Reklama
Reklama

Pobicie w zespole Piękni i Młodzi! Wybuchł wielki skandal!

W sylwestrową noc pomiędzy partnerką Dawida Narożnego (Joanną) a partnerem Magdaleny Narożnej (Krzysztofem), doszło do bójki, w wyniku której partnerka lidera zespołu Piękni i Młodzi trafiła do szpitala w Zakopanem z licznymi obrażeniami. Trudno uwierzyć, co tam się zdarzyło!

Zespół Piękni i Młodzi zyskał sławę dzięki udziałowi w jednym z muzycznych show Polsatu. Po programie szybko stali się popularni, a ich muzyka disco polo zyskała rzeszę fanów. 

Niestety, wraz ze wzrostem popularności w ich prywatnym życiu zaczęło się psuć. Magdalena i Dawid Narożni w połowie zeszłego roku poinformowali fanów o rozstaniu. 

Para postanowiła się rozwieść, ale zaznaczyła przy tym, że ich problemy prywatne nie będą wpływać na karierę i zespół Piękni i Młodzi dalej będzie nagrywał piosenki i koncertował w niezmienionym składzie. Krótko po rozstaniu oboje pokazali w swoich social mediach nowych partnerów. Magda zakochała się w Krzysztofie, a Dawid odnalazł szczęście u boku pięknej blondynki Joanny.

Reklama

Magdzie i Krzysztofowi zależało na utrzymaniu dobrych relacji ze sobą ze względu na dobro ich dziecka. Niestety, wygląda na to, że nie udało im się dotrzymać danego słowa. Kilka dni temu doszło bowiem do bójki pomiędzy partnerem Magdy, a partnerką Dawida. 

Ukochana muzyka Piękni i Młodzi w Nowy Rok poinformowała na Instagramie, że ma uszkodzoną żuchwę, a także częściowy niedosłuch lewego ucha.  

"Bardzo dziękuję Kochani za wsparcie... niestety nie jestem w stanie każdemu odpisać. Chciałabym krótko wyjaśnić, jak doszło do zaistniałej sytuacji. O godzinie 1 w nocy zeszliśmy z Dawidem do baru hotelowego, żeby zamówić jedzenie. Zobaczyliśmy pijącą alkohol Magdę. Dawid napisał do niej wiadomości, pod czyją opieką jest Gabrysia w trakcie ich imprezowania. Nie dostał odpowiedzi. Wróciliśmy po 30 minutach, aby odebrać swoje zamówienie. Gdy podszedł do stolika, by ponownie zapytać o swoją córkę, został zwyzywany i napadnięty, po czym Magdalena podbiegła do mnie,chcąc mnie uderzyć. Wówczas rozpyliłam gaz (noszę go, ponieważ to nie pierwsza tego typu sytuacja i obawiam się o swoje życie i zdrowie). Później wszyscy po udostępnionym przeze mnie filmiku widzieli dalszy ciąg wydarzeń. Obsługa hotelu wezwała policję, ponieważ byli świadkami pobicia" [pisow.oryg.] - napisała na Instagramie partnerka Dawida. 

"Nie było trzeźwej osoby, która by sprawowała opiekę nad córką Dawida. Została z tego sporządzona notatka i będą wyciągnięte konsekwencje. Kamery również zostały zabezpieczone przez policję" - dodała Joanna. "Krzysiek B... - damski bokser. Właśnie wróciłam z SOR-u. Zostałam pobita przez tego delikwenta. Jestem czwartą osobą pobitą przez tego kryminalistę. Koniec z ukrywaniem waszych występów. Widzimy się w sądzie" [pisow.oryg.] - podsumowała Joanna. 

***
Czytaj więcej na następnej stronie:

Dawid Narożny również postanowił zabrać głos w tej sprawie. Na Instagramie poinformował, że on i jego partnerka nie zostawią tak tego, co wydarzyło się w Nowy Rok. 

Lider zespołu Piękni i Młodzi wspomniał również, że to nie pierwsza sytuacja, kiedy to partner jego byłej żony jest agresywny w stosunku do niego i innych osób. Podobno była żona utrudniała Dawidowi kontakt z córką, a jej nowy partner Krzysztof w listopadzie rzekomo pobił Dawida. 

Dowodem w tej sprawie ma być blizna na czole piosenkarza. Komentarz ze strony wokalistki Piękni i Młodzi jest niezbyt wylewny. Z jej wypowiedzi, którą można przeczytać na Instagramie, dowiadujemy się, że nie chce komentować tej sprawy i sprawiedliwość wymierzą prawnicy. 

Trudno stwierdzić, co zaszło feralnej nocy i kto jednoznacznie zawinił. Wygląda na to, że będziemy musieli poczekać na śledztwo w tej sprawie i decyzję sądu.

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Piękni i Młodzi | Dawid Narożny | Magdalena Narożna
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama