Reklama

Reklama

Reklama

Tylko u nas

Krzysztof Rutkowski zawiesi działanie biura w związku z "Tańcem z gwiazdami"? Ten czas poświęci sobie

Krzysztof Rutkowski (62 l.) już za kilka miesięcy da popis swoich tanecznych umiejętności w 13. edycji programu "Taniec z gwiazdami". Udział w show telewizji Polsat z pewnością pochłonie sporo czasu. Czy to oznacza, że detektyw będzie musiał zawiesić swoją działalność biznesową?

Krzysztof Rutkowski: "Taniec z gwiazdami"

Uczestnictwo Krzysztofa Rutkowskiego w najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami" to prawdziwa sensacja. Najsłynniejszy polski "detektyw" jesienią tego roku przed milionami widzów wykaże się swoimi tanecznymi zdolnościami. Rutkowski już niejednokrotnie podkreślał, że występ w programie traktuje przede wszystkim, jako rozrywkę. Zadeklarował nawet, że całość wynagrodzenia za udział w "Tańcu z gwiazdami" przekaże na szczytny cel.

Reklama

Okazuje się jednak, że nie jest to pierwszy raz, kiedy detektywowi zaproponowano udział w show. W rozmowie z naszym reporterem Krzysztof Rutkowski wyznał, że już w przeszłości zapraszano go do udziału w programie. Dopiero teraz zdecydował się jednak przyjąć propozycję Polsatu.

Nie ulega wątpliwości, że podczas tanecznych zmagań detektyw Rutkowski nie będzie miał tyle czasu co obecnie, na prowadzenie swojej działalności gospodarczej. Czy w związku z uczestnictwem w programie zdecyduje się na pewien czas zamknąć detektywistyczne biuro? Nasz reporter dowiedział się, jakie plany ma Krzysztof Rutkowski.  

Krzysztof Rutkowski zawiesi działanie biura w związku z "Tańcem z gwiazdami"?

"Detektyw" Krzysztof Rutkowski to prawdziwy profesjonalista. W wywiadzie dla naszego serwisu wyjawił, że na czas uczestnictwa w "Tańcu z gwiazdami" część jego obowiązków przejmą inny pracownicy biura. Mimo to, będzie sprawował kontrolę nad tym, co się dzieje. Klienci mogą być pewni, że ich problemy zostaną potraktowane z należnym profesjonalizmem.

Krzysztof Rutkowski jest dobrej myśli i cieszy się na udział w "Tańcu z gwiazdami". Detektyw nareszcie będzie mógł poświęcić choć trochę czasu tylko samemu sobie.

Zobacz też:

Aleksandra Żebrowska wskoczyła do basenu i... zdradziła, ile waży. Zborowska zareagowała

Ujawniono kolejne nazwiska uczestników "Tańca z gwiazdami". Nowa lista gwiazd

Oliwia Bieniuk nawet na imprezy chodzi z własnym fotografem? Te zdjęcia ją zdradziły

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Rutkowski | "Taniec z gwiazdami"

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy