Reklama
Reklama

Karolina Gilon poderwie uczestnika "Love Island. Wyspa Miłości"? "Bierz się za Pawła"

Karolina Gilon (33 l.) to nie tylko modelka, ale i prowadząca program "Love Island. Wyspa miłości". Gwiazda jest również bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie udostępnia fotografie i nagrania ze swojego życia prywatnego, a także informuje o swoich nowych projektach. Niedawno w jej internetowej galerii pojawiło się zdjęcie z uczestnikiem "Love Island". Fani nie zostawili tego bez komentarza.

Karolina Gilon od jesieni 2019 roku prowadzi program "Love Island. Wyspa miłości" w telewizji Polsat. Gwiazda bardzo często udostępnia w sieci zdjęcia oraz nagrania, które powstały właśnie na planie show.

Niedawno z programu odpadł jeden z uczestników. Mowa o Pawle Michalskim, który szybko zdobył uznanie i sympatię fanów.

Karolina Gilon "wyrwie" Pawła Michalskiego z "Love Island. Wyspa miłości"

Karolina Gilon od lat obecna jest w polskim show-biznesie. Gwiazda swoją przygodę przed kamerami rozpoczęła od udziału w show "Top Model", gdzie zajęła czwarte miejsce. Była też prowadzącą programu "Druga twarz", a obecnie doskonale sprawdza się w roli gospodyni "Love Island. Wyspa miłości".

Reklama

W najnowszym odcinku programu "Love Island. Wyspa miłość" odpadł Paweł Michalski. Gilon postanowiła więc wykonać z nim pamiątkową fotografię i udostępnić na swoim instagramowym koncie. Chyba nie była świadoma tego, jak zareagują jej fani.

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy obserwatorów Karoliny. Większość była zachwycona jej fotografią, niektórzy nawet pisali, że prowadząca "Love Island. Wyspa miłości" pasuje do byłego uczestnika show.

"Pasujecie do siebie"

"Gigi bierz się za Pawła"

"Karolina pasuje do Ciebie Pawełek. Pięknie razem wyglądacie". - pisali w sieci podekscytowani fani.

Karolina Gilon - kariera i życie prywatne

Karolina Gilon urodziła się 10 grudnia 1989 roku w Mrągowie. Brała udział w 5 edycji programu Top Model. Od 2015 do 2019 roku pracowała w telewizji TTV, a od września 2019 roku pracuje w Telewizji Polsat.

Od 2016 do 2019 roku prowadziła program telewizji TTV pt. "Druga twarz". Od jesieni 2019 roku prowadzi program telewizji Polsat pt. "Love Island. Wyspa miłości", a od jesieni 2020 roku jest prowadzącą program, także telewizji Polsat pt. "Ninja Warrior Polska".

Brała udział w teledysku świątecznym Polsatu pt. "Święta marzeń jak co rok" z innymi gwiazdami Polsatu. 28 grudnia 2020 roku została nominowana do Telekamer 2021 roku w kategorii Osobowość telewizyjna.

Zobacz też:

Karolina Gilon komentuje konflikt z Pisarek. "Z Karolką już mi się trochę zbierało"

Karolina Gilon wielokrotnie płakała w garderobie. Czego nie pokazuje widzom? "Chcę być jak Wonder Woman"

Karolina Gilon o tym, czego nie lubi na planie "Love Island. Wyspa Miłości"! "Każdemu z nas się zdarzają błędy"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Gilon | "Love Island"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama