Reklama

Reklama

Reklama

Adam Zdrójkowski poszedł na swoje, ale są minusy: "W pustym mieszkaniu dobija samotność"

Adam Zdrójkowski (22 l.) to polski aktor młodego pokolenia, który na telewizyjnym ekranie zadebiutował w wieku zaledwie 9 lat, odgrywając rolę Pawełka w popularnym serialu „Rodzina Zastępcza”. Brat bliźniak Jakuba Zdrójkowskiego – również aktora – jest najbardziej znany z serialu „Rodzinka.pl”. Przez prawie 10 lat bawił tysiące Polaków jako Kuba Boski, średni syn słynnej rodziny Boskich.

Adam Zdrójkowski przez kilka lat związany był Wiktorią Gąsiewską. Oprócz bogatego dorobku aktorskiego ma na swoim koncie występy w programach rozrywkowych, na przykład w "Twoja twarz brzmi znajomo". Współprowadził nawet show "The Voice Kids" oraz "The Voice of Poland"! Miał też okazję zapowiadać największe gwiazdy w czasie Sylwestra z Polsatem.

Reklama

A jak wygląda życie prywatne tego utalentowanego młodzieńca? Jak mieszka? To chętnie pokazuje nam na swoim instagramowym profilu (śledzonym przez ponad milion użytkowników!).

Nowoczesne mieszkanie Zdrójkowskiego

Jasne meble, kontrastujące z kolorowymi dodatkami, wskazują na to, że mieszkanie należy do młodego człowieka sukcesu. Właściwie jest to dom jednorodzinny! Wnętrze jest przestronne i nowoczesne.

Aktor bardzo chętnie pokazuje na Instagramie zwłaszcza swój rozległy, choć urządzony minimalistycznie salon, będący znakomitym miejscem do wypoczynku. Ilość światła wpadającego przez wysokie okna można tu regulować za pomocą długich ciemnoszarych zasłon. Obok nich stoi wyglądająca na bardzo wygodną żółta kanapa narożna.

Jedną z pasji Zdrójkowskiego są gry komputerowe. Właśnie dlatego w salonie aktor urządził sobie specjalny kącik gracza. Ma zarówno konsolę PlayStation 5 - podłączoną do dużego telewizora plazmowego - jak i komputer z zakrzywionym monitorem, ustawiony na czarnym biurku, świetnie dobranym kolorystycznie do komputera i ściany. Nawet stanowisko do grania zostało skomponowane gustownie i elegancko.

Obok telewizora - na wyłożonej panelami podłodze - stoi również gitara elektryczna. Mieszkaniu uroku dodają ustawione tu i tam kolorowe kwiaty doniczkowe.

Ogromna szafa

Wielu miłośników mody pozazdrości młodemu aktorowi przestronnej szafy. Garderobę zaprojektowano naprawdę funkcjonalnie! Zamontowano w niej półki doświetlane listwami LED. Do wieszania ubrań służą dwa drążki. Od razu widać, że dla Zdrójkowskiego odpowiedni ubiór jest bardzo ważny. Zwłaszcza że w szafie panuje porządek - osobne miejsce mają koszule,  swetry czy buty.

Chwile na świeżym powietrzu

Adam ceni sobie również spędzanie chwil na świeżym powietrzu. Gdy tylko pogoda ku temu sprzyja, chętnie korzysta ze swojego balkonu. Ma tam elegancką huśtawkę oraz naprawdę sporo zieleni, co sprzyja odzyskiwaniu sił po całym dniu intensywnej pracy.

Samodzielne mieszkanie

Miejsce, w którym żyje Adam Zdrójkowski, zachwyca obserwujących jego konto na Instagramie. A jeszcze większe wrażenie robi to, że postanowił zamieszkać sam już w tak młodym wieku. Z pewnością sprzyja temu posiadanie nowoczesnego, znakomicie zaprojektowanego mieszkania. Mimo tego samodzielne życie - jak zresztą stwierdza sam Adam - nie jest łatwe. Z jakimi trudnościami młodzieniec musi mierzyć się na co dzień?

"Czasem jest mi smutno. Wracasz do tego miejsca, gdzie jesteś sam. Nie ma nikogo, z kim możesz porozmawiać. W pustym mieszkaniu dobija samotność" - wyznał artysta w wywiadzie dla "Pomponika".

Odtwórca roli Kuby Boskiego przyznał się również do tego, że ma spore kłopoty z... utrzymywaniem w swoim mieszkaniu czystości. Ale zaznaczył również swoją niechęć do korzystania z pomocy domowej. Chłopak ma świadomość tego, że sam powinien dbać o porządek wokół siebie.

"To jest mój osobisty problem. Muszę nauczyć się regularności w sprzątaniu. Przychodzi do mnie pani co jakiś czas, by pomóc mi w sprzątaniu. Jednak nie można się nią wysługiwać cały czas".

Chociaż na pewno brakuje mu codziennego towarzystwa rodziców oraz brata, to Adam Zdrójkowski bardzo dobrze radzi sobie w dorosłym życiu. Może być przykładem dla wielu wchodzących właśnie w dorosłość młodych ludzi.

Zobacz też:
Adam Zdrójkowski pędził 125 km/h po mieście! Gdzie się tak spieszył?

Adam Zdrójkowski flirtuje z aktorką "Pierwszej miłości". Pocieszył się po Gąsiewskiej?

Krzysztof Jackowski przewidział atak na Polskę? "Eskalacja strachu nastąpi w okresie jesieni i zimy"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Adam Zdrójkowski

Reklama

Reklama

Reklama