Reklama
Reklama

Karolina Gilon o tym, czego nie lubi na planie "Love Island. Wyspa Miłości"! "Każdemu z nas się zdarzają błędy"

Karolina Gilon już po raz szósty poprowadzi gorący reality-show "Love Island. Wyspa miłości", który swoją premierę miał 29 sierpnia w stacji Polsat. Prezenterka opowiedziała redaktorowi Pomponik.pl, jak wygląda rzeczywistość na planie programu i co jest dla niej najważniejsze podczas pracy. Czy "Love Island. Wyspa miłości" bardzo zmieniło Karolinę Gilon?

Karolina Gilon o tym, czego nie lubi na planie "Love Island. Wyspa Miłości"! "Każdemu z nas się zdarzają błędy"

Karolina Gilon stanęła na planie pierwszego sezonu "Love Island. Wyspa miłości" jesienią 2019 roku. Od tamtej pory z powodzeniem prowadzi randkowe reality-show. Właśnie ruszył 6. Sezon programu, który po raz kolejny zabierze widzów w świat namiętności i intryg aż do gorącej Andaluzji. Karolina Gilon to profesjonalistka, która w rozmowie z Pomponik.pl zdradziła, jak bardzo zmieniła się przez trzy lata intensywnej pracy na planie tego wymagającego show.

"Ja się zmieniłam bardzo. Ten program wiele mnie nauczył. (...) widzę jak z sezonu na sezon co raz pewniej się tu czuje, ja wiem ze teraz jestem w swoim domu (...) Na oczach naszych widzów zawodowo dojrzałam" - przyznała.

Reklama

Karolina Gilon nie kryje, że w pracy zawsze stara się dawać z siebie sto procent. Program "Love Island. Wyspa miłości" tworzy ogromna ekipa, która musi być świetnie zgrana, by na planie wszystko udało się zrealizować w odpowiednim czasie. Prezenterka podkreśla, że dla niej w pracy najważniejsze jest poważne traktowanie swoich obowiązków, choć równocześnie - jest bardzo wyrozumiała.

"Ja lubię profesjonalizm, wiadomo, każdemu z nas się zdarzają błędy, ale nie lubię jak ktoś przeszkadza mi w mojej pracy. Wtedy czuję jakbym ja źle wykonywała swoją. Ja jestem skupiona i naprawdę chcę dobrze wypaść" - dodała.

6. sezon programu "Love Island. Wyspa miłości" można oglądać co poniedziałek w stacji Polsat o 22:10 lub na PolsatGO (tutaj).

Fragment rozmowy Pomponik.pl z Karoliną Gilon można obejrzeć tutaj:

Zobacz też:

"Love Island. Wyspa miłości": Tak zamieszkają Wyspiarze. Zdjęcia robią wrażenie!

Startuje kolejny sezon "Love Island. Wyspa miłości". Karolina Gilon: "To będzie petarda!"

Karolina Gilon szczerze o miłości i związkach: "A może żonę będę miała? Nie mówię nie, bo może tak być"


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Gilon | "Love Island"
Reklama
Reklama
Reklama