Reklama
Reklama

Ojciec Dody trafił do szpitala. Piosenkarka przekazała informacje o jego stanie zdrowia

Choć Doda przed kamerami zazwyczaj emanuje uśmiechem i pozytywną energią, jej życie nie składa się jedynie z samych sukcesów. Niedawno w mediach społecznościowych gwiazda podzieliła się ze swoimi fanami kilkoma niezbyt radosnymi informacjami. Chwilę po tym, jak okazało się, że artystka padła ofiarą oszustwa, na jej instagramowym profilu pojawiła się kolejna przykra wiadomość. Jak zdradziła Rabczewska, w sobotę po południu jej ojciec trafił do szpitala.

Doda padła ofiarą oszustwa?

Doda bez wątpienia należy do prestiżowego grona największych gwiazd polskiej estrady i cieszy się nieustającą popularnością wśród słuchaczy, już od samego początku swojej kariery. Nic więc dziwnego, że instagramowy profil piosenkarki śledzi ponad milion internautów. Wokalistka w social mediach publikuje jednak nie tylko zdjęcia z koncertów i materiały promujące jej twórczość. Niedawno bezkompromisowa artystka postanowiła poskarżyć się słuchaczom i oznajmiła, że czuje się oszukana przez koleżankę z branży.

Reklama

"Nie wysyłajcie pomysłów na swoją trasę koncertową. Nawet te z grudnia, kiedy się z tobą pokłócą, zostaną wykorzystane dla innej artystki tylko w innym kolorze" - tłumaczy w social mediach.

Wszystko dlatego, że stroje, w których miała występować na koncertach promujących jej najnowszy album, trafiły też do kogoś innego.

"Mam całą koncepcję przygotowaną już od dłuższego czasu. Sukcesywnie występuję w tych wszystkich strojach przy promocji płyty, więc nie wiem no... Teraz na kolejny występ miałam to przygotowane. Sama nie wiem, co mam teraz zrobić" - można było przeczytać na InstaStories Dody.

Ojciec Dody trafił do szpitala

Potem okazało się, że Dorota Rabczewska ma także inne, poważniejsze problemy na głowie. Jak poinformowała za pośrednictwem Instagrama, jej ojciec przeszedł udar i trafił do szpitala.

"Czym ja się przejmuję bez sensu? To tylko ciuchy. [...] Ważniejsze są inne problemy. Ojciec w szpitalu. Trzeba się zająć poważnymi rzeczami" - napisała zmartwiona piosenkarka.

Dramatyczna wiadomość sprawiła, że sprawą natychmiast zainteresowali się fani, którzy chcieli wesprzeć swoją idolkę w trudnym momencie. Jeden z internautów, w ramach sesji Q&A, zapytał Dodę, w jakim stanie znajduje się obecnie jej ojciec. Okazuje się, że pan Paweł Rabczewski został już wypisany ze szpitala i trafił do domu.

"Jest już w domu. Udar. Mieliśmy dużo szczęścia" - odpowiedziała krótko piosenkarka.

To niestety niejedyne problemy zdrowotne, z jakimi ostatnio boryka się były sportowiec. Emerytowany sztangista na początku roku także znalazł się w szpitalu i przeszedł poważną operację. 

Zobacz też:

Doda opowiedziała o swoich relacjach z dziećmi. Taki sam stosunek ma do pociech swojego partnera?

Doda zostanie wyróżniona wyjątkową nagrodą? 20 lat na to czekała! 

Doda zabrała głos w sprawie wymysłów Wojewódzkiego. Padł wymowny komentarz!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | Paweł Rabczewski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy