Reklama
Reklama

Miley Cyrus w ostrych słowach wspomina swoje małżeństwo: To była pier*****a katastrofa!

Miley Cyrus (29 l.) zakończyła swój wieloletni związek z Liamem Hemsworthem osiem miesięcy po ślubie z ukochanym. Mimo wieloletniego stażu, kochankowie nie dopasowali się do siebie idealnie. Artystka postanowiła wspomnieć byłego męża podczas jednego z koncertów. Co powiedziała?

Miley Cyrus i William Hemsworth - historia miłości

Miley Cyrus (posłuchaj!) spotkała Williama Hemswortha na planie filmu "Ostatnia piosenka". To właśnie praca przy produkcji była początkiem bajkowej historii miłosnej pary. Młodzi aktorzy uchodzili za jeden z najbardziej lubianych duetów show biznesu, promując wizerunek perfekcyjnie dobranych. Niespodziewanie nastąpiło rozstanie, naprawiane, jak gdyby starali się wciąż sklejać ten związek. Sytuacja powtarzała się wielokrotnie, a obydwoje mimo chwil, w których się poróżniali, wracali do siebie bezustannie. Ich relacja była burzliwa i niestabilna. W 2018 roku fani Liama i Miley nie kryli radości, gdy artyści nagle sformalizowały swój związek.

Reklama

Chociaż obydwoje sądzili, że im się uda, małżeństwo zakończyło się już po ośmiu miesiącach. Para nie wróciła już do siebie. Australijski aktor znalazł miłość w ramionach innej, Miley natomiast wciąż poszukuje właściwej osoby. W przeciągu kilkunastu miesięcy próbowała stworzyć relację z wieloma innymi partnerami. Aktualnie gwiazda jest zakochana w 23-letnim Maxxie Morado.

Miley Cyrus skomentowała związek z Liamem Hemsworthem

Od rozwodu minęły już ponad trzy lata, które bardzo zmieniły Miley. Teraz gwiazd zupełnie inaczej spogląda na swój związek z Hemsworthem. W jednym z wywiadów gwiazda wyznała, że między nią a aktorem niemal regularnie dochodziło do konfliktów. Dużo bardziej nieprzychylnie, a nawet wulgarnie, skomentowała relację z Liamem podczas trwającego w Brazylii festiwalu muzycznego Lollapalooza. Pewna para postanowiła bowiem zaręczyć się na scenie. Chwila ta miała miejsce w trakcie przerwy między utworami. To właśnie Cyrus zaprosiła zakochanych na scenę. Pogratulowała im podjętej decyzji w nietypowy sposób:

Myślicie, że wciąż boli ją utrata męża?

Zobacz też:

Joanna Opozda przekazała ze szpitala nowe informacje o stanie synka. "Vini jest bardzo dzielny"

Julia Wieniawa tańczy na stole na balijskim dancingu. Co na to Nikodem?

Dorota Gardias potwierdza rozstanie. "Muszę skupić się na córce"

Atak rakietowy ok. 100 km od granicy z Polską. Łuck ostrzelano z terytorium Białorusi

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Miley Cyrus
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy