Reklama
Reklama

Kochał wiele razy, teraz przeżywa osobisty dramat. Co się dzieje z Jakubem Rzeźniczakiem?

Jakub Rzeźniczak (35 l.) poinformował w swoich social mediach, że 28.07 zmarł jego syn Oliwier. Chłopiec chorował na rzadki nowotwór wątroby. Mimo podjętego leczenia nie udało się uratować malucha. Mamą Oliwiera jest Magdalena Stępień. To jedna z wielu partnerek piłkarza. Każdy z jego związków był dosyć burzliwy i szeroko komentowany w mediach. Prześledźmy zatem historię jego największych miłości.

Miłość z Instagrama, jednak historia bez happy endu. Burzliwy związek Jakuba Rzeźniczaka z Magdaleną Stępień

Modelkę i piłkarza połączyło zdjęcie na Instagramie. Ona polubiła jego fotkę, on uznał to za pretekst, żeby się do niej odezwać. Uczucie, które wybuchło między Jakubem Rzeźniczakiem a Magdaleną Stępień, para chętnie dokumentowała, dodając wspólne zdjęcia. 

Jednak związek skończył się równie nagle, jak się zaczął. Magda przyłapała Kubę na zdradzie i zareagowała ostro. Para rozstała się, ale tylko na kilka miesięcy. Tyle widocznie wystarczyło, aby ukoić złamane serce.

Reklama

Strzała amora ponownie zaczęła krążyć. Magda w pewnym momencie ogłosiła, że jest w ciąży. Czas oczekiwania na dziecko nie był jednak dla niej spokojny. Tuż przed porodem okazało się, że niewierny partner znów naruszył jej zaufanie. Tego było już za wiele i para rozstała się definitywnie.

Już jako samotna mama, Magda urodziła chłopca. Syn otrzymał imię Oliwier. Kłopoty nie chciały opuścić młodych rodziców. Wkrótce maluch zachorował na nowotwór. Nawet w obliczu tak trudnej sytuacji Magda i Jakub nie byli jednomyślni. Mieli zupełnie innym pomysł na to, jak leczyć syna.

Jak już wiemy, Oliwier przegrał walkę z chorobą. Magda zbierała pieniądze na jego leczenie i zdecydowała się na konsultację w klinice w Izraelu. Niestety również tamci specjaliści nie byli w stanie pomóc.

Kim jest była żona Jakuba Rzeźniczaka? Odkrywamy prawdę o Edycie Zając

W romansach i zdradach Jakub jest równie skuteczny, jak w strzelaniu goli. Piłkarz w 2013 r. poznał Edytę Zając. Modelka i celebrytka szybko zawróciła mu w głowie. Para szybko stała się bardzo popularna. Chętnie pokazywali się na różnych galach i pozowali do zdjęć. Ich ślub był głośnym wydarzeniem medialnym. Nagle, ku zaskoczeniu wszystkich, młodzi małżonkowie przestali pokazywać się publicznie. Można było przypuszczać, że coś jest nie tak.

Edyta walczyła o związek, ale to nie przynosiło żadnych rezultatów. Nic dziwnego, bo na horyzoncie od dawna była już konkurentka. Jakub od dłuższego czasu romansował, a owocem tego związku była córeczka. Nie od razu sprawa wyszła na jaw. Jednak gdy Edyta poznała prawdę, nie było już odwrotu. Wystąpiła o rozwód.

Krótko po rozstaniu Edyta postanowiła skupić się mocniej na swojej karierze, aby nie myśleć o nieudanym małżeństwie. Na półtora roku wyjechała z Polski. Wzięła udział w kilku kampaniach reklamowych. Po powrocie do kraju zaangażowała się w nowy projekt. Wystąpiła w tanecznym show "Taniec z gwiazdami". W wypowiedziach mocno odcina się od swojego małżeństwa z kochliwym piłkarzem i powtarza, że to dla niej zamknięty rozdział.

Z kim ma córkę Jakub Rzeźniczak? Kolejny skandal z udziałem piłkarza

Kobietą, z którą Jakub zdradzał Edytę, była Ewelina Taraszkiewicz. To wzięta prawniczka współpracująca z wieloma prominentnymi klientami. Specjalizuje się też w prawie rodzinnym i trudnych sprawach rozwodowych. Z jej usług korzystała też Magda Stępień, radząc się po rozstaniu z Rzeźniczakiem. Na Instagramie polecała usługi prawnicze byłej partnerki swojego ekschłopaka.

Romans trwający w trakcie małżeństwa z Edytą nie był chwilową przygodą. Jakub miał z Eweliną dziecko, a zatajał ten fakt przed swoją żoną. Długo niewiele było wiadomo o małej Inez, owocu potajemnego związku. Dopiero niedawno Jakub wypowiedział się na temat swojej córki.

Ewelina, mimo zakończonej relacji z Jakubem, wspierała całą rodzinę w czasie, gdy walczyła ona o życie Oliwiera. Gdy maluch zmarł, zamieściła na swoim Instagramie wzruszający, pożegnalny wpis.

Czy po tych tragicznych wydarzeniach Jakub postawi na spokojniejsze życie? Na razie nie czas o tym myśleć.

Zobacz także:

Tak wygląda grób syna Rzeźniczaka. Poruszający widok na cmentarzu. Oto co zrobiła matka chrzestna

Wzruszające pożegnanie Oliwiera Rzeźniczaka. Pogrzeb odbył się w Oleśnicy

Fani krytykują formę wsparcia piłkarzy Wisły Płock względem Jakuba Rzeźniczaka: "Jak można robić taki cyrk?

Zdrady, skandale, nieślubne dzieci. Oto wszystkie romanse Rzeźniczaka!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jakub Rzeźniczak | Magdalena Stępień | Edyta Zając
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama