Reklama
Reklama

Zwolniona Małgorzata Opczowska przerwała milczenie. Czeka tylko na jedno

Niedawno do mediów trafiła informacja, że Małgorzata Opczowska nie znajdzie się już w grafiku „Pytania na śniadanie”. Ona sama wymownie milczała na ten temat. Teraz, pomimo że wciąż przebywa na wyjeździe urlopowym, postanowiła jednak przerwać milczenie.

Opczowska od grudnia nie pojawiła się w "PnŚ"

Małgorzata Opczowska przez ponad trzy lata była prowadzącą "Pytania na śniadanie". Wcześniej jej partnerem był Łukasz Nowicki, a kiedy zdecydował się odejść, przydzielono jej Roberta Koszuckiego.

Prezenterka jednak ostatni raz pojawiła się w "PnŚ" w grudniu i już wtedy mówiło się, że może nie wrócić do programu. Ona jednak utrzymywała, że nie widzi powodu, dla którego miałaby być zwolniona.

Reklama

"Swoją pracę uwielbiam i zawsze daję z siebie 100 proc., widzowie to doceniają, dostałam ostatnio bardzo dużo wsparcia z ich strony i dobrej energii. Nigdy też nie było zastrzeżeń co do mojej pracy, zawsze do powierzonych mi zadań podchodzę profesjonalnie. Nie widzę zatem powodu, dla którego miałoby to się zmienić" - wyznała na początku stycznia "Plejadzie".

Małgorzata Opczowska przerwała milczenie

Opczowska przestała pojawiać się na wizji, ale wciąż była w kontakcie ze swoimi fanami poprzez Instagram. Obecnie dziennikarka przebywa na feriach zimowych wraz ze swoim synem.

Kiedy kilka dni temu pojawiła się informacja, że jednak nie poprowadzi już "Pytania na śniadanie", podobnie zresztą jak Ida Nowakowska, nie skomentowała tego. Co więcej, nadal dodawała zdjęcia z wyjazdu, jakby nic się nie wydarzyło.

W końcu jednak postanowiła przerwać milczenie. Zamieściła post, w którym wprawdzie nie ujawniła kulisów odejścia z TVP, ale za to zasugerowała, że niebawem to zrobi.

"Jesteście Kochani. Moja poczta została dosłownie zasypana wiadomościami i pytaniami co u mnie. Drodzy. Aktualnie jestem na rodzinnych feriach. Spędzamy cudowny czas. Uśmiecham się do słońca, wietrzę głowę i nie patrzę wstecz. Jak wrócę napiszę więcej. Dziękuję za wszystkie dobre myśli i słowa" - czytamy.

Jesteście ciekawi, co będzie miała do powiedzenia?

Zobacz też:

Aleksander Sikora spakował walizki. Gospodarz "Pytania na śniadanie" ma plan

Łukasz Nowicki u konkurencji. Po rozstaniu z TVP nastały chude lata?

Z Woronicza płyną pilne wieści w sprawie przyszłości Popek w TVP. To koniec

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Opczowska | "Pytanie na śniadanie" | TVP
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy