Reklama
Reklama

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski: miłość jak z bajki, która wróciła niczym bumerang

Magda Gessler (69 l.) i jej partner Waldemar Kozerawski (69 l.) tworzą szczęśliwy związek od prawie dwudziestu lat, choć znają się znacznie dłużej. Historia ich miłości nadaje się na scenariusz dobrego filmu!

Magda Gessler to znana polska restauratorka. Szczególną popularność przyniósł jej program "Kuchenne Rewolucje", którego była prowadzącą. Od tamtej pory Magda na dobre zagościła w polskim show-biznesie. Jej cięty język i stanowcze podejście do uczestników sprawiły, że zyskała zarówno grono fanów, jak i wrogów. Od 2012 r. jest również jurorką w programie "MasterChef".

Reklama

Magda Gessler od dwóch dekad związana jest z Waldemarem Kozerawskim - lekarzem medycyny rodzinnej i estetycznej. Kim dokładniej jest ukochany restauratorki?

Waldemar Kozerawski: kim jest partner znanej restauratorki?

Waldemar Kozerawski jest cenionym lekarzem i prowadzi własną klinikę medycyny estetycznej. Na co dzień mieszka w Toronto, gdzie rozwija swój biznes. Tak naprawdę niewiele wiadomo o partnerze Magdy Gessler, ponieważ rzadko udziela się w mediach społecznościowych. Dopiero jesienią 2021 r. założył konto na Instagramie. Jak wynika z wrzuconych na profil zdjęć, Waldemar Kozerawski ma dwoje dorosłych dzieci. 

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski: powrót miłości po latach

Historia ich miłości jest doprawdy niezwykła. Para poznała się już 40 lat temu na przyjęciu kompozytora Andrzeja Szpilmana. Waldemar od razu dostrzegł młodą Magdę. Zakwitło między nimi uczucie, które niestety nie trwało długo. Ona musiała wracać na studia do Hiszpanii, a Waldemar do Kanady, gdzie pracował jako lekarz. 

Po krótkim romansie zaczęli układać sobie życie osobno. Gwiazda TVN w międzyczasie dwa razy wyszła za mąż i urodziła dzieci - syna Tadeusza i córkę Laurę. Oboje rozwijali się też na polu zawodowym.

Do niezwykłego wydarzenia doszło ponad 20 lat później. Do restauracji U Fukiera, której właścicielką była Magda Gessler, przyszedł nie kto inny... a właśnie Waldemar Kozerawski. Między restauratorką a lekarzem znów zaiskrzyło. Wiedzieli, że teraz będą już razem. W rozmowie z "Vivą" Magda Gessler tak wspomina spotkanie po latach:

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski: dojrzały związek na odległość

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski tworzą związek na odległość. Ona nagrywa programy w Polsce, on prowadzi klinikę w Kanadzie. Ze względu na swoje zobowiązania zawodowe widują się zaledwie kilka dni w miesiącu. Zakochani jednak nie narzekają. Jak sami przyznają, są szczęśliwi mimo odległości. W jaki sposób pielęgnują uczucie?

Szczególnie trudnym czasem dla restauratorki był rok 2020. A wszystko przez pandemię koronawirusa, która uniemożliwiła podróżowanie do innych krajów. Zakochani nie widzieli się przez kilka miesięcy!

Będzie trzeci ślub Magdy Gessler?

Magda Gessler ma za sobą już dwa małżeństwa. Po raz pierwszy wyszła za Volkharta Müllera, który zmarł po pięciu latach. Owocem tego związku jest syn Tadeusz

Drugim mężem Magdy był Piotr Gessler, syn słynnego warszawskiego restauratora. Podczas tego małżeństwa urodziła się córka Lara.

Choć Magda Gessler i Waldemar Kozerawski są razem już 20 lat, nadal nie sformalizowali związku. W mediach co prawda krążyły plotki na temat rzekomego ślubu, jednak informacji tej nigdy nie potwierdzono. Sama Magda lubiła podsycać atmosferę, publikując w sieci dwuznaczne posty, które stawały się pożywką dla mediów. 

W 2012 r. po raz pierwszy pojawiły się informacje, jakoby gospodyni "Kuchennych Rewolucji" odwołała planowaną ceremonię.

Temat rzekomego ślubu po raz kolejny wyszedł w 2017 r. Sama Magda Gessler ogłosiła wtedy w mediach, że jest żoną Waldemara od 13 lat! Mało tego - stwierdziła, że ślub miał miejsce w Krakowie. Post jednak niedługo usunęła.

Na początku 2021 r. na palcu Gessler pojawiła się złota obrączka. Ponadto Waldemar nazwał na Facebooku Magdę "żoną". Fani byli niemal pewni, że ceremonia już się odbyła. Restauratorka jednak zdementowała tę informację.

Wszystko wskazuje na to, że związek Magdy Gessler i Waldemara Kozerawskiego w końcu wejdzie na nowy etap. Gwiazda TVN przyznała, że w wigilijny wieczór ukochany podarował jej pierścionek. W marcu bieżącego roku restauratorka pochwaliła się nim na Instagramie, a jeden z postów opatrzyła wymownym opisem: 

"DAJ MI NOGĘ...DAJ MI NOGĘ...DAĆ NIE MOGĘ... 

A POPROSIŁEŚ MNIE O RĘKĘ...WIĘC DAJE CI RĘKĘ ..."


Magda Gessler na Instagramie:DAJ MI NOGĘ...DAJ MI

NOGĘ...DAĆ NIE MOGĘ...A POPROSIŁEŚ MNIE O RĘKĘ...WIĘC DAJE CI RĘKĘ ... ��������������������������������❤️❤️❤️#mg #gessler #magdagessler #love #miłość #kocham #lovepomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magda Gessler | Waldemar Kozerawski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy