Reklama
Reklama

Góralskie śluby polskich gwiazd. Cichopek i Guzik miały ceremonię w tym samym sanktuarium

Ślub to dla wielu osób jedna z najpiękniejszych chwil w życiu. Pary młode decydują się często na to, by powiedzieć sobie „tak” w magicznym miejscach, które później latami będą mogły wspominać. Oto gwiazdy, które wybrały klimat polskich gór i miejsca pod Tatrami, by wziąć ślub. Poznaj szczegóły ceremonii Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela, Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki oraz Anny Guzik i Wojciecha Tylki. Gotowi, by przenieść się na góralskie wesela?

Ślub na Podhalu - czym urzeka?

Zakopane to miejsce, które przez cały rok przyciąga rzesze turystów. Okolice Podhala to jednak odpowiednia destynacja nie tylko na wycieczkę, a dla wielu również na celebrowanie ślubu.

Górskie tereny w pobliżu Tatr to oczywiście piękne widoki, ale nie tylko. Wymarzone wesele można urządzić na przykład w góralskiej, klimatycznej chacie lub na łonie natury. Ślub i wesele w okolicach Zakopanego to oczywiście także wyborne jedzenie - góralskie dania oraz liczne charakterystyczne przysmaki. Wreszcie, to świetna okazja, by pooddychać górskim, świeżym powietrzem i połączyć tradycję z nowoczesnością. A jak zrobiły to gwiazdy?

Reklama

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka

Była Miss Polonia, Paulina Krupińska, oraz znany piosenkarz, Sebastian Karpiel-Bułecka, zdecydowali się wziąć ślub właśnie w górach. Nic w tym dziwnego, skoro Sebastian jest związany właśnie z tymi terenami. Sama ceremonia przez długi czas była utrzymywana w tajemnicy. Ślub odbył się w czwartek 26 lipca 2018 roku. Czwartek to nietypowy dzień na ceremonię ślubną, ale podyktowane to było napiętym harmonogramem koncertowym Sebastiana. Inna przyczyna była taka, że góralskie śluby trwają minimum dwa dni. W tym przypadku zabawa przedłużyła się do trzech.

Ślub młodzi chcieli utrzymać w tajemnicy. Organizacja ceremonii zajęła im dwa tygodnie. Celem utrzymywania wydarzenia w sekrecie było to, by tego szczególnego dnia nie popsuli im paparazzi. Paulina i Sebastian starali się dopiąć wszystko na ostatni guzik i mimo że według tradycji góralskich pan młody powinien przyjechać na koniu, to Sebastian Karpiel-Bułecka wybrał opcję incognito i przyjechał samochodem. Para zdecydowała się na tradycyjne góralskie stroje. Przed uroczystością wedle tradycji popijano cytrynówkę, a tańce trwały do białego rana.

Anna Guzik i Wojciech Tylka

Anna Guzik, popularna aktorka znana głównie z seriali, również wzięła ślub w górach. Ceremonia odbyła się w Zakopanem, a jej wybrankiem okazał się prawdziwy góral, Wojciech Tylka. Góralski klimat można było czuć na każdym kroku - ślub odbył się na zakopiańskich Krzeptówkach, a w ceremonii udział wzięła nie tylko rodzina pary młodej, ale i sławni przyjaciele aktorki.

Wybranek Anny Guzik to góral z Cichego. W dniu ślubu był ubrany w piękny góralski strój. Nie tylko jego ubranie, ale i cała uroczystość była utrzymana właśnie w tym klimacie. Do tańca przygrywała góralska kapela.

Aktorka prezentowała się zjawiskowo. Była ubrana w skromną, ale przyciągającą spojrzenia suknię od Violi Piekut, miała delikatny makijaż i pięknie upięte włosy. Anna Guzik wyglądała dziewczęco oraz elegancko. Również w jej stylizacji nie mogło zabraknąć motywów góralskich. Na pasku miała wyszyte charakterystyczne kwiaty. Jej fryzura była prosta, a równocześnie elegancka. Aktorka chętnie pozowała do zdjęć z fanami, którzy czekali na nią pod kościołem. Widać było, jak bardzo jest szczęśliwa.

Wśród znanych gości można było zauważyć Darię Widawską, Dorotę Gawryluk z mężem, Roberta Kudelskiego, Iwonę Pavlović czy Waldemara Błaszczyka i jego córkę.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel

Choć związek Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela się rozpadł, a sama para obecnie uczestniczy w medialnej burzy z tym związanej, to ich ślub był wyjątkowym i pięknym wydarzeniem. Para powiedziała sobie sakramentalne "tak" również na Krzeptówkach, w sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej.

Kasia i Marcin byli ze sobą 17 lat. Ich miłość narodziła się podczas wspólnych treningów do "Tańca z gwiazdami". Zaledwie trzy lata później postanowili wziąć ślub. Panna młoda była na tyle zaaferowana swoim ślubem, że nie poprowadziła jednego z odcinków "Jak oni śpiewają".

Wielki dzień Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela miał miejsce w samym sercu Podhala. Po mszy w sanktuarium odbyło się wesele. Było to w zakopiańskim hotelu Wersal, którego właścicielem jest stryj Alicji Bachledy-Curuś. Wśród gości nie zabrakło oczywiście braci Mroczków, natomiast na poprawinach można było dostrzec także Annę Muchę. Wszyscy doskonale się bawili i nic nie wskazywało na to, że piękny ślub będzie miał tak smutne zakończenie.

Zobacz też:

Tak Cichopek zareagowała na nową partnerkę Hakiela

Paulina Krupińska przyzwyczaiła się do kłótni z Sebastianem Karpielem-Bułecką

Anna Guzik: oto prawda o jej małżeństwie

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy