Reklama
Reklama

Związek Dody wisi na włosku? Jasnowidz Glanc nie mą wątpliwości! Padły słowa przeprowiedni

Wojciech Glanc ma już pewność co do tego, jak zakończy się relacja Dosy i Dariusz Pachuta. Jasnowidz wyjawił w mediach, co czeka polską wokalistkę. Tego nikt się nie spodziewał! Będą żyli długo i szczęśliwie do końca swoich dni?

Trudne związki Dody

Doda nie miała szczęścia w miłości. Jej ostatnie małżeństwo doprowadziło ją do rozstroju nerwowego i depresji. Wokalistka postanowiła oddać się pracy zawodowej, a miłości zaczęła szukać w programie Polsatu "Doda. 12 kroków do miłości". Niestety, już podczas programu pojawiały się pogłoski świadczące o tym, jakoby gwiazda za kulisami umawiała się już z pewnym przystojniakiem.

Reklama

W finale show prawda wyszła na jaw, a Doda wprost powiedziała, że jej serce jest już zajęte. Nie zdołał go sobie zaskarbić żaden z uczestników show. Niedługo potem media obiegła wieść o tym, że piękna piosenkarka upodobała sobie Dariusza Pachuta.

Doda i Dariusz Pachut - będzie ślub?

Doda i Dariusz Pachut spędzili cudowne chwile w Wietnamie, gdzie wspólnie spędzali urlop. Udany wyjazd tylko scementował ich relację i sprawił, że artystka przekonała się do swojego ukochanego, o czym otwarcie mówiła.

"Dużo o sobie się dowiedzieliśmy. Podobno wystarczy pojechać na wakacje, żeby wiedzieć, czy wracacie razem, czy oddzielnie (...) Azja - rewelacyjne miejsce. Mam nadzieję, że tam wrócimy. Wybierzemy inny kierunek, ale eksplorować Azję na pewno będziemy" - powiedziała Doda w wywiadzie z "Plejadą".

Dziennikarzom nie omieszkali zapytać Dodę o plany na przyszłość i zaskoczyli się, gdy gwiazda przyznała, że nie chce rezygnować z marzenia o szczęśliwym małżeństwie.

"Chciałabym w końcu zaznać szczęśliwego małżeństwa. Czasami myślę, że już nie mam siły, a potem jak znowu mam tę siłę, to myślę sobie: "dziewczyno, nie poddawaj się aż w końcu nie zaznasz tego szczęścia" - wyznała wokalistka.

Czy takie życie naprawdę ją czeka? Wojciech Glanc już wie, co się wydarzy! Miał wyjątkową wizję dotyczącą polskiej wokalistki.

Wojciech Glanc miał wizję o Dodzie!

Wojciech Glanc jest jednym z najpopularniejszych jasnowidzów w Polsce. Mężczyzna specjalizuje się w hipnozie, lecz jest także showrunnerem i aktywistą, który nie tylko chętnie udziela się w telewizji, ale także poświęca czas na pisanie książek.

Ludzie znają go także z przepowiedni, którymi chętnie się dzieli. W swojej ostatniej wizji mężczyzna dostrzegł przyszłość Dody, a dokładnie jej relacji z nowym partnerem. Jasnowidz nie ma wątpliwości, że między tą dwójką narodziło się prawdziwe uczucie: "Tam są naprawdę silne uczucia" - oznajmił jasnowidz Wojciech Glanc w rozmowie z "Super Expressem".

Wojciech Glanc dobrze wróży relacji tej dwójki, dając jej szansę na przyszłość. Przestrzega jednak, że zakochanych czekają pewne przeszkody, które będą musieli pokonać.

"Czasem może być pod górkę, ale czuję, że Doda ma w sobie taką siłę decyzyjną, że jest w stanie kształtować swoje życie, wpływać na wiele rzeczy, które ją otaczają, w związku z czym ona przeprowadzi ten związek przez te przeciwności. Są duże szanse na to, że to będzie miłość na całe życie, a Doda na pewno wykaże się tą energią, taką walecznością. Te problemy, przeszkody, jakie mogą się pojawić, są do przeskoczenia. I oni je przeskoczą" - podsumował.

Zobacz też:

Ojciec Dody trafił do szpitala. Piosenkarka przekazała informacje o jego stanie zdrowia

Doda opowiedziała o swoich relacjach z dziećmi. Taki sam stosunek ma do pociech swojego partnera?

Doda zostanie wyróżniona wyjątkową nagrodą? 20 lat na to czekała! 

Doda zabrała głos w sprawie wymysłów Wojewódzkiego. Padł wymowny komentarz!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | Dariusz Pachut | Wojciech Glanc
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy