Reklama
Reklama

Zwolniona gwiazda TVN znalazła już nową pracę. Niewiarygodne, jak będzie zarabiać na życie

Małgorzata Ohme była bez wątpienia jedną z największych gwiazd "Dzień Dobry TVN", mimo tego w połowie ubiegłego roku musiała pożegnać się z popularnym programem. Szybko jednak ruszyła z własnym projektem i można oglądać ją w autorskim podcaście. Niedawno postanowiła sprawdzić się w zupełnie nowej branży. Czym będzie zajmować się słynna psycholożka?

"Dzień Dobry TVN" przeszło prawdziwą modernizację

Chociaż w ostatnim czasie oczy wszystkich zwrócone są w stronę Woronicza i zmian, które przechodzi Telewizja Publiczna, dużą modernizację ma za sobą także stacja z Wiertniczej, a szczególnie jej flagowy program poranny "Dzień Dobry TVN".

W czerwcu zeszłego roku ze śniadaniówką pożegnały się największe dotychczasowe gwiazdy, w tym Anna Kalczyńska, Agnieszka Woźniak-Starak i Andrzej Sołtysik, a także Małgorzata Rozenek-Majdan i Małgorzata Ohme.

Rozczarowania zakończeniem współpracy z TVN-em nie kryła szczególnie słynna psycholożka.

Reklama

"To jest praca, którą lubiłam i wierzyłam, że jestem w tym dobra, że robię to najlepiej, jak potrafię. W jakimś sensie czuję żal za tym, co utraciłam, na co nie miałam żadnego wpływu" - powiedziała w rozmowie z serwisem O2.

Małgorzata Ohme po odejściu z TVN znalazła nową pracę

Pomimo tego okazuje się, że Małgorzata Ohme potrafi poradzić sobie także w zupełnie innej branży niż show-biznes. Chociaż była gwiazda TVN-u nie do końca zrezygnowała w pracy przed kamerą i wciąż można oglądać ją w autorskim podcaście "Lajf noł makeup", postanowiła spróbować swoich sił również jako... bizneswoman.

Była prowadząca "Dzień Dobry TVN" otworzyła sklep internetowy, w którym można nabyć wiele ciekawych akcesoriów. Ich bogaty wybór zapewne zaskoczy niejednego fana popularnej psycholożki.

Na jej stronie internetowej można kupić nie tylko specjalne kursy psychologiczne, ale także bluzy, świecie, torby i... kawę.

 Szczególną uwagę wielbicieli Małgorzaty Ohme przyciągnie jednak dział nazwany "Sztuka Wolności".

"«Sztuka Wolności» to wyjątkowy proces rozwojowy, który został zaprojektowany, by nauczyć Cię, jak uwalniać blokady emocjonalne i umysłowe. Często to właśnie one stoją na drodze do osiągnięcia naszych najśmielszych marzeń, uniemożliwiając manifestację sukcesów i szczęścia w naszym życiu" - reklamuje w sieci swój projekt Małgorzata Ohme.

Czy nowy pomysł na biznes okaże się strzałem w dziesiątkę?

Zobacz też:

Koniec przyjaźni Filipa Chajzera i Gosi Ohme. Zdradzili przykre szczegóły

Katarzyna Bosacka w podcaście Małgorzaty Ohme ujawniła, jak żyje

Małgorzata Ohme: Nagłe zwolnienie z TVN to był początek. Tak skończyła

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Ohme | TVN SA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy