Reklama
Reklama

Socha, Kot, Żmijewski - co ich łączy? Rzadko pokazują się ze swoimi drugimi połówkami

Niektóre gwiazdy chcą dbać o swoją prywatność, dlatego rzadko pokazują ukochanych. Wśród nich znajdują się najpopularniejsi w Polsce aktorzy, muzycy, czy dziennikarze. Jak wygląda mąż Małgorzaty Sochy i jak się poznali? Kim jest narzeczona Krzysztofa Zalewskiego?

Niektóre osoby ze świata show-biznesu rzadko pojawiają się na imprezach branżowych. Inne zaś robią to częściej, lecz nie zabierają ze sobą drugich połówek. Wynika to z tego, że chcą im zapewnić anonimowość i chronić swoje życie prywatne przed blaskiem fleszy. 

Małgorzata Socha i jej mąż Krzysztof Wiśniewski

Małgorzata Socha przyznała, że dla niej najważniejszą rolą jest ta matki i żony. Swojego obecnego męża Krzysztofa Wiśniewskiego poznała ponad 25 lat temu. W 2008 roku wzięli ślub i doczekali się trójki dzieci. Rzadko pokazują się razem publicznie, ale co jakiś czas możemy zobaczyć czułe zdjęcia pary na profilach społecznościowych. 

Reklama

Kiedy dokładnie się poznali? To był 1996 rok i wakacje w Darłówku. Małgorzata Socha miała wtedy 16 lat, a o trzy lata starszy Krzysztof pracował wtedy na plaży jako ratownik. I to właśnie jest przykład miłości od pierwszego wejrzenia! Ich wakacyjny romans zamienił się w korespondencyjną znajomość, która stale się rozwijała. Aktorka była wtedy w Warszawie, a jej wybranek w Poznaniu. Nie pozwolili o sobie zapomnieć nawet na chwilę i w 2008 roku wzięli ślub. 

W ich związku bywały też gorsze momenty: "Czułam, że jeśli nie weźmiemy ślubu, to się rozstaniemy. Nie chciałam już dłużej żyć w niezobowiązującym związku. Powiedziałam stanowczo: Chcę być twoją żoną. Chyba potrzebował takiego impulsu - powiedziała kiedyś w wywiadzie dla "Twojego Stylu". 

Krzysztof z zawodu jest inżynierem i nie ma nic wspólnego z gwiazdami i światem show-biznesu. Rzadko też pojawia się z żoną na imprezach. Ponadto jest miłośnikiem biegania, a gdy ukończył londyński maraton, dumna żona pochwaliła się fanom zdjęciem w swoich mediach społecznościowych. Na profilu Sochy możemy też zobaczyć zdjęcia dzieci, choć nigdy nie widać na nich ich twarzy. 

Artur Żmijewski i Paulina Żmijewska - wyjątkowo udane małżeństwo

Para poznała się 1984 roku w liceum ogólnokształcącym im. Marii Konopnickiej w Legionowie. Przypadkiem wpadli na siebie na korytarzu, a Paulina od razu wpadła Arturowi Żmijewskiemu w oko. Swoje pierwsze spotkanie spędzili na turnieju tańca towarzyskiego i tak zostali parą. Później partnerka aktora rozpoczęła studia na Politechnice Warszawskiej, a Artur kontynuował naukę w Akademii Teatralnej. Tam zauroczył się znajomą ze studiów Magdą Wójcik, jednak nie trwało to długo. 

Dzięki wyrozumiałości Pauliny są teraz małżeństwem. Para wzięła ślub w 1992 roku, a niedługo potem na świat przyszła ich córka Ewa. Oprócz niej mają jeszcze dwóch synów: Karola i Wiktora. 

Oboje uchodzą za zgodną parę i kochające się małżeństwo. Badrzo dbają o swoją prywatność, a związek trzymają z dala od blasków fleszy. 

- Nie zdarzyło mi się wrócić do domu po premierze dwa dni później. Nie błądziłem, choć były okazje. Nie mam ochoty na żadne ekscesy czy skandale. Nie chadzam do knajp, nie jestem typem rozrywkowym. Mam tak mało czasu, że wolę go spędzać z rodziną - mówił Artur Żmijewski

Krzysztof Zalewski i jego ukochana

Piosenkarz Krzysztof Zalewski już od kilku lat jest związany z Olgą Tuszewską, a połączyła ich muzyka. Para cztery lata temu powitała na świecie swojego synka, Lwa. Artysta jest bardzo zadowolony z czasu, jaki spędza z rodziną:

"Fundament wszystkiego, sens życia - obok muzyki, oczywiście. Jestem szczęściarzem. Mam wspaniałą, ukochaną dziewczynę, cudownego syna, oddanych przyjaciół" - mówił Zalewski w jednym z wywiadów.

Artysta sporadycznie dzieli się z fanami w mediach społecznościowych zdjęciami z narzeczoną i rzadko pokazuje się z nią publicznie. Jednak tym razem zrobił wyjątek i podczas premiery "La Bohème" Giacoma Pucciniego w Teatrze Wielkim Operze Narodowej pokazał zdjęcia Olgi na swoim profilu na Instagramie: "Wybrałem się dziś na miacho. Z taką rakietą oto - napisał Zalewski"

Olga Tuszewska na co dzień współpracuje z Moniką Brodką, będąc jej menadżerką. 

Tomasz Kot pokazał swoją żonę!

Połączyło ich podejście do życia, pasja i plany. Para poznała się w 2000 roku na spotkaniu ze wspólnymi przyjaciółmi. Agnieszka kończyła wtedy Wydział Operatorski w Katowicach, a Tomasz Kot szkołę teatralną w Krakowie. 

Podobno pierwsze pytanie, jakie Kot zadał swojej przyszłej żonie, brzmiało "Cześć, jestem Tomek, wyjdziesz za mnie?". Ona natomiast odpowiedziała "Dobrze, tylko nie dzisiaj". 

Wyjątkowy dzień ich ślubu nadszedł sześć lat później. Pobrali się 30 września 2006 roku w Częstochowie. Ceremonia była cicha i skromna, a Agnieszce i Tomkowi zależało, by wszystko utrzymać w tajemnicy jak najdłużej. 

"Obrączka jest spoko, fajna rzecz. Po kilku zakrętach poukładałem swoje życiowe klocki i jest to dość jasny i klarowny świat. Było nam z Agnieszką dobrze, więc ślub stał się kolejnym krokiem. Małżeństwo daje mi poczucie, że wiem, dokąd wracam" - zwierzał się aktor w wywiadzie dla "Twojego Stylu".

Para doczekała się dwójki dzieci: Blanki i Leona. Agnieszka Kot jest nie tylko świetną operatorką, ale i fotografką oraz współautorką książki dla dzieci "Senek", do której tworzyła kolaże. Dodatkowo ukończyła Psychologię Stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim i zajmowała się terapią dziecięcą. 

Nic dziwnego, że gwiazdy pragną oddzielać życie prywatne od zawodowego. Każdemu należy się przecież odrobina prywatności, prawda? 

Zobacz też:

Małgorzata Socha: To jednak nie były plotki? Płyną smutne wieści o aktorce...

Tomasz Kot był ciężko chory. Ciągle upadał i tracił przytomność

Sowite zarobki Artura Żmijewskiego w "Ojcu Mateuszu". Jemu nie grozi inflacja

Krzysztof Zalewski grzmi na rządzących. Ostre słowa o Niemcach, Odrze i Tusku


pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy