Reklama

Reklama

Reklama

Kinga Duda urwała się z łańcuszka rodziców? Poszła na swoje!

Kinga Duda (26 l.) doskonale wie, jak wykorzystać młodość. Mimo że niedawno skończyła studia, już robi imponującą karierę, a po godzinach cieszy się życiem singielki w stolicy. Jak mieszka dziewczyna? Na pewno nie jest to Pałac Prezydencki!

Młoda prawniczka ma się całkiem dobrze i choć jeszcze niedawno plotkowano o jej ślubie z tajemniczym Bartłomiejem, na razie Kinga Duda cieszy się wolnością.

Urodziła się 25 listopada 1995 r. w Krakowie jako jedyne dziecko pary prezydenckiej. Studiowała prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie - w 2019 r. otrzymała tytuł magistra. Jako jedna z najlepszych studentek reprezentowała uczelnię na prestiżowym międzynarodowym konkursie w Madrycie.

Reklama

Ukończyła też studia podyplomowe z prawa amerykańskiego na Katolickim Uniwersytecie Columbus w Waszyngtonie. Na profilu Kingi Dudy na LinkedIn widnieje informacja, że dobrze zna dwa języki - angielski i niemiecki.

Kinga Duda - niezwykła kariera dziewczyny

Córka Andrzeja Dudy (50 l.) odbyła praktyki w międzynarodowych kancelariach prawniczych. W Londynie była na trzymiesięcznym stażu w WilmerHale, oferującym prestiżowe programy dla ambitnych prawników z całego świata. Media donosiły, że podobno za miesiąc inkasowała około 1,5 tysiąca funtów.

Od września 2020 r. pełniła funkcję doradcy społecznego Prezydenta RP, po tym, jak Andrzej Duda został wybrany na drugą kadencję. Pracownik kancelarii prezydenckiej zapytany o jej stanowisko odpowiedział:

"Zajmuje się projektem dotyczącym instytucji sędziów pokoju. Jest znawczynią prawa amerykańskiego".

Współpraca szybko się jednak zakończyła. Obecnie Kinga pracuje dla warszawskiej renomowanej kancelarii prawniczej Maruta Wachta, gdzie zajmuje stanowisko młodszego prawnika. Pracodawca chroni jej prywatność, a ona sama tylko raz potwierdziła swoją obecność w kancelarii, zachęcając do składania aplikacji na stanowisko do zespołu rozwiązywania sporów. Na swoim profilu LinkedIn napisała:

"Zapraszamy! Ciekawe wyzwania w fantastycznej atmosferze" - tymi słowami potwierdziła, że dobrze się czuje w aktualnym miejscu pracy.

Gdzie tak naprawdę mieszka Kinga Duda?

Obecnie dziewczyna żyje na własny rachunek, ale pod nadzorem, mając do swojej dyspozycji ochroniarzy BOR-u. Wyprowadziła się z Pałacu Prezydenckiego ponad 2 lata temu, stawiając na samodzielność. Zamieszkała w centrum Warszawy, w lokalu wynajmowanym od swojej koleżanki, za który podobno płaci około 3 tys. zł i ma do dyspozycji dwa pokoje.

Niestety na próżno szukać w sieci jakichkolwiek zdjęć tego lokum, choć niektórym dziennikarzom udało się uwiecznić córkę Prezydenta RP w sportowej kurtce, legginsach i białych sneakersach blisko miejsca zamieszkania. Niczym nie wyróżniając się z tłumu, przemykała do jednej z przychodni diagnostycznych, a potem robiła zakupy w osiedlowym sklepiku.

Kinga Duda prywatnie - czym zaskakuje córka prezydenta?

Trudno znaleźć wiele informacji na jej temat. Pewne jest to, że przyjaźniła się z młodym aktorem - Maciejem Musiałem i choć prasa wietrzyła romans, aktor potwierdził tylko, że jest miłą dziewczyną oraz że uczestniczyli razem zaledwie w kilku imprezach.

Wiadomo, że Kinga lubi zaczynać dzień od joggingu, choć z powodu swojej rozpoznawalności robi to coraz rzadziej. Niejednokrotnie oczy reporterów wypatrzyły dziewczynę na klasycznym dymku. Być może nie radzi sobie z presją sławy lub pracy, jednak próbuje zerwać z nałogiem, posiłkując się elektronicznym papierosem, z którym kilkakrotnie ją przyłapano.

Widać, że nawet będąc na krótkim spacerze, dziewczyna lubi wyglądać stylowo, tak jak jej mama - Agata Kornhauser-Duda (50 l.), która znana jest ze swojego nienagannego wyglądu.

Jak myślicie, czy Pierwsza Córka RP całkowicie ochroni swoją prywatność, skoro osoba, która wynajmuje jej mieszkanie, zdradziła, ile na tym zarabia?

Zobacz też:

Kinga Duda. Jak wygląda kariera i życie prywatne córki prezydenta?

Kinga Duda przerwała milczenie! Tak teraz wygląda jej życie zawodowe!

Kinga Duda chciała być orędowniczką osób LGBT+? Ujawniono korespondencję

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kinga Duda

Reklama

Reklama

Reklama