Reklama
Reklama
Tylko u nas

Józef z "Sanatorium" ujawnia prawdę o związku Uli i Zdzisława [POMPONIK EXCLUSIVE]

Tuż po zakończeniu emisji piątej edycji "Sanatorium miłości" gruchnęła wiadomość, że najbardziej zakochana para tego sezonu, czyli Ula i Zdzisław już nie są razem! Ula próbowała wyjaśniać, że nie do końca tak jest. Jak to widzi przyjaciel pary Józef?

"Sanatorium miłości 5". Co słychać u Uli i Zdzisława? Związek się rozpadł?

Bohaterowie "Sanatorium miłości 5" Ula i Zdzisław byli zauroczeni sobą od pierwszych dni w Busku-Zdroju. Nie odstępowali siebie na krok i w zasadzie świata poza sobą nie widzieli. Widzowie bardzo im kibicowali. Byli ciekawi, jak rozwija się ta relacja. Jakież było więc ich rozczarowanie, kiedy po zakończeniu programu okazało się, że w związku Uli i Zdzisia nastąpił impas.

Reklama

Ula tak wyjaśniała dla TVP, co dzieje się między nią a jej wybrankiem z "Sanatorium miłości": "Po powrocie z sanatorium przyszło prawdziwe życie i musimy sobie z prozą codzienności poradzić, ale nie przekreślam tej znajomości. Sama jeszcze nie wiem, jak się rozwinie. Dziś jesteśmy na takim etapie, że powyjaśnialiśmy sobie pewne rzeczy; to jest cały czas otwarta księga. Nie mogę kardynalnie powiedzieć, że nasz związek to przeszłość, ale też nie powiem, że na pewno mamy przed sobą przyszłość, że jesteśmy razem".

"Sanatorium miłości 5". Ula przyjrzała się Zdzisławowi

Ula z Gdańska przyznała też, że śledziła program na ekranie i dopiero wtedy odkrywała pewne cechy Zdzisława, o których nie wiedziała wcześniej i ich nie zauważyła

"Po obejrzeniu programu w telewizji pewne rzeczy mnie zastanowiły. Dopiero teraz zobaczyłam cechy, których u niego nie podejrzewałam. Ale też staram się podejść do tego dojrzale, nie mogę powiedzieć, że się na siebie boczymy".

Kuracjuszka twierdzi, że nie przekreśla związku ze Zdzisławem, jednak nie może powiedzieć nic więcej.

"Może rzadziej niż kiedyś ze sobą rozmawiamy, ale też od czasu zakończenia programu byliśmy na kilku koncertach w filharmonii, wyjechaliśmy do Kazimierza, by się lepiej poznać, kilka razy przyjechał do mnie do Gdańska" - relacjonowała Ula. 

Józef ujawnia szczegóły związku Uli i Zdzisława

Józef Raciniewski, który został wybrany Królem Turnusu w "Sanatorium miłości 5" jest w kontakcie z pozostałymi kuracjuszami. Dla Pomponika powiedział, że bardzo przyjaźni się z niektórymi z nich. 

"Najlepszy kontakt mam z królową i jeszcze Ulą, Krzysiem i Zbyszkiem. Z pozostałymi też również utrzymuję kontakt i  nasza relacja jest dobra" - mówi nam kuracjusz z Wałbrzycha.

Reporter Pomponika zapytał go co sądzi o doniesieniach o rozpadzie związku Uli i Zdzisława.

"Tego nikt nie powiedział, że to się rozpadło. Oni mieszkają koło siebie i jak rozmawiamy to ani Zdzich mi nie powiedział, że to się rozpadło, ani Ula definitywnie nie powiedziała, że to koniec. To są ich prywatne sprawy, ja w każdym razie nie wyciągam od Uli tej wiadomości, bo ciekawość to pierwszy stopień do piekła. Jak będą chcieli to mi sami powiedzą. Życzę im, żeby to wyszło, bo są fajni" - mówi Józef Król Turnusu.

A waszym zdaniem Ula i Zdzisław będą kontynuowali swoją znajomość, czy to już koniec relacji?

Zobacz też:

"Sanatorium miłości 5". Rozebrani kuracjusze w finałowym odcinku. Kto został Królem i Królową Turnusu?

"Sanatorium miłości 5". Ewa z Tarnowski Gór wysoko stawia poprzeczkę: "Po pierwsze wygląd"

"Sanatorium miłości 5". Iwona przeszła na emeryturę i opuszcza Polskę. Wybrała nowe miejsce do życia [POMPONIK EXCLUSIVE]

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy