Magdalena Ogórek zaniepokoiła fanów
Magdalena Ogórek w jednym z najnowszych postów w sieci chciała podziękować swoim fanom za wsparcie jej pracy. Jej pokazanie się wywołało wiele pytań. Internauci od razu zauważyli, że prezenterka nie wygląda najlepiej i jest bardzo smutna.
"Miała pani smutek w oczach, bardzo proszę o sobie nie zapominać, bo zdrowie jest najważniejsze" - napisała fanka.
Zdrowotne kłopoty Magdaleny Ogórek
Dziennikarka i była kandydatka na urząd prezydenta wyjaśniła lakonicznie, że ma problemy zdrowotne.
"To nie smutek, to problemy ze zdrowiem" - odpisała Ogórek
Na tym się nie skończyło. Magdalena Ogórek została poproszona o podanie więcej szczegółów. Prezenterka odesłała ciekawski internautów do mediów, z którymi rozmawiała już na ten temat:
"Moi Kochani! Bardzo dziękuję za Waszą troskę, to takie miłe… Obiecuję powolutku wracać do zdrowia, tylko strasznie dużo tego wszystkiego - i to w jednym czasie [więcej wyjaśniam w rozmowie z Plejadą] Organizm powiedział: "stop". Bardzo to kochane, że zauważacie, że dopytujecie. Ściskam Was serdecznie, Wasza M."
Ogórek wyjaśniła co się stało
W rozmowie z Plejadą prezenterka wyjaśniła
"Mam za sobą kilka omdleń i dwa pobyty w szpitalu. Zbudowanie i ukończenie tak wielkiego projektu, jak muzeum (w trzy lata), równolegle opieka nad chorym byłym mężem, utrzymanie córki na studiach i praca zawodowa. To bardzo dużo jak na jedną osobę" - wyznaje Ogórek.
"Niestety skrajne przemęczenie zrobiło swoje i organizm powiedział stop. Staram się powoli wracać do zdrowia" - dodała dalej.
Czytaj też:
Późnym wieczorem nadeszły smutne wieści od dawno niewidzianej Magdaleny Ogórek. Sama przyznała
Wyszło na jaw ws. Magdaleny Ogórek. Aż trudno uwierzyć, czym może się pochwalić
Ogórek nie gryzła się w język w sprawie Olejnik. Tak z niej zakpiła w święta na oczach całej Polski








