Reklama
Reklama

Karol i Małgorzata - dzieli ich 37 lat! Tajemnica związku Strasburgera

Karol Strasburger (75 l.) i jego żona Małgorzata (38 l.) od kilku lat tworzą zgrany związek. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że małżonków dzieli 37 lat. Mało tego, zdecydowali się na dziecko. Jak dogaduje się para z taką różnicą wieku?

Karol Strasburger i historia miłości

Karol Strasburger to aktor filmowy, teatralny i telewizyjny. Choć na swoim koncie ma wiele ról, jest kojarzony głównie jako gospodarz programu "Familiada", w którym raczy widzów specyficznymi dowcipami.

Od 2019 r. jego żoną jest Małgorzata Waremczuk, która po ślubie przyjęła nazwisko męża. Zanim wyszła za aktora, była jego menadżerką.

Związek Karola i Małgorzaty Strasburgerów wzbudza wiele emocji, ponieważ różnica wieku między nimi wynosi prawie 4 dekady! Wiele kontrowersji wzbudził również fakt, że dziecko pary przyszło na świat, kiedy aktor miał 72 lata.

Reklama

Karol i Małgorzata Strasburgerowie: historia miłości

Początek ich znajomości sięga 2006 r., kiedy to poznali się na weselu przyjaciół. Trzy lata później Małgorzata była menadżerką restauracji, do której Karol Strasburger często przychodził ze swoją ówczesną żoną, Ireną. To właśnie tam się zaprzyjaźnili.

Ze względu na chorobę i śmierć Ireny, znajomość na jakiś czas została przerwana. Aktor bardzo przeżył utratę ukochanej żony.

Po tym wydarzeniu Małgorzata Waremczuk została asystentką Karola. Łączące ich początkowo stosunki zawodowe przerodziły się w miłość. Karol Strasburger i Małgorzata Waremczuk wzięli ślub 10 sierpnia 2019 r. w Konstancinie, a pod koniec roku na świat przyszła ich córeczka Laura.

Dlaczego para zdecydowała się na sformalizowanie związku?

"Nie jesteśmy parą, która podpisała jakiś układ, weszła w jakiś biznes. Jesteśmy tak długo przyjaciółmi, tak długo się znamy, tak długo się docieraliśmy, że ten krok - małżeństwo - był progresem w naszej relacji. Miłość nie wymaga komentarza. Pamiętajmy, że oprócz fizyczności są rzeczy związane z intelektem, mentalnością, wartościami, jakie wyznaje się w życiu. I to przede wszystkim przyciąga ludzi do siebie" - mówi Małgorzata dla "Fakt24".

Karol i Małgorzata Strasburgerowie: szczęście mimo różnicy wieku

Różnica wieku, która ich dzieli, wzbudza spore kontrowersje. Choć para często otrzymuje gratulacje, to fani nie szczędzą również słów krytyki.

Małżonkowie nie biorą ich jednak do siebie. Mimo 37 lat różnicy Karol i Małgorzata Starsburgerowie wydają się szczęśliwi. 75-letniemu Karolowi nadal dopisują zdrowie i siły do działania. Aktor zresztą lubi aktywność fizyczną i chętnie ją podejmuje. Małgorzata tak wypowiadała się na temat swojego męża w programie "Uwaga TVN":

W ubiegłym roku pojawiły się plotki na temat rzekomego kryzysu w ich związku, spowodowanego natłokiem obowiązków zawodowych Karola. Małżonkowie mieli dość fałszywych informacji, więc stanowczo zaprzeczyli im w mediach. Ogłosili, że są szczęśliwi, jak nigdy dotąd.

Karol i Małgorzata Strasburgerowie: późne rodzicielstwo

W listopadzie 2019 r. na świat przyszła ich wyczekiwana córeczka Laura. Stała się ona oczkiem w głowie rodziców. Niestety z powodu zaawansowanego wieku Karola Strasburgera para została zalana falą krytyki ze strony internautów.

Gospodarz "Familiady" i jego żona nie przejmują się jednak opinią innych. Jak często podkreślają w wywiadach, są najszczęśliwsi na świecie, a dziecko stało się dla nich priorytetem. Córka towarzyszy im niemal zawsze i wszędzie. Zrezygnowali także z zatrudnienia niani, gdyż zamierzają sami zająć się wychowaniem dziecka.

Karol Strasburger mówi, że dopiero teraz czuje się gotowy na ojcostwo, ponieważ wcześniej ze względu na dużą ilość obowiązków zawodowych, nie mógłby poświęcić tyle czasu dziecku. Teraz ma już zdecydowanie więcej spokoju.

Jesteście pod wrażeniem, że mimo dużej różnicy wieku para tak dobrze się dogaduje?

***

Zobacz także:

Karol Strasburger i jego żona Małgorzata przeżyli koszmar!

W życiu Strasburgera liczyły się tylko trzy kobiety: koleżanka ze studiów, "piękna praczka" i młoda menadżerka!

Karol Strasburger rozwodzi się w "M jak miłość". "Żona nabrała siły, żeby walczyć"

Karol Strasburger odsłania kulisy życia prywatnego. Oto prawda o tym, jak żyje mu się z młodszą żoną i małą córeczką

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Karol Strasburger | Małgorzata Strasburger
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy