Reklama
Reklama

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński: do tej pory ich miłość mierzy się z hejtem

Związek Izabeli Janachowskiej (35 l.) i Krzysztofa Jabłońskiego (63 l.) od początku budził wiele kontrowersji. Wbrew sceptykom są szczęśliwym małżeństwem od ośmiu lat i wychowują wspólnie syna. Jak wyglądały ich początki?

Izabela Janachowska jest prezenterką telewizyjną, blogerką, ekspertką od ślubów oraz byłą mistrzynią tańców latynoamerykańskich. Z kolei Krzysztof Jabłoński jest przedsiębiorcą i miliarderem. Fortuny dorobił się na produkcji świec zapachowych.

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński - jak się poznali?

"Taniec z Gwiazdami" przyniósł Izabeli Janachowskiej nie tylko sławę, ale także miłość! To właśnie w programie Krzysztof Jabłoński zobaczył po raz pierwszy Janachowską. Początkowo tancerka nie była zainteresowana mężczyzną, ale sprawy nabrały tempa, kiedy przedsiębiorca zdobył jej numer telefonu i zaczął wysyłać jej zabawne SMS-y. Najwidoczniej poskutkowało, bo po trzech tygodniach znajomości zamieszkali razem. 

Reklama

Przełom nastąpił w 2013 roku, kiedy wybrali się razem na wycieczkę do Rzymu. To właśnie tam, a konkretnie przy fontannie di Trevi mężczyzna uklęknął i w blasku fleszy oświadczył się Izabeli.

12 miesięcy później stanęli na ślubnym kobiercu i powiedzieli sobie sakramentalne "tak". 

Wesele odbyło się w 5-gwiazdkowym hotelu w Iławie. Panna młoda zdecydowała się na trzy suknie ślubne od światowej sławy projektantów - od Lazaro, Elie Saab i Valentino. 

"Będę miała trzy sukienki, ale to jest tak typowo po polsku. To nie, że trzy razy się przebiorę podczas jednego wieczoru. To nie w kierunku Kim Kardashian. Jedna na kościół, druga na wesele, bo chyba wypada się przebrać po północy, prawda? I trzecia na poprawiny" - mówiła Janachowska w "Dzień dobry TVN".

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński - dziecko

Obydwoje zawsze mówili, że chcieliby mieć chociaż jedno dziecko. Marzenie się spełniło. W 2019 roku w maju na świat przyszedł syn pary - Christopher Alexander.

Obecnie Christopher ma 3 latka, a małżeństwo myśli o powiększeniu rodziny. 

Krzysztof Jabłoński świetnie się czuje w roli ojca. Dlatego myśli nie o jednym dziecku, ale o dwóch. Marzy mu się pięcioosobowa rodzina: "Jak patrzę na Chrisa, to myślę, że w sumie trójkę takich słodkich dzieci mógłbym mieć".

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński - o różnicy wieku

Para od początku związku nie miała łatwo. Złośliwi twierdzili, że tancerka związała się z Jabłońskim jedynie dla pieniędzy. Wielokrotnie zarzucano im różnicę wieku, a dzieli ich 27 lat. Do tej pory pojawiają się wulgarne komentarze. Małżeństwo zamieściło w Internecie nawet film, w którym odnoszą się do hejtu.

Co sądzicie o tak dużej różnicy wieku? Czy nieprzychylne komentarze są słuszne? Dajcie koniecznie znać w komentarzu! 

Zobacz też:

Izabela Janachowska chce dorównać mężowi! To dlatego pracuje tak ciężko?

Janachowska w bikini pokrytym 24-karatowym złotem! Urlop na bogato!

Rozwód Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela jest już pewny! Maciej Kurzajewski już zaciera ręce?

Karol i Małgorzata - dzieli ich 37 lat! Tajemnica związku Strasburgera

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy