Reklama
Reklama

Chris Hemsworth i Elsa Pataky - kłótnie są na porządku dziennym

Australijski aktor telewizyjny i filmowy Chris Hemsworth (38 l.) oraz aktorka pochodzenia hiszpańskiego Elsa Pataky (45 l.) od 12 lat pozostają w udanym związku. Jak się poznali, jaką drogę przeszli i co słychać u nich obecnie? Poznajcie szczegóły wspólnego życia tej pary!

Wyjątkowo uzdolniony chłopak

Christopher Hemsworth urodził się 11 sierpnia 1983 r. w Melbourne, jako syn Craiga Hemswortha, doradcy ds. usług społecznych i Leonie van Os, nauczycielki języka angielskiego. Zanim postanowił podbić Hollywood, dorastał w Australii. Jego bracia, Luke i Liam, także są znanymi aktorami. Liam był nawet mężem popularnej wokalistki Miley Cyrus.

Początkowo Chris nie był pewien, co chce robić w życiu, więc jego brat Luke, który już trenował jako aktor, zasugerował, żeby wziął lekcje aktorstwa. To był strzał w dziesiątkę, który na zawsze odmienił życie Chrisa. Odtąd towarzyszył bratu podczas zajęć i co tydzień razem podróżowali dwie godziny z Phillip Island do Melbourne, gdzie uczęszczali do szkoły.

Reklama

Nauczycielka określiła ich jako "bardzo oddanych" uczniów i powiedziała, że mają "naturalną zdolność aktorską i dużo charyzmy". Chris miał spory potencjał, dlatego już w wieku 19 lat grał króla Artura w serialu Guinevere Jonesa. Później odgrywał drobne role w różnych operach mydlanych.


Popularność otworzyła mu ścieżkę kariery do poważniejszych produkcji, takich jak uniwersum Marvela. Oglądacie filmy z jego udziałem?

Szybka, ale nie taka wściekła

Elsa Pataky to córka hiszpańskiego biochemika José Francisco Lafuente i rumuńskiej publicystki Cristiny Medianu Pataky. Jej rodzice rozwiedli się, gdy miała cztery lata. Opiekę nad małą Elsą przejął ojciec, ale w wieku 14 lat dziewczyna zdecydowała, że chce zamieszkać z matką. Miłość do aktorstwa odkryła dzięki dziadkowi, który również był aktorem. Nazwisko Pataky przejęła po dziadkach ze strony matki. Uznała, że to dobrze wpłynie na jej karierę.

Ma na swoim koncie liczne role, choć największą rozpoznawalność przyniosła jej ta w filmach "Szybcy i wściekli". Elsa pracuje również jako modelka, m.in. z Cristiano Ronaldo czy dla Nestlé.

Czy uważacie, że Elsa jest podobna do swojej matki?

Spotkanie i pozostanie

Zanim Chris Elsa się poznali, byli w zupełnie innych związkach. Ona długo tworzyła parę z Adrienem Brodym, natomiast on był chłopakiem aktorki Isabel Lucas.

Para poznała się na początku 2010 r. przez łowcę talentów Williama Warda. Jeszcze w tym samym roku pojawili się razem na czerwonym dywanie i zostali małżeństwem. Można by pomyśleć, że szybko przyszło, szybko poszło, ale nie w tym przypadku. Chris i Elsa są szczęśliwym małżeństwem od 12 lat i nie zanosi się na rozstanie.

Jak myślicie? Pasują do siebie?

Para pobrała się w Boże Narodzenie 2010 r. w czasie cichej, prywatnej ceremonii na jednej z indonezyjskich wysp.  “To wszystko zdarzyło się naprawdę szybko, ale czuliśmy, że to właściwa decyzja. Że to ma sens i właśnie tak ma być" - mówił później w programie "Good Morning Britain" Hemsworth. “W zasadzie nie mieliśmy żadnego planu, jeśli mam być szczery. Byliśmy akurat na wakacjach wspólnie z naszymi rodzicami, zupełnie przypadkiem, więc spontanicznie uznaliśmy, że to dobra okazja. I zrobiliśmy to" - dodał.

"Kiedy poznałam Chrisa, on dopiero zaczynał. Zaczęłam młodo i dużo pracowałam. Chętnie zrobiłam sobie przerwę i po prostu zostałam mamą. Spotkaliśmy się w świetnym miejscu dla nas obojga. Byłam całkowicie pewna siebie" - powiedziała Elsa magazynowi "Stellar Daily Telegraph" w listopadzie 2018 r.

Pomimo rosnącej sławy, gwiazdor Avengers czuł, że ​czegoś w życiu mu brakuje. W czerwcu 2019 r. ogłosił, że zrobi sobie przerwę od aktorstwa, aby spędzić więcej czasu z żoną i dziećmi. To bardzo rzadkie w show-biznesie, gdzie walczy się do ostatniego tchu o role w kasowych filmach.

Czy są idealną parą? Nie. Zdarza im się pokłócić, do czego sami przyznają się otwarcie. Wiemy jednak, że mimo przeciwności losu czy sprzecznych opinii na różne tematy udało im się wypracować sposób na udane małżeństwo i ciągłe zbliżanie się do siebie oraz pielęgnowanie relacji. Są rodzicami trójki dzieci - mają córkę Indię oraz bliźniaki Sashę i Tristana. Stawiają na spędzanie czasu na świeżym powietrzu i pielęgnowanie wspólnych, rodzinnych pasji. Praktykują aktywność fizyczną, sport i zdrowe odżywianie. 45-letnia aktorka zdradziła również w  "Sunday Life", że jej kluczem do udanej relacji są: cierpliwość, zrozumienie i dobra komunikacja.

Rodzice chętnie chwalą się swoimi dziećmi w mediach społecznościowych:

Elsa Pataky obecnie jest warta około 5 mln dolarów, natomiast Chris osiągnął wartość netto 90 mln dolarów. Bogactwo małżonków wynika w dużej mierze z ich zaangażowania w produkcję przebojów w Hollywood, a także z kariery Elsy jako modelki.

Jak oboje podkreślają, najważniejsza jest jednak dla nich rodzina i to jej poświęcają całą swoją uwagę. Co sądzicie o tej parze? Wygląda na to, że z trójki braci Chris wybrał najlepiej i udało mu się ustatkować.

My trzymamy za nich kciuki!

Zobacz też:Chris Hemsworth bez koszulkiMiley Cyrus w ostrych słowach wspomina swoje małżeństwo: To była pier*****a katastrofa!Maffashion wydała "kryptooświadczenie". Atakuje Sebastiana Fabijańskiego?

***


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Chris Hemsworth | Miley Cyrus
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama