Piotr Kędzierski znów dostał najmniej punktów w "Tańcu z gwiazdami"
Wczoraj w programie "Taniec z gwiazdami" z parkietem pożegnały się aż dwie pary. Kamil Nożyński i Izabela Skierska odpadli w dogrywce decyzją jury. Druga para biorąca w niej udział długo nie nacieszyła się sukcesem - Iza Miko i Albert Kosiński odeszli w wyniku głosowania widzów.
W sieci zawrzało. Miko i Kosiński w szóstym odcinku otrzymali od jurorów 31 punktów, a Piotr Kędzierski i Magdalena Tarnowska - tylko 24. To już kolejny najniższy wynik w odcinku. Dwa razy wyprzedziła go tylko Natsu, której już nie ma w "TzG". Choć wielu widzów wyraźnie sprzyja parze numer 9, to nie wszyscy są zadowoleni. A co na to jury?
Tomasz Wygoda gorzko i szczerze o Piotrze Kędzierskim
Tomasz Wygoda w "TzG" nie owija w bawełnę, oceniając uczestników. Nie zamierzał też gryźć się w język w wywiadzie dla Plejady. Juror podkreślił, że musi po prostu przyjąć do wiadomości decyzję widzów, mimo że jego zdaniem Iza Miko tańczyła lepiej. Do osób głosujących na Kędzierskiego i Tarnowską ma jednak pewien apel.
"Wolicie Piotra z Magdą, macie do tego prawo, bądźmy tylko świadomi, z jakiego powodu głosujemy. Bądźmy potem z tego też dumni, bo się pod tym podpisujemy. To wszystko zostaje we wszechświecie, każdy ślad zostaje. Myślę, że ktoś tam sprawdza i patrzy" - przypomniał Wygoda.
Tomasz podkreślił, że nie jest rozczarowany decyzją widzów, bo w życiu po prostu przejmuje się innymi kwestiami i nauczył się dystansu. Zachęcił też ludzi do większej zgody. Tymczasem już za tydzień sprawy mogą rozstrzygnąć się w zupełnie zaskakujący sposób. Wszystko przez nieprzewidziany ruch produkcji.
Zamiana par w "Tańcu z gwiazdami". Wyzwanie przed Kędzierskim
W nadchodzącym, siódmym odcinku "Tańca z gwiazdami", dojdzie do zamiany par. Oznacza to, że w najbliższej odsłonie "TzG" zobaczymy uczestników w innych tanecznych duetach, niż zwykle.
Szczególnie ciekawie sprawa wygląda w przypadku Kędzierskiego, który niemal od samego początku słyszy, że przechodzi dzięki głosom fanów Tarnowskiej i Bagiego. Ostatnio takie stwierdzenia doprowadziły zresztą do nieprzyjemnej sytuacji podczas wywiadu, za którą Piotr później przepraszał.
W 7. odcinku "TzG" Piotr Kędzierski zatańczy z Hanną Żudziewicz, a Magda Tarnowska - z Gamou Fallem, dotychczasowym faworytem widzów i jury. Można się spodziewać, że ta zamiana przyniesie wiele emocji i niespodziewanych efektów.
Zobacz też:
Wielkie emocje w "Tańcu z gwiazdami". Aż dwie pary opuściły program
Po ostrych słowach Pavlović Kędzierski musiał zabrać głos. Krótko, ale wymownie
Bagi zaczął od wpadki w "Tańcu z gwiazdami". Wytknęli mu jeszcze jedno








