Reklama

Reklama

Reklama

Niewiarygodne, ile zarabia Wojewódzki. Jeden post na jego Instagramie to wartość małego mieszkania

Kuba Wojewódzki (58 l.) przez jednych jest uwielbiany, przez innych znienawidzony. Trudno pozostać wobec niego obojętnym. Nic dziwnego, że ten wzbudzający sensację gwiazdor jest odpowiednio wynagradzany. Ile zarabia Kuba Wojewódzki i dzięki czemu zgromadził aż taki majątek?

Kuba Wojewódzki od lat obecny jest w polskich mediach i wzbudza wiele kontrowersji. Znany jest z ciętego języka i wypowiedzi, które nie zawsze oceniane są jako poprawne politycznie. 

Majątek Kuby Wojewódzkiego został zbudowany na kontrowersji

W przestrzeni publicznej pojawił się jako niepozorny dziennikarz. Kuba Wojewódzki, szczupły okularnik z burzą kręconych włosów pochodzi z Koszalina. Rozpoczynał swoją karierę dziennikarską w drugiej połowie lat 80. Wtedy też pisał do "Magazynu Muzycznego", a następnie do czasopisma "Muza". 

Reklama

Kolejne lata przyniosły mu możliwość pisania felietonów do "Przekroju", "Wprost", "Gazety Wyborczej" czy magazynu "Viva!". Od 2008 r. pisze także dla tygodnika "Polityka".

Największą sławę przyniosła mu kariera w telewizji. Na początku lat 90. zaczynał w Telewizji Polskiej, następnie przeszedł do Telewizji Polsat, a od 2006 r. występuje wyłącznie w stacji TVN. Popularność zyskał dzięki programowi "Idol", a także talk-show "Kuba Wojewódzki". Był również jurorem w programach takich jak "Mam talent!", "X-Factor" czy "Mask Singer".

Kuba Wojewódzki. Ile zarabia za post na Instagramie?

Choć dokładnych zarobków gwiazdora można się tylko domyślać, to nie ulega wątpliwości, że Kuba Wojewódzki zarabia każdego dnia dużo więcej, niż niejedna osoba zgromadzi przez całe życie. 

Świadczy o tym m.in. kontrowersyjny, jak przystało na samozwańczego "Króla TVN-u", post, w którym wyszczególnia, jak wygląda jego wynagrodzenie za opublikowanie posta na Instagramie.

Swoje zarobki, opiewające na niebagatelną kwotę 400 tys. zł, porównał z innymi gwiazdami - Robertem Lewandowskim (380 tys. zł), Edytą Górniak (200 tys. zł) oraz Małgorzatą Rozenek-Majdan (100 tys. zł). Spodziewaliście się, że aż tyle może kosztować zdjęcie na profilu gwiazd?

Majątek Kuby Wojewódzkiego. Pieniądze są dla niego ważne

Wiele osób chciałoby zgadnąć, ile tak naprawdę zarabia popularny dziennikarz, a sam zainteresowany podsyca tę fascynację. Zresztą jego znakiem rozpoznawczym od lat są luksusowe samochody, które zmienia chętnie i często.

Kuba Wojewódzki nie podaje wprost, jakiego rzędu kwoty wpływają regularnie na jego konto, ale nie ma w zwyczaju narzekać na zarobki. Może pochwalić się też komfortem psychicznym wynikającym z braku obawy o utratę posady.

Jak sam przyznaje: "Zarabiam europejskie pieniądze w ciągle jeszcze europejskim kraju. Mało kto wie, ale program Kuba Wojewódzki, który współprodukuję z moim przyjacielem, nie jest moim jedynym źródłem utrzymania".

Wojewódzki podkreśla, że fascynacja drogimi samochodami nie przysłoniła mu całkowicie zdrowego rozsądku i chętnie inwestuje zgromadzony już kapitał.

Jak myślicie, ile tak naprawdę ma na swoim koncie Kuba Wojewódzki?

Zobacz też:

Kuba Wojewódzki i wszystkie jego kobiety. Ależ miał branie!

Kuba Wojewódzki ostro do Rozenek. "Od którego momentu ukrywasz swój wiek?"

Kuba Wojewódzki wyszalał się na Majorce. Wracał tanimi liniami, ściśnięty jak sardynka

Celebryci, którzy występowali w reklamach Play. To nie tylko Kuba Wojewódzki


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kuba Wojewódzki

Reklama

Reklama

Reklama