Reklama

Reklama

Reklama

Maja Sablewska, Karolina Gilon, Agnieszka Chylińska mają sporo tatuaży. Zobaczcie, jak wyglądają

Coraz więcej osób w Polsce decyduje się na zrobienie tatuażu. Wśród nich nie brakuje celebrytek, m.in. takich weteranek tatuowania jak Maja Sablewska (42 l.), Karolina Gilon (32 l.) czy Agnieszka Chylińska (46 l.). Z dumą prezentują one w mediach społecznościowych swoje kolejne podskórne malunki.

Ciało Mai Sablewskiej, managerki muzycznej, doradczyni wizerunkowej, stylistki i prezenterki telewizyjnej, jest pokryte kilkudziesięcioma tatuażami. Iloma konkretnie? Jak sama przyznała na swoim profilu facebookowym, już nawet ich nie liczy. Zapytana o ich znaczenie, w wywiadzie dla "Gazety Wyborczej" powiedziała: "Tatuaże są dla mnie niczym filozofia życia. Wyrażają emocje, których nie da się opisać słowami. [...] Nie powinniśmy oceniać ludzi poprzez to, co sobie tatuują, zwłaszcza jeśli nie wiemy, jakie to ma dla nich znaczenie".

Reklama


Jakie tatuaże ma Maja Sablewska? Na jej skórze wytatuowane są m.in. róże, jaskółki, anioły, symbol Yin Yang, a także postacie takie jak Marylin Monroe czy Mahatma Gandhi. Ten ostatni tatuaż przez wiele lat uznawała za najważniejszy dla siebie. Wśród napisów wyróżniają się zwłaszcza ważna dla Sablewskiej afirmacja "zachować siebie", krótkie słowo "ART" oraz tytuł piosenki Toli "Mental detox" nawiązujący do pobytu stylistki w Los Angeles.


Chociaż Maja Sablewska ma wiele tatuaży, które wyszły spod rąk różnych artystów, tworzą one na jej ciele spójną i estetyczną całość. Wszystkie mają czarny, delikatny kontur i większość wypełnienie w łagodnych kolorach. Prezenterka ma wytatuowane obie ręce. Na tzw. rękawach dominują wzory florystyczne, ale pojawiają się wśród kwiatów też wspomniani Gandhi i Monroe. Róże dominują także w kompozycji z aniołem wytatuowanej na plecach oraz na obojczykach i szyi Sablewskiej. Drobne tatuaże ma także na palcach dłoni.Karolina Gilon - celebrytka z tatuażami

Modelka, uczestniczka polskiej edycji "Top Model", a obecnie prowadząca programy "Love Island. Wyspa miłości" i "Ninja Warrior Polska", uwielbia tatuaże. Pojawiają się one u niej na rękach, tworząc tzw. rękawy, a także w całej górnej części ciała, a więc na dłoniach, brzuchu, szyi, plecach i obok obojczyków. Na nogach uważni obserwatorzy na zdjęciach z lata dopatrzą się m.in. sporej kompozycji w okolicy pośladka oraz niepozornych napisów pod kolanami na tylnej części łydek.


W zeszłym roku pod jednym z jej zdjęć na Instagramie pojawiło się kilka komentarzy dotyczących tatuaży. Jedna z internautek zasugerowała, że jest ich za dużo i pora przystopować, aby "nie robić z siebie drugiej Chylińskiej". Na odpowiedź Karoliny Gilon nie trzeba było długo czekać. Odpisała: "A mogę sobie robić z moim ciałem, co chcę? I tak jak lubię? Dziękuję".


Styl tatuaży Karoliny Gilon jest charakterystyczny i stanowi jej znak rozpoznawczy. Są wykonane w większości czarnym tuszem i posiadają mocne, szerokie kontury. Prezenterka i modelka ozdobiła ciało nie tylko kokardą, cukierkami, ale też mandalą, motylem czy napisami w różnych stylach oraz kompozycjami z postaciami ludzkimi. Ważny jest dla niej zwłaszcza niewielki symbol serca z napisem "Mom", podobny do tego, który zrobiła sobie w tym samym miejscu jej mama.Historia tatuaży Agnieszki Chylińskiej

Agnieszka Chylińska, piosenkarka, autorka książek dla dzieci i jurorka programu telewizyjnego "Mam talent!", była jedną z pierwszych osób publicznych, które nie ukrywały swoich tatuaży. Śmiało można powiedzieć, że znormalizowała ona temat tatuowania w świadomości Polaków przez wieloletnie pokazywanie swoich dziar na wizji. Przez lata jej ciało zostało pokryte tatuażami niemal od stóp do głów i to dosłownie, ponieważ nie brakuje ich też na twarzy.


Jeden z nich to napis z błędem "Never endig sorry", który ma nawiązywać do najnowszej płyty wokalistki i okazał się świetną akcją promocyjną. Przed koncertem Top of the Top Sopot Festival 2022 nawiązała do licznych komentarzy związanych z literówką w żartobliwy sposób: "Zaśpiewam utwór z nowej płyty «Never Ending Sorry», chociaż dzisiaj mi zniknęło kolejne «n», więc nie wiem, o co chodzi". Niektórzy sugerowali, że wokalistka zrobiła sobie zmywalny tatuaż, ale do dziś zobaczyć go można na jej najnowszych zdjęciach już w poprawionej wersji. Obecnie do litery "i" dołączyła "n", tworząc dwuznak "in", więc słowo ma poprawny zapis "ending".


Chylińska ma na swoim ciele kilkadziesiąt tatuaży. Każdego roku do tego zestawu dodaje kolejne, np. ostatnio oprócz tytułu płyty był to napis "Blessed". Na jej klatce piersiowej widnieją motyle i żonkil, a na rękach motywy roślinne z różami. Szyja jest ozdobiona pojedynczymi tatuażami, m.in. różą, wężem, jaskółką czy napisami. Na plecach pojawiła się w 2029 roku kompozycja z liściami bluszczu. Jej ciało jest też ozdobione napisami nawiązującymi do wiary, o której Chylińska często mówi w wywiadach.


Zobacz też:

Małgorzata Rozenek-Majdan - jak dba o włosy?

Słowa Kaczyńskiego o kobietach obśmiane w "Mam Talent!". Kwaśna mina Agnieszki Chylińskiej

Kolejne metamorfozy Mai Sablewskiej. Ostatnia uczestniczka była przerażona efektem przemiany!

 Karolina Gilon poderwie uczestnika "Love Island. Wyspa Miłości"? "Bierz się za Pawła"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maja Sablewska | Karolina Gilon | Agnieszka Chylińska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy