Reklama
Reklama

Małgorzata Rozenek zagięła Wojewódzkiego w programie: "To Twoje dziecko?"

Starcie tytanów TVN, czyli Małgorzaty Rozenek (44 l.) i Kuby Wojewódzkiego (59 l.). Kiedyś pokłóceni i obrażeni na siebie, a dziś zachowują się, jakby byli kumplami od lat. Pojednanie nie oznacza jednak całkowitego zawieszenia broni złośliwości. Przekonał się o tym Wojewódzki na własnej skórze. Cios padł ze strony Małgorzaty Rozenek-Majdan.

O tym, że Kuba Wojewódzki zostanie ojcem, plotkowało się od dawna, lecz tak naprawdę nikt nie przyjął tej wiadomości na poważnie. Natomiast Małgorzata Rozenek-Majdan po latach "kosy" z "królem TVN-u" postanowiła wystąpić w jego programie. W końcu teraz łączy ich praca w tej samej stacji. 

Małgorzata Rozenek zagięła Wojewódzkiego w programie: "To Twoje dziecko?"

Starcie tytanów osobowości stacji TVN, czyli "król" Wojewódzki i "królowa" Rozenek odbyło się we wtorek, 6 września. To już 32. sezon programu "Kuba Wojewódzki show"! Z tej okazji gospodarz wymyślił rozpoczęcie programu od... wejścia do studia z dzieckiem w wózku.

Reklama

"Zawsze mówiłem, że lubię czar czterech kółek. Z dzieckiem, jak z samochodem, wystarczy chwila nieuwagi i są kłopoty. Jak się okazało, że jestem ojcem, to zadzwonił do mnie Stanisław Tym, i powiedział: "Wiesz co Kuba jest najgorsze w pierwszym dziecku? To że jest". Także Brajanek, tak cię powitano na świecie. Brajanek dobrze czuje się w studiu, jak ryba w wodzie, tylko, że to nieaktualne powiedzenie w Polsce. Ci z Wrocławia zrozumieją" - mówił Kuba na początku swojego programu.

"Dobrze, biorąc pod uwagę, żeby Brajanek nam nie przeszkadzał, to ja bym poprosił opiekunkę - mogę cię prosić, żebyś go zabrała, bo nie chciałbym go zdemoralizować. Jaki zadowolony. Taak, tata zarabia pieniążki" - 

Kuba Wojewódzki odgryzł się Małgorzacie Rozenek: pytania o wiek i retusz zdjęć

Gdy do prowadzącego dołączyła Małgorzata Rozenek, zaczęło się robić pikantnie. Rozmowa zeszła na temat dziecka Kuby, a także macierzyństwa Małgorzaty.

Małogrzata Rozenek: Piękne dziecko
Kuba Wojewódzki: Piękne? Pierwsze i moje
MR: Naprawdę?
KW: Pomyślałem sobie, że jak robić coming out to przynajmniej taki. Masz radę dla mnie jako dla młodego ojca? Tak serio pytam, no bo jesteś doświadczoną mamą
MR: Ale mówimy poważnie, to naprawdę Twoje dziecko, twój syn?
KW: Brajanek... [śmiech]

Zobacz też:

Kuba Wojewódzki został ojcem? Pokazał zdjęcie z dzieckiem

Syn Małgorzaty Rozenek zostanie projektantem. "Mama otwiera mi dużo możliwości"

Kuba Wojewódzki pokazał fotki... przyrodzeń. "Otwórz się na świat..."Jacek Rozenek ocenił zawodowe porywy byłej żony. Rozenek-Majdan będzie w szoku?

Małgorzata Rozenek-Majdan popłakała się w DDTVN. "Tego nie było w planie"pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek | Kuba Wojewódzki
Reklama
Reklama
Reklama