Reklama

Reklama

Reklama

Aleksandra Żebrowska odniosła się do plotek o płci czwartego dziecka! W końcu to wyjawiła!

Aleksandra Żebrowska (35 l.) i Michał Żebrowski (49 l.) oczekują przyjścia na świat swojego czwartego dziecka. Ola długo ukrywała płeć pociechy, co od razu wywołało falę spekulacji w mediach. Niedawno pojawiła się informacja, że para powita kolejnego chłopca. Teraz Żebrowska w końcu postanowiła zabrać głos!

Aleksandra Żebrowska i Michał Zebrowski od 2009 roku są małżeństwem. Para pobrała się w Brzegach-Rynias i doczekała już trójki wspólnych pociech. W 2010 roku na świat przyszedł Franciszek, trzy lata później Henryk, a w 2020 roku Ola urodziła Feliksa.

Parę miesięcy temu, bo w lutym 2022 roku żona aktora poinformowała, że spodziewa się czwartego dziecka. Mimo że celebrytka pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami, to przez te wszystkie miesiące nie zdradziła płci czwartej pociechy.

Reklama

Żebrowska odniosła się do plotek na temat płci czwartej pociechy!

Z pomocą przyszedł Pudelek, który poinformował, że para spodziewa się syna. Ola postanowiła jednak skomentować te rewelacje i przyznała na swoim Instagramie, że doniesienia informatora portalu są... kłamstwem.

Żebrowska opublikowała również zdjęcie, na którym pozuje w bieliźnie z szerokim uśmiechem na ustach. Tym razem postanowiła jasno odnieść się do wszelkich spekulacji dotyczących płci maleństwa. 

Aleksandra wyjawiła prawdę!

Na swoim instastory zamieściła zaś screen z artykułu Pudelka i podkreśliła wszystkie nieprawdziwe informacje. Nad czerwoną kreską znalazło się więc m.in. i to, że para będzie miała chłopca. Wszystko wskazuje więc na to, że tym razem Żebrowscy powitają na świecie dziewczynkę.

Wymowna była również kolejna fotografia, na której widać pizzę z ułożonym napisem z oliwek "dziewczynka". Internauci kochają ten dystans u żony aktora. Celebrytka unika cukierkowych wpisów i "przekłamywania" rzeczywistości.

Zobacz też:

Marcin Hakiel pozuje z "nową Cichopek". Są niemal identyczne!

Kasia Cichopek pokazała imponujący salon. Ten szczegół zwraca uwagę...

Ryszard Lasota z "Sanatorium miłości" będzie ojcem?! Zaskakujące, co właśnie potwierdził!

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Żebrowska | Michał Żebrowski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy