Reklama
Reklama

Zuzanna i Katarzyna zachwycają urodą. Andrzej Grabowski musi być dumny

W świecie polskiego filmu i teatru nazwisko Grabowski od lat jest synonimem talentu, pasji i profesjonalizmu. Mówiąc "Grabowski" najczęściej myślimy o Andrzeju, czyli kultowym Ferdynandzie Kiepskim ze "Świata według Kiepskich". Tymczasem dwie piękne córki aktora również robią karierę i zdobywają serca widzów. Poznajmy je lepiej.

Andrzej Grabowski z pewnością może być dumny z dokonań swoich córek, które podobnie jak on wybrały karierę aktorską.

Zuzanna Grabowska sukcesy zawodowe i życie prywatne

Zuzanna, starsza z sióstr, nie miała łatwego zadania, wkraczając na ścieżkę kariery aktorskiej. Kiedy śladem sławnych rodziców kroczy się przez świat filmu i teatru, oczekiwania są ogromne. A jednak Zuzanna nie tylko sprostała wyzwaniu, ale także dała się poznać jako niezależna artystka z wyjątkowym talentem.

Reklama

Występy w takich produkcjach jak "Czas honoru" czy "Planeta singli" przyniosły jej uznanie i popularność. Poza ekranem jej życie również jest pełne sukcesów - szczęśliwe małżeństwo z Pawłem Domagałą i dwie córki.


Katarzyna Grabowska jest młodsza, ale nie mniej utalentowana

Katarzyna Grabowska również zdążyła już wyrobić sobie markę w świecie show-biznesu. Ukończenie Szkoły Filmowej w Łodzi otworzyło jej drzwi do wielu projektów. Serca widzów zdobyła dzięki roli Ilony w "Pierwszej miłości". Teatralne zamiłowania zaprowadziły ją na deski Teatru Powszechnego w Łodzi, gdzie pracuje i występuje. Kaśka miała też okazję wystąpić u boku swojego ojca w sztuce teatralnej "Chory z urojenia".

"To była ciekawa przygoda, ale nie chciałabym tego często powtarzać. Tata bardzo zwraca uwagę, co ja na tej scenie wyrabiam, potrafił mi nawet na migi pokazywać na scenie, że mam się np. bardziej uśmiechnąć. Dosyć to było męczące być pod takim okiem" - wspominała tę współpracę.

Andrzej Grabowski dał córkom dobry przykład

Nie można mówić o Zuzannie i Katarzynie, nie wspominając o ich słynnym ojcu. Andrzej Grabowski od lat bawi, wzrusza i zachwyca. Rola Ferdynanda Kiepskiego w "Świecie według Kiepskich" sprawiła, że stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych aktorów w Polsce. Jego bogata filmografia jest jednak o wiele bogatsza i fascynująca. Nam najbardziej zapadł w pamięć pozbawiony złudzeń, szorstki policjant z "Pitbulla".


Zięciowie Andrzeja Grabowskiego - Paweł Domagała i Damian Kulec

W 2013 r. Zuzanna wyszła za kolegę z roku - Pawła Domagałę, który podbił serca publiczności nie tylko kreacjami aktorskimi, ale też talentem muzycznym. Jego piosenka "Weź nie pytaj" została w 2019 r. "Przebojem Roku". 

Katarzyna również znalazła miłość życia na uczelni teatralnej. W 2018 r. wyszła za aktora Damiana Kulca, który tym samym stał się drugim zięciem Andrzeja Grabowskiego.

Zobacz też:

Katarzyna Grabowska urodziła! Wybrała śliczne imię dla córeczki

Zaskakujące wyznanie Pawła Domagały o teściu Andrzeju Grabowskim! "Nie wiedział, że..."

Andrzej Grabowski był w szoku, kiedy to zobaczył. Doszło do tego na parkingu

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Andrzej Grabowski | Zuzanna Grabowska | Katarzyna Grabowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy