Reklama
Reklama

Tak mieszka Ewa Drzyzga. Dojeżdża do pracy ponad 300 km. "Moje serce bije tam, gdzie Wawel"

Ewa Drzyzga (54 l.) mimo aktywności w social mediach jako jedna z nielicznych osób w show-biznesie rzadko dzieli się swoim życiem prywatnym. Gdzie mieszka znana prezenterka?

Ewa Drzyzga przez wiele lat poruszała tematy tabu w programie "Rozmowy w toku", które prowadziła przez 16 lat. Jej nazwisko jest bardzo medialne, ale sama prezenterka nie jest zainteresowana rozgłosem. Gdzie znajduje się dom Drzyzgi?

Pracuje w Warszawie, a mieszka w...

Ewa Drzyzga swoją karierę zawodową rozwija w Warszawie, gdzie razem z Agnieszką Woźniak-Starak prowadzi program "Dzień Dobry TVN". Mogłoby się wydawać, że to właśnie w stolicy prezenterka urządziła swoje cztery kąty, jednak nic bardziej mylnego! Drzyzga od lat powtarza, że jej miejsce jest w Krakowie. 

Reklama

- Moje serce bije tam, gdzie Wawel - oznajmiła dziennikarka. 

Ewa Drzyzga od wielu lat mieszka w podkrakowskich Mogilanach, co oznacza, że dziennikarka ma ponad 300 kilometrów do Warszawy! Jej dom otoczony jest ogrodem, który jest dużą radością prezenterki.

"Często jest tak, że jak już masz ten ogród i tę trawę, to nie masz czasu, żeby tam zajrzeć. Ale z drugiej strony sama świadomość, że za oknem czeka na ciebie twój kawałek zieleni, działa kojąco. (...) To duży komfort. Nie trzeba się przygotowywać do wyjść na miasto, stroić, bo nikt cię nie będzie oglądał, ani pakować miliona rzeczy, których potrzebujesz, idąc na spacer. Trzeba jednak uważać, żeby się nie zamknąć w takim mikroświecie - tylko ty i twój dom" - mówiła w rozmowie z Galą.

Jak wygląda dom Ewy Drzyzgi?

Ewa Drzyzga chroni nie tylko swoją prywatność, ale także prywatność swoich synów: Stanisława i Ignacego. Wychowała ich z dala od medialnego zgiełku - życie w podkrakowskich Mogilanach na pewno jej to ułatwiło. Dziennikarka nie ukrywa, że uwielbia spędzać czas ze swoją rodziną: spacerować nad Wisłą, jeździć na wycieczki rowerowe, odwiedzać Wawel - a to wszystko dzięki temu, że na Wawel ma 30 minut jazdy samochodem. Drzyzga nie ukrywa, że jest bardzo zadowolona z miejsca, w którym żyje.

"Tak, bardzo jestem zadowolona. Mieszkałam w Warszawie, we Wrocławiu, wynajmowałam mieszkanie, postanowiłam kupić dom. Podoba mi się tu piękny widok, spokój, cisza, a zarazem blisko miasta".

Mimo że do Warszawy jeździ sporo kilometrów, to prezenterka nie myśli o przeprowadzce do stolicy

"Nie planuję przeprowadzki. Spędzę w Warszawie tyle czasu, ile to będzie konieczne" - zadeklarowała.

Kim jest Ewa Drzyzga?

Ewa Drzyzga jest znaną dziennikarką oraz prezenterką telewizyjną. Za kultowy talk-show "Rozmowy w toku" została nagrodzona Wiktorem w kategorii Osobowość telewizyjna, a także trzema Telekamerami i Złotą Telekamerą. 

Drzyzga zaczynałą pracę w radiu RMF, które na początku miało swoją siedzibę na krakowskim Kopcu Kościuszki. Tak wspominała swoje początki w rozmowie z Galą:

"Codziennie, kiedy czytam wiadomości, wracam myślami na Kopiec Kościuszki. Teraz rozumiem, jakie miałam szczęście, że spotkałam ludzi, którzy wiedzieli, na czym polega dziennikarstwo, tworzenie informacji. (...) Czuję się zalana ,,informacjami" i wcale nie jestem od tego bogatsza. Dlatego Kopiec był dla mnie taki ważny. Prawdziwa szkoła zawodowa i szkoła życia. Tam nauczyłam się pracować, doceniać pracę, ale też szanować swój czas wolny i życie osobiste".

W latach 2017-2020 prowadziła program "36,6", gdzie poruszała tematy o zdrowiu i medycynie. W 2020 roku stacja TVN przedstawiła nową parę prowadzącą "Dzień dobry TVN" - Ewę Drzyzgę i Agnieszkę Woźniak-Starak. Od tamtej pory obydwie panie prowadzą śniadaniówkę. Lubicie je oglądać? Myślicie, że Drzyzga w końcu przeprowadzi się do Warszawy?

Zobacz też:

Ewa Drzyzga pokazała się w bikini! "To ja się starzeję czy to dzieci dojrzewają?"

Drzyzga ujawnia kulisy pracy z Woźniak-Strak. Nie jest kolorowo? "Jest między nami inna chemia"

Ewa Drzyzga i Andrzej Sołtysik: O tym romansie plotkowali niemal wszyscy! Zaskakujące, co wyszło po latach

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Drzyzga | "Dzień Dobry TVN"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy