swojej prywatności, jednak co jakiś czas lubi wrzucić do mediów społecznościowych ujęcia zrobione w domowym zaciszu. Gwiazdor TVN-u ostatnio pochwalił się wnętrzem swojego mieszkania. Jest bardzo nowocześnie i stylowo!

Marcin Prokop sławę zyskał 20 lat temu, a to za sprawą wcielenia się w rolę prowadzącego na antenie MTV. Publiczność może go również pamiętać z "Idola" emitowanego na Polsacie oraz z "Pytania na śniadanie". Ostatecznie dziennikarz związał swoją karierę zawodową ze stacją TVN, gdzie wraz z Dorotą Wellman współprowadzi śniadaniówkę, a także jest gospodarzem show "Mam talent" i "Lego Masters".

Reklama

Poczynania 45-latka można obserwować nie tylko na antenie, ale również w sieci, gdzie co jakiś czas wrzuca prywatne fotki. Niedawno pochwalił się wojażami w Grecji, a w przestrzeni internetowej znalazł również miejsce na pochwalenie się wnętrzami swojego mieszkania.

Taki nowoczesny styl robi wrażenie?

Prokop lubi chwalić się swoim mieszkaniem. Nie zapomniał o pokoju gier, siłowni i pokaźniej biblioteczce

Marcin Prokop z żoną i córką mieszka na warszawskiej Pradze. Jak się okazało, to właśnie ta okolica jest najbliższa jego sercu.

"Jestem grochowianinem od urodzenia, a w tej chwili z wyboru. Całe moje życie koncentruje się wokół jednej ulicy, czyli Szaserów. Tam chodziłem do przedszkola i do szkoły podstawowej. Tam nadal mieszkają moi rodzice, a ja mieszkam kawałek dalej, ale też blisko tej ulicy. Tuż za Olszynką Grochowską, za ulicą Marsa. Szaserów jest moim kręgosłupem, jeżeli chodzi o miejsce do zamieszkania" - wyznał w rozmowie z "Naszym miastem".

Dom to jego azyl, w którym odpoczywa i spędza wolne chwile. W czterech ścianach nie zabrakło miejsca na przestronny salon, kuchnię, sypialnię, ale również siłownię oraz pokój do gier! Jak się okazało, Prokop jest również zapalonym czytelnikiem, a wnętrza jego apartamentu zdobią liczne biblioteczki i regały przeznaczone na książki. Wiernym towarzyszem podczas czytania jest jego pies, który uwielbia siedzieć na kolanach i wygodnych krzesłach.

Marcin w swoim domu znalazł również miejsce na swój gabinet, gdzie może w spokoju popracować. Podczas pracy zdalnej taki pokój jest niezwykłym ułatwieniem. Po pracy dziennikarz nie zapomina o odpoczynku. 45-latek uwielbia gry, mecze i filmy, nic więc dziwnego, że w jego mieszkaniu jest specjalne miejsce do relaksu przed telewizorem.

Sypialnia Prokopa jest bardzo przestronna. Na środku znajduje się duże łoże, a wystrój wnętrza utrzymany jest w minimalistycznym stylu. Kuchnię zdobi oryginalna i kolorowa tapeta, a na ścianach wiszą jasne półki. Na blacie nie brakuje ekspresu do kawy i licznych przekąsek. Otoczenie domu przepełnione jest zielenią i roślinnością, dzięki czemu dziennikarz i jego bliscy mogą w spokoju wylegiwać się w ogrodzie, nie narażając się przy tym na gapiów.

Podobają Wam się takie wnętrza?

Zobaczcie również:

Marcin Prokop o włos uniknął tragedii: "Byś mnie karmił rurką w szpitalu"

Celebryci, którzy występowali w reklamach Play. To nie tylko Kuba Wojewódzki

Maria Prażuch-Prokop zachwyca sylwetką! Ale piękna!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Prokop

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy