Reklama
Reklama

Wydawało się, że Doda i Emil Stępień są sobie pisani. Dziś nie chcą siebie znać

Dorota Rabczewska (38 l.) znana jako Doda i Emil Stępień (45 l.) postanowili się rozstać. Piosenkarka poinformowała swoich fanów o rozwodzie na swoim profilu na Instagramie. Napisała w oświadczeniu, że jej decyzja była głęboko przemyślana i ostateczna. Jak wyglądały jej początki z Kamilem Stępieniem?

Doda, a właściwie Dorota Rabczewska urodziła się 15 lutego 1984 roku w Ciechanowie. Jest polską piosenkarką wykonującą muzykę z pogranicza popu i rocka. Dodatkowo jest autorką tekstów, producentką i aktorką. Emil Stępień urodzony 23 stycznia 1977 roku w Warszawie jest polskim producentem filmowym.

Doda i Emil Stępień - ja się poznali?

Można powiedzieć, że tę parę połączyła miłość do filmu. W 2016 roku spotkali się na premierze spektaklu "Słownik ptaszków polskich", w którym Doda wcielała się w rolę Andżeliki. Piosenkarka podkreśliła, że między nią a Emilem od razu wytworzyła się więź. Jednak nie była to miłość od pierwszego wejrzenia, a szczera przyjaźń. Z czasem ich relacja zaczęła przekształcać się w coś więcej.

Reklama

Para długo nie dawała po sobie poznać, że to coś więcej. Doda wolała zachować początki tego uczucia tylko dla siebie, zamiast dzielić się nimi z całą Polską. Oboje postanowili uciec od blasków fleszy i wyjechali do hiszpańskiej Marbelli. Tam po półtora roku znajomości Emil Stępień oświadczył się Dodzie, a wszystko odbyło się na plaży, gdzie nikt ich nie rozpoznał.

- Za granicą mogliśmy się czuć swobodnie, bo przypominam wam, że przez pierwsze kilkanaście miesięcy udawaliśmy przed mediami przyjaciół i nawet do samolotu nie wchodziliśmy razem - napisała Doda w dniu drugiej rocznicy ślubu. 

Doda i Emil Stępień - trzy ceremonie ślubne?

Związek i ślub pary był utrzymany w sekrecie przed mediami. Ślub cywilny miał miejsce w Urzędzie Stanu Cywilnego w Ciechanowie. Niełatwo było Dodzie utrzymać wszystko w sekrecie. Piosenkarka opowiadała, że nawet przy kupnie sukni ślubnej musiała zapewniać panie, że ta jest jej potrzebna do filmu o uciekającej pannie młodej...

Druga ważniejsza i bardziej wyczekiwana ceremonia odbyła się 14 kwietnia 2018 roku w ulubionym miejscu pary - Marbelli w Hiszpanii. Z opowieści Dody wynika, że sakramentalne "tak" wypowiadali dwukrotnie podczas nie jednej, a dwóch ceremonii.

Para zaprosiła 50 gości, którzy nie mieli pojęcia, w jakim celu przybyli do Hiszpanii. W dniu ślubu kościelnego wszystko się wyjaśniło. Doda napisała oficjalną informację na swoim Instagramie:

- Kochani, z radosnym sercem informuje Was jako pierwsza: wyszłam za mąż. Pierwszy raz w życiu mogę powiedzieć, że osoba, której oddałam serce i zaufałam w tej życiowej decyzji, to jednocześnie mój ukochany i przyjaciel. Ta mieszanka stała się możliwa dzięki temu, że rosła w siłę z dala od mediów... ale teraz już mogę wykrzyczeć to całą piersią! KOCHAM GO!

Rozwód Dody i Emila Stępnia

Drugie małżeństwo wokalistki nie przetrwało próby czasu. W mediach aż huczało od plotek na temat kryzysu pary. Po trzech latach małżeństwa Doda i Emil Stępień postanowili się rozstać.

Wokalistka miała burzliwe życie uczuciowe. Kilka jej związków rozpadło się w ciągu roku lub dwóch lat. Do najbardziej medialnych należy małżeństwo z Radosławem Majdanem, które zawarła w 2005 roku. Para rozstała się po dwóch latach. Czy Doda ma szansę na poznanie prawdziwej miłości? Czas pokaże.

Zobacz też:

Doda o traumie po rozwodzie z Emilem Stępniem

Doda nie ma pieniędzy z filmu "Dziewczyny z Dubaju"?

Doda szczerze o problemach z prawem z powodu Emila

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | Emil Stępień
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy