Reklama

Reklama

Reklama

Izabela Janachowska planuje kolejne dziecko? Jej syn powiedział, co o tym myśli

Izabela Janachowska (35 l.) to szczęśliwa mama 2-letniego Christophera Alexandra. Czy była tancerka myśli już o kolejnym dziecku? Z jej ostatniej wypowiedzi wynika, że gwiazda może planować ponowne powiększenie rodziny.

Izabela Janachowska: rodzina

Od 2014 roku Izabela Janachowska wiedzie szczęśliwe życie u boku milionera, Krzysztofa Jabłońskiego. To właśnie 8 lat temu para powiedziała sobie sakramentalne "tak". 3 lata temu przyszedł na świat ich syn, Christopher. Gwiazda bardzo chętnie dzieli się swoim szczęściem i w mediach społecznościowych pokazuje zdjęcia z rodzinnego albumu. W jednym z najnowszych wywiadów była tancerka dała do zrozumienia, że wraz ze swoim ukochanym zastanawiają się nad powiększeniem rodziny. 

Reklama

W rozmowie z reporterem serwisu "Plotek" Izabela Janachowska pochwaliła się tegorocznymi wakacjami. Prezenterka telewizyjna cieszyła się, że jej syn jest już w takim wieku, że może w pełni korzystać z uroków wyjazdu.

Christopher jest bardzo rezolutnym i samodzielnym dzieckiem. Celebrytka zdradziła, że chłopiec posiada umiejętność zawierania nowych znajomości. W przeszłości nie było to dla niego takie proste, ponieważ ze względu na brak rodzeństwa nie miał zbyt częstej styczności z rówieśnikami. 

Izabela Janachowska planuje kolejne dziecko?

Izabela Janachowska z pewnością ma na głowie masę obowiązków. Oprócz opieki nad dzieckiem, gwiazda pracuje przecież w telewizji oraz prowadzi własny kanał w serwisie YouTube. Czy w tak zabieganym życiu byłaby w stanie znaleźć miejsce na kolejnego członka rodziny? 

Wygląda na to, że Izabela Janachowska może planować drugie dziecko. Na pytanie reportera portalu "Plotek" o to, czy jej syn nie chciałby móc bawić się z rodzeństwem, odpowiedziała w zastanawiający sposób.

Wygląda na to, że chłopiec na razie wcale nie chce rodzeństwa. Czy jego rodzice wezmą to pod uwagę? Czas pokaże, czy gwiazda i jej mąż zdecydują się na kolejne dziecko. 

Zobacz też:

Aleksandra Żebrowska wskoczyła do basenu i... zdradziła, ile waży. Zborowska zareagowała

Krzysztof Rutkowski zawiesi działanie biura w związku z "Tańcem z gwiazdami"? Ten czas poświęci sobie

Oliwia Bieniuk nawet na imprezy chodzi z własnym fotografem? Te zdjęcia ją zdradziły

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Izabela Janachowska-Jabłońska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy