Reklama
Reklama

Dawid Narożny wspomina sylwestrową awanturę. Piękne chwile?

Mężowi Magdy Narożnej (33 l.), Dawidowi zebrało się na wspominki. Gdy Magda w rozmowie z Pomponikiem wróciła wspomnieniami do nocy sylwestrowej sprzed dwóch lat, postanowił odświeżyć jej pamięć nagraniami z monitoringu.

Magda Narożna, liderka zespołu disco polo Piękni i Młodzi dała się szerzej poznać dzięki udziałowi w programie  „Must Be The Music”. Niestety, jej małżeństwo z Dawidem Narożnym, ojcem jej jedynej córki, nie udźwignęło sukcesu. 

Magda i Dawid niegdyś blisko współpracowali, jednak dwa lata temu, za kulisami Nocy Sylwestrowej Telewizyjnej Dwójki doszło między nimi do karczemnej awantury, po której już nie mogli na siebie patrzeć. Narożna wróciła wspomnieniami do tamtych chwil z rozmowie z Pomponikiem. 

Reklama

Ujawniła, że „potyczki z niedojrzałym osobnikiem” jak określiła męża, stały się dla niej początkiem nowego, znacznie szczęśliwszego życia. Jak wyznała:

Dawid Narożny odpowiada Magdzie

Do słów Magdy postanowił odnieść się Dawid. Na swoim Instagramie zamieścił ujęcia z kamery monitoringu, która 2 lata temu zarejestrowała ich zakulisowe przepychanki i opatrzył je następującym komentarzem: 

Czyli ich chłodne relacje weszły już w etap „niedojrzałego osobnika” i „niezrównoważonej pani”… Wygląda na to, że w przypadku Narożnych czas nie uleczył ran. Swoją drogą ciekawe, czy kiedykolwiek to nastąpi.

Zobacz też: 

Joe Biden z żoną składają życzenia. Pierwsza dama zachwyciła kreacją

Julia Dybowska szaleje na wakacjach z 61-letnim miliarderem

Kaczyński: w walce z pandemią jestem gotów pójść na całość 

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Narożna | Dawid Narożny
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy