Reklama

Reklama

Reklama

Ciężarna Żebrowska opublikowała zdjęcie z butelką! Zatroskana Agata Rubik pyta: "A kieliszki?"

Aleksandra Żebrowska (35 l.) zyskała sobie szacunek publiczności naturalnością, którą za każdym razem pokazuje na swoim profilu. Kobieta nie ucieka od zadziwiających kadrów, na których niekiedy można ujrzeć nawet jej nagą pupę lub wielki ciążowy brzuch. Teraz z kolei pokazała się z... butelką, którą trzyma na brzuchu!

Aleksandra Żebrowska szykuje się na powitanie córeczki

Aleksandra Żebrowska jest obecnie w swojej ósmej ciąży. Kobieta do tej pory urodziła trójkę dzieci: Franciszka, Henryka i Feliksa. Teraz ponoć oczekuje dziewczynki. Żona aktora zaprzeczyła plotkom, które zaczęły szerzyć się w sieci. Spekulowano bowiem, że ponownie zostanie mamą chłopca. Nic bardziej mylnego! Ola i Michał spodziewają się dziewczynki; są na etapie wybierania dla niej imienia, o czym Ola poinformowała niedawno w social mediach.

Aleksandra Żebrowska pozuje z butelką

Nowe zdjęcie Żebrowskiej może wprawić w osłupienie. Na pierwszy rzut oka dostrzegamy ciężarną Żebrowską, ściskającą dumnie w dłoni butelkę, kształt sugeruje, że może znajdować się w niej alkohol. Nie ma się jednak co martwić, bo Ola pozwoliła sobie jedynie na bezalkoholowe wino musujące, które zostało stworzone z myślą o kobietach noszących dziecko pod sercem.

Reklama

Z butelką opartą o brzuszek żona Michała Żebrowskiego oczekuje na swoje maleństwo. Myślicie, że "opijała" wybór imienia?

Zobacz też:

Kasia Cichopek zrzuciła ubrania i nadmuchała swoje pontony! Myślała, że wszystko ukryje w krzakach!

Magda Mołek ma nogi jak prawdziwa Włoszka? Fanki zazdroszczą. "Co ja bym dała za takie nogi"

Borys Szyc zdradził, że jest często mylony z Piotrem Adamczykiem

Media: Prezydent USA ma zapowiedzieć przedłużenie obecności amerykańskich wojsk w Polsce

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Żebrowska | Michał Żebrowski

Reklama

Reklama

Reklama