Reklama

Reklama

Reklama

Ewa Drzyzga i Andrzej Sołtysik: O tym romansie plotkowali niemal wszyscy! Zaskakujące, co wyszło po latach

Ewa Drzyzga (54 l.) i Andrzej Sołtysik (55 l.) poznali się wiele lat temu w radiu RMF FM. Wspólne audycje tak zbliżyły młodziutkich adeptów dziennikarstwa, że wkrótce niemalże wszyscy plotkowali o ich romansie. Para rzadko wspomina tamte czasy i odnosi się do wspólnej relacji. Sołtysik zrobił jednak wyjątek i zdradził, dlaczego nie wyszło...

Ewa Drzyzga i Andrzej Sołtysik poznali się w latach 90. Ewa rozpoczynała wówczas swoją przygodę z dziennikarstwem. Mimo że miała zostać rusycystką, to zakochała się w radiu i to właśnie tam stawiała pierwsze kroki w zawodzie.

Drzyzga dostała się bowiem na staż do Polskiego Radia, a potem próbowała swoich sił w RMF. Młodziutka dziennikarka karierę rozpoczynała od prowadzenia serwisów informacyjnych. Siedziba radia mieściła się na Kopcu Kościuszki, co sprawiało, że Ewa była rzadkim gościem w domu.

Reklama

Tygodnik "Świat i Ludzie" donosi, że bywały dni, w których prezenterka uznawała, że nie warto już wracać na parę chwil do swoich czterech kątów i zostawała na noc w redakcji. Spała w śpiworze na podłodze, a niektóre poranne wydania prowadziła jeszcze... w piżamie.

Okazuje się, że podobną pasję do pracy miał również 24-letni wówczas student filmoznawstwa, Andrzej Sołtysik. W jednym z wywiadów przyznał jednak, że w porównaniu do Drzyzgi, był żółtodziobem.

Wspólna praca ich połączyła

Okazuje się, że praca na najwyższych obrotach i wiele godzin spędzonych razem sprawiło, że para mogła doskonale się poznać i... zaprzyjaźnić. Andrzej był ponoć oparciem Ewy, gdy ta przeżywała swoje pierwsze niepowodzenia w pracy.

W 1991 roku Ewa i Andrzej spędzali razem sylwestra, a koledzy z redakcji nie mieli wątpliwości, że tę dwójkę połączyło coś więcej. Jednak oni nie komentowali tego, co się między nimi dzieje.

"Świat i Ludzie" informuje, że praca pochłaniała ich do tego stopnia, że coraz rzadziej myśleli już o wspólnej przyszłości.

Po latach Andrzej Sołtysik postanowił odnieść się do krążących plotek o ich romansie i raz na zawsze rozwiał wszelkie wątpliwości.

Ich drogi rozeszły się, gdy Andrzej opuścił RMF i zasilił szeregi pracowników TVN, w której został rzecznikiem prasowym. Mimo że ich relacje osłabły, to dziennikarz zadzwonił do Drzyzgi, by namawiać ją do prowadzenia "Rozmów w toku".

Wzorowany na programie Oprah Winfrey show przez 16 lat był głównym zajęciem Drzyzgi. "Rozmowy w toku" sprawiły, że zyskała ogromną rozpoznawalność, a Ewa znów była koleżanką z pracy Sołtysika.

Para później nie odnosiła się już do swojej relacji. Sołtysik jest obecnie mężem Patrycji Czop, a Ewa Drzyzga od wielu lat jest żoną Marcina Borowskiego.

Wiedzieliście, że byli parą?

Zobacz też:

Andrzej Sołtysik i jego żona starają się o drugie dziecko! "Andrzej jest za stary na adopcję" 

Ewa Drzyzga miała wypadek tuż przed wejściem na wizję! I tak poprowadziła "DDTVN"!

Rosja się nie wycofuje. "Na granicę z Ukrainą przerzucono kolejnych żołnierzy"

Koronawirus. Adam Niedzielski zapowiedział znoszenie limitów dla niezaszczepionych

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Drzyzga | Andrzej Sołtysik

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy