Reklama
Reklama

Zaskakujące wyznanie Pawła Domagały o teściu Andrzeju Grabowskim! "Nie wiedział, że..."

Popularny aktor i piosenkarz razem z żoną Zuzanną gościli w programie Krzysztofa Ibisza „Demakijaż”. W trakcie rozmowy Paweł Domagała wyznał, że kiedy rozpoczynał studia na Akademii Teatralnej w Warszawie, nie wiedział, kim jest ojciec jego przyszłej żony. A Andrzej Grabowski w tym czasie stał się gwiazdą ze względu na rolę Ferdynanda Kiepskiego w serialu „Świat według Kiepskich”!

Zdementowane spekulacje

Swego czasu media rozpisywały się na temat niechęci Andrzeja Grabowskiego do Pawła Domagały. Ojciec Zuzanny Grabowskiej miał być niezadowolony z miłosnego wyboru córki i przez długi czas nie akceptować jej ukochanego. Wszystko jednak okazało się być plotkami, które sam zainteresowany zdementował w rozmowie u Kuby Wojewódzkiego.

Troska o zięcia

Innym przykładem, który zadawał kłam medialnym spekulacjom, była sytuacja z maja 2022 roku. Kiedy Paweł Domagała ze względu na chorobę musiał odwołać koncerty, w tym występ na Polsat SuperHit Festiwal 2022 i udać się do szpitala, jego teść na wieść o tym niezwłocznie zadzwonił do córki zapytać o stan zdrowia zięcia.

Reklama

Niespodziewane wyznanie

W trakcie programu "Demakijaż" Krzysztof Ibisz postanowił zapytać o początki znajomości Pawła z Andrzejem Domagałą. Dziennikarz i prezenter Polsatu chciał potwierdzić, że Domagała nie wiedział, że jego przyszła żona jest z "tych" Grabowskich.

Wychodzi na to, że Paweł Domagała nie wiedział, jak nazywa się aktor grający kultową postać Ferdynanda Kiepskiego w serialu "Świat według Kiepskich", który w czasach jego młodości bił rekordy popularności. Powszechnie znanym faktem jest, że Andrzejowi Grabowskiemu ta rola ciąży. Domagała postanowił szybko zmienić temat i rozładować sytuację w studiu.

Zobacz, co jeszcze Paweł Domagała i jego żona Zuzanna zdradzili w rozmowie z Krzysztofem Ibiszem.

Wszystkie inne rozmowy Krzysztofa Ibisza w programie "Demakijaż" z gwiazdami show biznesu dostępne są w Polsat Go.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Paweł Domagała | Andrzej Grabowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy