Reklama

Reklama

Reklama

"Żony Miami": Aneta Glam zamiast jeździć autem, lata helikopterem!

Program "Żony Miami" przedstawia życie bogatych mieszkanek malowniczego miasta Miami. Bohaterki z Florydy spełniają swój amerykański sen i żyją naprawdę na bogato. Polki, które mieszkają w USA, zdecydowały pokazać swoje wystawne życie. Wśród uczestniczek show znalazła się Aneta Glam, która od razu wzbudziła kontrowersje!


Program "Żony Miami", podobnie do "Żon Hollywood", ma na celu ukazać, jak żyją bogate kobiety pochodzenia polskiego w Stanach Zjednoczonych. Luksus, markowe ubrania, ogromne wille z basenem, drogie samochody - kto nie chciałby tak żyć? Osoby, które mogą sobie pozwolić tylko na marzenia o bogatym życiu, mają możliwość zobaczyć, jak innym się powodzi. 

Bajecznie zamożne kobiety otworzyły drzwi swoich domów przed kamerami i zaprosiły fanów do podglądania ich codzienności. Przedstawiły swoje rodziny, bliskich i na przestrzeni wszystkich odcinków pięć uczestniczek chce zaprezentować, z jakimi problemami trzeba się mierzyć, żyjąc w Miami.

Reklama

"Żony Miami" to: Aneta, Ela, Karolina, Ewa i Sylwia. To właśnie charyzmatyczna Aneta od razu przykuła wzrok widzów, gdyż w wolnym czasie lubuje się organizowaniem mocno zakrapianych imprez.

Kobieta ceni swój czas, dlatego zamiast jazdy autem wybiera lot helikopterem! Też chcielibyście tak omijać korki?

"Żony Miami": Aneta Glan zamiast jeździć autem, lata helikopterem!

Aneta Glam to bogata Polka, od 10-lat związana jest z niejakim Georgem, który jest jednym z zamożniejszych mieszkańców Miami. Kobieta podkreśliła, że jej pasją jest wystawianie przyjęć z drogim alkoholem. Zapracowana imprezowaniem kobieta nie ma czasu, aby stać w korkach, dlatego wybiera lot helikopterem. 

"Jeśli muszę gdzieś daleko jechać, jeśli jest gdzieś dwie, trzy godziny drogi samochodem i wiem, że są jakieś korki, to wtedy zamawiam helikopter. I wtedy 20 minut i jestem na miejscu" - wyznała w programie. 

Też chcielibyście w taki sposób omijać zatłoczone ulice?

Zobaczcie również:

Żony Hollywood radzą, jak znaleźć bogatego faceta

Finał "Prince Charming". Jacek Jelonek i jego wybranek przestali się ukrywać! "Była konsumpcja"

50-letnia Adrianna Eisenbach pozuje w bikini!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Żony Miami

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy