Reklama
Reklama

Jasnowidz Wojciech Glanc miał wizję. Przewiduje śmierć polskiej gwiazdy

Jasnowidz Wojciech Glanc, który dał się poznać jako hipnotyzer i brzuchomówca z "Big Brothera". Po latach powrócił jako pełnoprawny jasnowidz, który zaskakuje swoimi wizjami, podobnie jak Krzysztof Jackowski. Oto co przewidział w swojej wizji dla polskich celebrytów. Rok 2023 może być dla nich zaskakujący i ciężki jednoześnie...

Jasnowidz Glanc wie, co czeka celebrytów w 2023 roku? Padła zaskakująca odpowiedź

Według jasnowidza Wojciecha Glanca w polskim show-biznesie w 2023 czeka nas kilka przeparowań (jak w "Love Island"). Znani celebryci lub aktorzy rozstaną się, zmienią partnerów i nawet teraz najbardziej zakochani nie przetrwają próby czasu. Czyżby miał na myśli najbardziej gorącą parę, czyli Cichopek i Kurzajewskiego?

Reklama

Jasnowidz Wojciech Glanc miał wizję. Przewiduje śmierć polskiej gwiazdy

Glanc przewidział jeszcze coś gorszego. Polska ma stracić kilku znaczących artystów starszej generacji. Choć nie wyjawił kogo konkretnie miał na myśli, możemy jedynie snuć domysły...

Wojciech Glanc miał wizję. Co czeka polskiego artystę?

Na szczęście jasnowidz ma też dobrą wiadomość. Jeden z polskich artystów (nie wiadomo, czy to mężczyzna, czy kobieta) zostanie doceniony ważną nagrodą i to na arenie międzynarodowej! Może chodzi o Jerzego Skolimowskiego i jego film "IO", który ma szansę na Oscara 2023?

"Zobaczyłem również, że jakiś polski artysta otrzyma ważną, międzynarodową nagrodę. Nie jestem w stanie teraz określić, co to będzie i kiedy to miałoby nadejść, ale ten artysta mocno zostanie doceniony - zdradza Glanc dla "Super Expressu".

Zobacz też:

Rozenek w Dzień Kobiet szoruje płaszczem po ulicy. Majdan odebrał ją z pracy i popędzili karocą do domu

Smaszcz pokazała wnuczkę. Uprzedziła Kurzajewskiego i Cichopek!

Meghan i Harry w końcu ochrzcili córkę. Impreza odbyła się w ich domu. Bez royalsów!

Józef z "Sanatorium" ujawnia prawdę o związku Uli i Zdzisława [POMPONIK EXCLUSIVE]

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Wojciech Glanc | przepowiednie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy