Reklama
Reklama

Piękni i Młodzi – nikt nie przypuszczał, że ta miłość skończy się skandalem

Ta znana w mediach para stworzyła popularny zespół disco polo Piękni i Młodzi, który odniósł wielki sukces. Magdalena Narożna (34 l.) była jego liderką i wokalistką, a Dawid Narożny (33 l.) także śpiewającym współtwórcą. Trwająca 7 lat idylliczna miłość skończyła się w 2019 r., gdy małżonkowie poinformowali o rozwodzie. Wtedy też zaczęła się medialna burza z udziałem celebrytów.

Kim są Magdalena i Dawid Narożni?

Magdalena i Dawid Narożni w 2012 r. założyli grupę Piękni i młodzi (posłuchaj!). Początkowo grali głównie na weselach. Po czasie małżonkowie wspólnie opracowali autorski repertuar i odważyli się wypromować go w sieci. Powstały pierwsze teledyski, które okazały się hitem. Zyskały na kanale YouTube rekordowe liczby wyświetleń. Przełomem w ich karierze był występ w popularnym show telewizyjnym "Must Be The Music", w którym przeszli do finału. Dzięki temu zyskali ogromną sławę i przekonali się, jak smakuje życie gwiazd. 

Reklama

Państwo Narożni - piękni, bogaci i zakochani

Tworząc grupę disco polo, odnieśli oszałamiający sukces. Duży rozgłos zapewniły im popularne przeboje: "Ona jest taka cudowna" (posłuchaj!), "Tak już bez ciebie" (posłuchaj!) czy "Niewiara" (zobacz!). Na swoich profilach pokazywali zdjęcia i filmy z tras koncertowych oraz prywatnego życia. 

Chwalili się wspólnym szczęściem, w tym córką Gabrysią urodzoną w 2011 r. Dziewczynka chętnie uczestniczyła w medialnym życiu rodziców, kilkukrotnie pojawiając się nawet na scenie. Teraz na co dzień bierze udział w konkursach wokalnych, gra na skrzypcach i tańczy hip-hop w grupie Top Toys z Łomży.

 

W roku 2019 r. pojawiły się pierwsze plotki o problemach w małżeństwie Narożnych. Mimo kryzysu występowali jednak razem.  

Rozwód Magdaleny i Dawida Narożnych - początek medialnego szumu

W czerwcu 2019 r. fanami zespołu wstrząsnęło oświadczenie muzyków potwierdzające ich rozwód. Magdalena i Dawid zapewniali jednak, że wciąż będą wspólnie koncertować. Miesiąc później sieć obiegła informacja, że każde z nich ma już nowego partnera. Wydawało się, że byli małżonkowie oddzielają życie prywatne od zawodowego. 

Niestety do internetu wyciekło nagranie zza kulis, które opublikował Dawid. Podczas sylwestrowego koncertu doszło do ostrej bójki pary z ich nowymi partnerami. Skończyło się na złamanej żuchwie dziewczyny Narożnego oraz oskarżeniach, jakie wysunął przyjaciel Magdy, wobec którego został skierowany gaz pieprzowy. Narożny publikując ten film, tak pisał na swoim Instagramie:

"To może teraz zobaczymy potyczki pewnej niezrównoważonej pani? Taka moja refleksja - Chyba TVP2 powinno wzmocnić ochronę podczas Nocy Sylwestrowej".

Skandal, który wywołał szok

Afera przelała czarę goryczy i wokaliści wzięli ze sobą symboliczny rozwód również na płaszczyźnie zawodowej. Magdalena odprawiła Dawida, wręczając mu wypowiedzenie, i zmieniła skład zespołu. 

Sama nie chciała też odnosić się do feralnej bójki, podkreślając, że nagrania są zmanipulowane i nie zamierza odnosić się do nich publicznie. Zaznaczyła, że media społecznościowe to nie miejsce na publikowanie takich spraw. Kiedy dziennikarka "Jastrząb Post" zapytała ją o to zajście, Narożna odpowiedziała:

"Ogólnie sylwestra wspominam bardzo dobrze. Nic się takiego nie wydarzyło na sylwestrze, uważam, że występ był bardzo dobry. Ja świetnie się bawiłam na scenie, zresztą zawsze to robię. Wykładam serce dla publiczności. Jeżeli chodzi o »potyczki niedojrzałego osobnika«, to zostawiłam to z tyłu. Taka sytuacja już się nigdy nie powtórzy. Jestem spokojna i wracam z uśmiechem na twarzy".

Gwiazdy disco polo w mediach po aferze

Magdalena Narożna była bardziej powściągliwa w komentarzach. Starała się pozostawać obojętna na słowne przepychanki eksmęża, który cały czas jej dogryzał. W 2021 r. wzięła udział w programie "Dzień Dobry TVN", w którym pokazała swój dom. Reportaż nie umknął uwadze Narożnego, który tak skomentował to na swoim Instastory:

"Dostałem bardzo dużo wiadomości na temat pewnego wywiadu, właściwie reportażu, telewizji śniadaniowej o pewnej zakochanej parze, o prawie-mężu i prawie-żonie. Muszę Wam powiedzieć, że zakochana para bawi się i rządzi w domu pięknie urządzonym. Szkoda tylko, że byłemu mężowi nie do końca spłaconym. No, ale komornicy muszą mieć z czego żyć".

Poruszył też sprawy tego, że eksmałżonka pozostała przy jego nazwisku i że nie zgodziła się na rozwód kościelny (stwierdzenie nieważności małżeństwa). Okazało się, że byli małżonkowie dalej nie potrafią dojść do porozumienia. W medialny szum zostali wplątani także ich fani. Narożny często nie przebierał w słowach. W przeciwieństwie do niego kobieta była bardziej powściągliwa i dzięki temu otrzymała wiele wsparcia od swoich fanów. 

Magdalena i Dawid Narożni dzisiaj

Magdalena Narożna intensywnie pracuje, ciągle promując zespół Piękni i Młodzi. Jest szczęśliwa w związku z przyjacielem ze szkoły - Krzysztofem Byniakiem. Lubi podróżować. Jednak to w pięknej, otoczonej lasem, willi pod Łomżą ma swoją bezpieczną przystań, którą dzieli z córką Gabrysią i dwoma owczarkami. W 2022 r. media doniosły o tym, że została milionerką. 

Gdy Dawid Narożny został wyrzucony z zespołu, rozpoczął solową karierę. Jego debiutancki singiel "Nosiłem kwiaty Ci" doczekał się 4 mln wyświetleń na YouTube. Muzyk ma na koncie także duet z Endrju. Ze swoją partnerką, Joanną, w 2020 r. przywitali na świecie syna Marcela, a w 2021 r. wzięli ślub. Chociaż układają sobie życie, Dawid co jakiś czas wbija Magdzie w mediach szpilę. Łączą go jednak poprawne stosunki z córką Gabrysią. 

Myślicie, że sukces, bogactwo i wspólna praca na co dzień zniszczyły tak piękną miłość? 

Zobacz też:

Dawid Narożny wspomina sylwestrową awanturę. Piękne chwile?

Magdalena Narożna wspomina przepychanki w Zakopanem: "Potyczki niedojrzałego osobnika"

Magdalena Narożna przed koncertem zrzuciła ubranie. Wszystko pokazała w sieci


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Narożna | Dawid Narożny | Piękni i Młodzi
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy