Reklama

Reklama

Reklama

Zdrójkowscy w końcu się pogodzili. Aż trudno w to uwierzyć

Adam i Jakub Zdrójkowscy (22 l.) to jedni z najbardziej znanych bliźniaków w Polsce. Chłopcy na srebrnym ekranie zadebiutowali w 2009 roku w serialu Polsatu "Rodzina zastępcza Plus". Adam od 2011 do 2020 roku wcielał się w Kubę Boskiego w serialu TVP2 "Rodzinka.pl". To właśnie wtedy między braćmi doszło do kilku nieporozumień. Każdy z nich chciał grać pierwsze skrzypce. Niedawno okazało się, że Zdrójkowscy chyba się pogodzili.

Bracia Zdrójkowscy mieli zaledwie po kilka lat, kiedy wystąpili w popularnym serialu. Okazuje się jednak, że to Kuba pierwszy rozpoczął aktorską karierę. Jako dziecko można go było oglądać w serialu "Magda M.". To jednak Adam, dzięki udziałowi w hicie TVP2, stał się bardziej rozpoznawalny. Sprawiło to również i to, że mógł pochwalić się ciekawszymi ofertami pracy, a także większą ilością fanek.

Zdrójkowscy w końcu się pogodzili

Mogłoby się wydawać, że bracia Zdrójkowscy mają ze sobą świetną relację. Okazuje się jednak, że przez 8 lat panowie rzadko się do siebie odzywali. Wybuchowe charaktery dały o sobie znać. Na szczęście po latach doszli w końcu do porozumienia i dlatego mogą teraz cieszyć się bezkonfliktowymi stosunkami.

Reklama

"Mieliśmy ciche dni przez ostatnie osiem lat" - wyjawił Adam Zdrójkowski w rozmowie z dziennikarzami tygodnika "Na Żywo".

Fani również dostrzegli, że pomiędzy braćmi nie dzieje się zbyt dobrze. Przestali nawet obserwować swoje konta w serwisie Instagram.

"Obaj mamy twarde, dominujące charaktery, jesteśmy indywidualistami i lubimy mieć rację. To mieszanka wybuchowa" - powiedział Kuba w wywiadzie dla "Na Żywo".

Okazuje się, że Zdrójkowscy chyba doszli do porozumienia. Adam nieco przystopował, z kolei Kuba stał się prawdziwą gwiazdą Polsatu. Po zagraniu w serialu "Kowalscy kontra Kowalscy" otrzymał bowiem propozycję dołączenia do show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Co ciekawe do udziału namówił go jego brat bliźniak.

"Kiedy trzeba, stajemy za sobą murem. Mamy w sobie oparcie" - wyjawił Zdrójkowski.

Adam Zdrójkowski - życie prywatne i kariera

Adam Zdrójkowski urodził się 29 maja 2000 roku w Warszawie. W 2003 roku jego rodzina wzięła udział w programie "Chwila prawdy".

W 2009 roku grał Pawełka w serialu Polsatu "Rodzina zastępcza Plus". Od 2011 do 2020 roku wcielał się w rolę Kuby Boskiego w serialu TVP2 "Rodzinka.pl".

W 2016 roku uczestniczył w programie rozrywkowym Polsatu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". W 2018 roku został jednym z prowadzących program TVP2 "The Voice Kids" i razem z Wiktorią Gąsiewską wystąpił w jednym z odcinków talk-show "The Story of My Life. Historia naszego życia".

W 2019 roku współprowadził program "The Voice of Poland", a w parze z Wiktorią Gąsiewską zwyciężył w pierwszej edycji programu TVP2 "Dance Dance Dance". W 2021 roku brał udział w 15. edycji programu rozrywkowego Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo", w którym zajął trzecie miejsce.

Kuba Zdrójkowski - życie prywatne i kariera

Jakub Zdrójkowski urodził się 29 maja 2000 roku w Warszawie. W 2009 roku grał Piotrusia w serialu Polsatu "Rodzina zastępcza Plus".

Od 2012 do 2014 roku prowadził program kulinarny dla dzieci, zatytułowany "Deserownia", emitowany na Teletoon+. Występował gościnnie w znanych, polskich serialach min. "Hotel 52" i "Ojciec Mateusz".

OD 2021 do 2022 roku wcielał się w rolę Nikodema Kowalskiego, syna Henryka i Jadwigi w serialu Polsatu "Kowalscy kontra Kowalscy". Jesienią 2022 roku będzie brał udział w siedemnastej edycji programu rozrywkowego telewizji Polsat "Twoja twarz brzmi znajomo".

Zobacz też:

Adam Zdrójkowski i Vanessa Rojewska są parą. 16-latka lubi prezentować wdzięki

Wiktoria Gąsiewska ma kompleksy? Aktorka wyznaje: "Miałam bardzo duży problem"


Kuba Zdrójkowski ma złe wspomnienia z przygotowań do "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Adam Zdrójkowski | Kuba Zdrójkowski

Reklama

Reklama

Reklama