Reklama

Reklama

Reklama

"Love Island". Daniel ma dziewczynę poza programem? Internauci nie mają wątpliwości

Karolina Gilon zasiała ziarno niepewności w uczestniczkach i uczestnikach "Love Island. Wyspa miłości". Prowadząca show zauważyła bowiem, że wśród Wyspiarzy jest jakiś kłamca. Internauci z marszu rozpoczęli dochodzenie, a ich wnioski mogą zadziwić. Wskazali oszusta?

"Love Island": Napięta atmosfera między uczestnikami. Jeden z nich kłamie?

Uczestnicy 6. sezonu programu "Love Island" spędząją gorące chwile na jednej z hiszpańskich wysp. Luksusowa willa oferuje nie tylko wygodne pokoje, ale i basen, jacuzzi, przestronny ogród oraz idealne miejsca na intymne randki, o czym pisaliśmy (tutaj). Niezmiennie show prowadzi uwielbiana przez Wyspiarzy Karolina Gilon, która uwielbia podgrzewać atmosferę na wyspie. Tym razem zwróciła uwagę uczestników na ważny szczegół.

Reklama

W odcinku z 20 września Karolina Gilon wygłosiła przed uczestnikami "Love Island" krótką mowę, w której zaznaczyła, że wie, iż niektórzy nie są w pełni uczciwi i oszukują innych. Prowadząca show przypomniała im, że sekrety prędzej czy później wyjdą na jaw.

Pięknie razem wyglądacie i dobrze się bawicie, ale nie zawsze mówicie prawdę. A prawda będzie wam niezbędna do szczęścia, zawsze się obroni i zawsze wyjdzie na jaw - powiedziała Gilon.

Po tym, jak Karolina Gilon wygłosiła te zaskakujące słowa, Daniel zareagował instynktownie, a nerwy wzięły nad nim górę. Chłopak nie tylko zaklął pod nosem, ale też wydawał się zmieszany. Czyżby coś ukrywał?

Wielu Wyspiarzy i Wyspiarek nieufnie popatrzyło na swoich wybranków, bojąc się, że padną ofiarą oszusta. Karolina Gilon zostawiła uczestników, by mogli porozmawiać. Wzajemnym wątpliwościom nie było końca. Internauci nie mają jednak wątpliwości. Wspólnie wytypowali "kłamcę".

Internauci znaleźli winnego

Pod nagraniem z odcinka zaroiło się od komentarzy i spekulacji na temat tego, kto jest tym złym. Pojawiły się plotki na temat ukrytej dziewczyny Daniela, która ma obecnie przebywać w Brazylii. Fani "Love Island" podejrzewają, że to właśnie on zataja prawdę.

"Najbardziej dał coś po sobie poznać Daniel - zdenerwował się i speszył. Ludzie tu piszą, że on ma kobietę w Brazylii";

"Myślę, że reakcja Daniela była najprawdziwsza i wcale się nie wiąże z tym, że kłamie. A tak poza tym pomyślcie logicznie, która kobieta puściłaby swojego faceta do programu randkowego?";

"Daniel i Natalia są parą na zewnątrz, tak coś czuję" - spekulują internauci.

Miejmy nadzieję, że szybko dowiemy się, o co tak naprawdę chodziło Karolinie Gilon.

Zobacz też:

W "Love Island. Wyspa miłości" niezłe zamieszanie. "Ale zrobiliście mi psikusa..."

"Sobota na "Love Island". Islanderzy zagrali w 10/10

"Love Island": Karolina Gilon przedstawia nowego uczestnika. "Kojarzycie?"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Love Island 6 | Karolina Gilon

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy