Reklama
Reklama

Karol Strasburger pierwszy raz pokazał córkę! Tak wygląda pociecha gwiazdora

Karol Strasburegr (74 l.) i jego żona Małgorzata (37 l.) są dziś szczęśliwymi rodzicami prawie 2-letniej Laury. Para nigdy nie pokazywała córeczki, ale teraz zdecydowała się zrobić wyjątek. Prowadzący "Familiadę" zagościł ze swoją familią na okładce jednego z dwutygodników.  

Karol Strasburger przed kilkoma laty związał się z młodszą o 36 lat Małgorzatą Weremczuk. Choć media nie dawały im szans, oni na przekór wszystkim udowodnili, że ich miłość była i jest prawdziwa.

Pod koniec 2019 roku zostali rodzicami uroczej Laury, która od razu stała się oczkiem w głowie prowadzącego "Familiadę". Narodziny córki odmieniły życie Strasburgerów, czyniąc go jeszcze bardziej szczęśliwym.

Karol Strasburger pokazał córkę

Na okładce najnowszej "Vivy" zagościł Karol Strasburger z żoną Małgorzatą i córeczką Laurą. W końcu możemy zobaczyć, jak wygląda ich pociecha. 

Reklama

Urocza dziewczynka może pochwalić się burzą blond loków. Niestety, rodzice jeszcze nie zdecydowali się na publikację jej wizerunku w pełni. W wywiadzie dla magazynu para opowiedziała o szczegółach niełatwego porodu. 

Karol przyznał, że mała Laura przyszła na świat cztery tygodnie przed planowanym rozwiązaniem, zaś on sam nie był obecny przy porodzie.

Małgorzata wyjaśniła, dlaczego zdecydowali się na takie rozwiązanie.

Strasburger do końca życia  nie zapomni momentu narodzin córki.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne zdjęcia pięknej Laury! 

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Karol Strasburger | Małgorzata Strasburger
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy