Reklama
Reklama
Tylko u nas

Magdalena Narożna wspomina przepychanki w Zakopanem: "Potyczki niedojrzałego osobnika"

Zespół "Piękni i Młodzi" zyskał ogromną sławę dzięki udziałowi w jednym z muzycznych show Polsatu. Niestety związek Magdy i Dawida nie przetrwał próby czasu i para się rozstała. W zeszłym roku w Zakopanem doszło nawet do gigantycznego skandalu, w który zaangażowani byli partnerzy byłych członków zespołu. Teraz Narożna przyznaje, że "zostawiła to z tyłu".

Magdalena i Dawid Narożni zyskali ogromną popularność, po tym, jak ich zespół "Piękni i Młodzi" zdobywał listy przebojów. Niestety, wraz ze wzrostem rozpoznawalności, coraz bardziej psuło się w ich życiu prywatnym.

W efekcie para postanowiła się rozwieść, zaznaczając przy tym, że ich życie prywatne nie wpłynie na zawodowe i zespół wciąż będzie nagrywał piosenki i koncertował. Okazało się jednak, że nie jest to do końca możliwe, czego dowodem miała być przepychanka podczas zeszłorocznego sylwestra w Zakopanem.

Poza sceną nie mogli się bowiem dogadać partner Narożnej i ukochana lidera zespołu "Piękni i Młodzi". Teraz Magda w rozmowie z "Pomponikiem" wróciła wspomnieniami do tego dnia. Powiedziała, że mimo wszystko sylwestra wspomina bardzo dobrze.

"Ogólnie sylwestra wspominam bardzo dobrze. Nic się takiego nie wydarzyło na sylwestrze, uważam, że występ był bardzo dobry. Ja świetnie się bawiłam na scenie, zresztą zawsze to robię. Wykładam serce dla publiczności. Jeżeli chodzi o "potyczki niedojrzałego osobnika", to zostawiłam to z tyłu. Taka sytuacja już się nigdy nie powtórzy. Jestem spokojna i wracam z uśmiechem na twarzy" - wyznała nam w rozmowie.

Narożna nie ma już złych wspomnień z Zakopanem. Piosenkarka zdążyła odczarować zimową stolicę Polski!

"Nie można winić miejsca za różne sytuacje. Zakopane jest piękne. Złe wspomnienia staram się zostawić za sobą. Minęło tyle czasu. Nie wiem, czy warto w ogóle odkopywać takie tematy i robić komuś reklamę" - dodała.

Reklama

Narożna o relacjach partnera z córką!

Wokalistka jest teraz w szczęśliwym związku ze swoim partnerem Krzysztofem. W rozmowie opowiedziała nam, że mężczyzna ma bardzo dobry kontakt z jej córką. Odrabiają nawet lekcje!

"Gabrysia traktuje go bardzo przyjacielsko. Wita się z nim tak jak ze mną. [Krzysztof] pomaga jej w domowych rzeczach, gdy potrzebuje pomocy przy lekcjach. Krzysiek np. uwielbia historię i on jej w takich sprawach pomaga. Czasami też nie ma mnie w domu, wiec musi polegać na nim" - wyjawiła.

Magdalena Narożna podkreśla, że córka znała już jej partnera, zanim razem zamieszkali. Okazuje się, że od początku ich relacje były dobre.

"Gabi jest bardzo otwartą, pozytywną osobą. Od małego mówiłam, że to jest taka mała cyganka (...), ona nigdy nie ma problemów z nawiązywaniu relacji z drugą osobą. Jednak jeżeli kogoś nie lubi, to też to potrafi pokazać. Krzyśka zaakceptowała i nie mieliśmy żadnych problemów" - dodała na koniec.

"Piękni i Młodzi" w tym roku po raz kolejny wystąpią w Zakopanem. Oby tegoroczna impreza odbyła się... bez zakłóceń!

Zobacz też:

Magda Narożna: z kim święta spędzi jej córka? Sąd zadecydował!

Mrągowo 2021. Magdalena Narożna komentuje ślub byłego męża: "Chcę go mieć daleko za sobą"!

Melania Trump wróciła do pracy! Co teraz robi?!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Narożna | Dawid Narożny
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy