Reklama
Reklama

Finał "Prince Charming". Jacek Jelonek i jego wybranek przestali się ukrywać! "Była konsumpcja"

Pierwsza polska edycja "Prince Charming" dobiegła końca. Przystojny książę Jacek Jelonek dokonał wyboru i wskazał tego jedynego. Okazuje się, że ich związek trwa nadal. Zakochani mogli w końcu przestać się ukrywać...

Finał "Prince Charming" obfitował w wiele zaskoczeń. Na początku książę pozbył się niespodziewanie Oskara, któremu podziękował podczas rejsu łódką. 

W grze zostali Oliwer Kubiak i Marek Misztal. Do końca nie było wiadomo, kogo książę wybierze, bo z każdym z nich miał wyjątkowy kontakt. 

Ostatecznie Jacek podziękował Markowi i wskazał Oliwera, z którym miał poczuć bardziej wyjątkową więź.

Okazuje się, że ich związek trwa nadal. Zaraz po wyemitowaniu finału na ich profilach instagramowych pojawiły się te same zdjęcia. 

Reklama

Oliwer Kubiak i Jacek Jelonek są parą

"W końcu możemy pochwalić się naszymi pierwszymi wspólnymi zdjęciami. Ostatnie 167 dni spędziliśmy schowani w domowym zaciszu, aby przypadkiem nie zdradzić nikomu finału naszej wspólnej przygody w Prince Charming. Od dzisiaj, w końcu możemy wychodzić z domu razem, bez kaptura i ciemnych okularów, udając kuriera - oficjalnie razem" - czytamy pod zdjęciem.

Po zakończeniu finału show pojawiła się zapowiedź odcinka specjalnego, w którym spotkają się wszyscy uczestnicy i opowiedzą, co u nich słychać. 

We fragmencie pojawiła się wypowiedź księcia, który przyznał, że z Oliwerem już następnego dnia "była konsumpcja". 

Myślicie, że ich związek przetrwa? 

Zobacz też:

Awantura w programie Jaworowicz

Piotr Kraśko skazany. Wyrok jest prawomocny

Daphne Joy zachwyciła kreacją

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Prince Charming
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy