Reklama
Reklama

Aleksandra Żebrowska wskoczyła do basenu i... zdradziła, ile waży. Zborowska zareagowała

Aleksandra Żebrowska (35 l.) i Michał Żebrowski (50 l.) lada moment powitają na świecie swoje czwarte dziecko. Ostatnie tygodnie przed porodem celebrytka stara się spędzić w miłej atmosferze. Żebrowska korzysta z uroków lata i pluska się w przydomowym basenie. Niespodziewanie zdradziła, jak kształtuje się jej waga.

Aleksandra Żebrowska: czwarta ciąża

Aleksandra Żebrowska i  Michał Żebrowski wielokrotnie deklarowali, że marzy im się posiadanie dużej rodziny. Gwiazdorska para systematycznie dąży do realizacji swojego pragnienia. Żebrowscy są już rodzicami trójki dzieci: 12-letniego Franciszka, 9-letniego Henryka oraz 2-letniego Feliksa. W lutym tego roku Aleksandra Żebrowska ogłosiła, że spodziewa się narodzin czwartego dziecka. Od początku wszyscy zastanawiali się, jakiej płci będzie kolejna pociecha Żebrowskich. Początkowo krążyły pogłoski, że małżeństwo doczeka się kolejnego syna. Ola Żebrowska zdementowała jednak te pogłoski i na Instagramie oświadczyła, że tym razem urodzi dziewczynkę. Zaapelowała nawet do fanów o pomoc w wyborze imienia. 

Reklama

Zarówno Michał Żebrowski, jak i jego żona nie czują najmniejszego skrępowania przed publikowaniem w sieci prywatnych zdjęć, które nierzadko są bardzo intymne. Niedawno aktor podzielił się fotografią, przedstawiającą nagą Aleksandrę Żebrowską. Teraz odważnym zdjęciem podzieliła się aktorka. Żebrowska zapozowała w stroju kąpielowym w przydomowym basenie. Najnowszy post doczekał się gigantycznego odzewu ze strony internautów. Odpowiedziała na nie także Zofia Zborowska. 

Aleksandra Żebrowska wskoczyła do basenu i... zdradziła, ile waży

Nie ulega wątpliwości, że do narodzin czwartego dziecka Żebrowskich nie pozostało już zbyt wiele czasu. Mocno zaokrąglony brzuszek aktorki wskazuje na to, że ich pierwsza córeczka przyjdzie na świat latem lub jesienią. Tymczasem Ola Żebrowska stara się korzystać z uroków lata i zażywa kąpieli w ogrodowym basenie. Żona Michała Żebrowskiego podzieliła się na Instagramie zdjęciem, na którym pokazała, jak spędza czas wolny. Aktorka ubrana wyłącznie w strój kąpielowy wskoczyła do chłodnej wody i zaprezentowała internautom swoje ciążowe krągłości. 

W opisie zdjęcia Aleksandra Żebrowska zdradziła, jak na przestrzeni ostatnich kilku tygodni zmieniła się jej waga. 

Okazuje się, że jeszcze niedawno gwiazda ważyła 78 kg. Wystarczyło zaledwie parę tygodni, aby jej waga wzrosła o 5 kg. Obecnie żona Michała Żebrowskiego waży 83 kg. Aby uwidocznić zmiany, które zaszły w jej sylwetce, celebrytka udostępniła również drugie zdjęcie, wykonane podczas niedawnej sesji dla magazynu "Viva". Na publikację Żebrowskiej błyskawicznie zareagowała Zofia Zborowska, która słynie z ponadprzeciętnej aktywności na Instagramie. 

Zobacz też:

Małgorzata Rozenek-Majdan zagubiona wśród kartonów. Przeprowadzka ją przytłoczyła?

Ujawniono kolejne nazwiska uczestników "Tańca z gwiazdami". Nowa lista gwiazd

Krzysztof Rutkowski zlecił Katarzynie Dowbor ważne zadanie. Jak się z niego wywiązała?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Żebrowska | Michał Żebrowski
Reklama
Reklama
Reklama